Şimdi Ara

MSN giremiyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yanlış şifre veya kullanıcı adı diyor ama, üç yıldır aynı şifreyi kullanıyorum! her şeyi denedim ama msn ime giremedim

hacklenmiş olabilir mi, öyleyse de nasıl geri alacağım adresimi? 100 e yakın kayıt vardı onda

• hotmail hesabınada giremiyorsan şifren değişmiştir
  • onu nasıl düzelteceğim ya gizli soru olarak her zaman sevdiğiniz yemek diye bir soru çıkıyor, nasıl hatırlayacağım bunu ben?
  • GEcmiş olsun Fake mail lere denk gelmiş olabilirsin vede sifreni hack lemişlerdir.. baska bi msn e ekleyıp bekle belki o an acık olur.. .:) uehuehuehueu
    Chopper
    guldugume bakmayın bana da oldu aynen.. .... ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chopper -- 17 Mayıs 2005, 16:19:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Heretic

onu nasıl düzelteceğim ya gizli soru olarak her zaman sevdiğiniz yemek diye bir soru çıkıyor, nasıl hatırlayacağım bunu ben?

bunu zamanında sen seçmişsin veya mailini hackleyen adam onu da değiştirmiş olabilir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nadir_en

quote:

Orjinalden alıntı: Heretic

onu nasıl düzelteceğim ya gizli soru olarak her zaman sevdiğiniz yemek diye bir soru çıkıyor, nasıl hatırlayacağım bunu ben?

bunu zamanında sen seçmişsin veya mailini hackleyen adam onu da değiştirmiş olabilir..

ben seçmedim benim sorum evcil hayvanımın adıydı...
  • ne yapabilirim yok mu bilen?
  • büyük ihtimalle hacklenmiştir.
  • nasıl düzelteceğim bunu? ne yapsam olmuyor. email de attım, cevap müşteri hizmetleri şifreyi değiştiremez oldu. report hacking incident a mail atıyorum, error diyor. ne yapacağım ben? hacklemeyi bilen var mı aranızda şu mailımı hacklese? ne olur yardım edin..
  • Valla en mantıklısı ayrı bi hesaptan oturum aç ve çalınan hesabını oraya ekle. Online olunca bişeyler yapabilirsin belki ama tabii bağlanırsa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Administrato®

Valla en mantıklısı ayrı bi hesaptan oturum aç ve çalınan hesabını oraya ekle. Online olunca bişeyler yapabilirsin belki ama tabii bağlanırsa...

girmiyor ki şerefsiz... hackleyip bırakmış mail de a<ttım cevap gelmiyor
  • Valla yapacak bişey yok o zaman. Kim olduğunu bilsek , IP'sini falan bişeyler yapılabilir ama şu durumda zor...
  • erotıc gecmıs olsun kardes.ne dıyelım hotmaıl e falan maıl atıp beklıceksın baska sansın yok
  • kardeş eğer şifreni resetleyemiyorsan bir sonuca varamıyorsun.Müşteri hizmetleri kesinlikle şifre değiştiremiyo.anca sana nerden ve nasıl sıfırlanacagını söylüyolar o kadar...
    Geçmiş olsun ve ayrıca gizli sorunuzu basit yapmayın ve de şifreniz en az 8 haneli olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.