Şimdi Ara

Msn Gelen Kutusunu Hotmail'i Firefox İle Açtımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Stuffplug3 İle oluyor Arkadaşlar Aşagıda Anlattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 28 Şubat 2008; 16:33:09 >

• firefox hotmail'i açamıyor mu?
  • demek istedigim hani msn,de gelen kutusuna tıklayınca ie ile açıyor ya onu firefox ile açmayı soruyorum
  • evt bende öyle istiyorum
  • onun için firefox'u varsayılan tarayıcı yapmanız gerekiyor benim bildiğim kadarıyla.
  • nasil oluyo peki varsayilan tarayici yapmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: CARNIVALE

onun için firefox'u varsayılan tarayıcı yapmanız gerekiyor benim bildiğim kadarıyla.

Firefox zaten varsayılan tarayıcı olarak ayarlı ama olmuyor gelen kutusuna tıklayınca illa ie ile açıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuRat.exe

nasil oluyo peki varsayilan tarayici yapmak

dediğim şekilde olmuyormuş fakat ben yine de firefox'un varsayılan tarayıcı olmasını anlatayım:

Araçlar - Seçenekler - Ana sekmesinde en altta "Ön tanımlı sistem ayarları" - Şimdi kontrol et - Evet
  • Buldum Stuufplug,ta oluyor Stuffplug3 Kurmanız gerekiyor Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.

• Bende bugün dikkat ettim dün stuff plug kurmuştm bugün bi baktım firefox ile açıyo ilkten saçmaladı ama düzeldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: CARNIVALE

quote:

Orjinalden alıntı: MuRat.exe

nasil oluyo peki varsayilan tarayici yapmak

dediğim şekilde olmuyormuş fakat ben yine de firefox'un varsayılan tarayıcı olmasını anlatayım:

Araçlar - Seçenekler - Ana sekmesinde en altta "Ön tanımlı sistem ayarları" - Şimdi kontrol et - Evet

peki firefoxun ön tanımını kaldırmak ıstıyorsak nasıl yapıcaz ?
  • o bu degil şuan ben msn ye giremiyorum hata veriyor siz girebiliyormusunuz ?
  • bide eger firefox unuz varsa illa ordan tıklamanıza gerek yok site yazılan çubuğawww.hotmail.com yazın açılır zaten
  • Çok büyük birşey başarmışsın tebrik ederim.Bilim adamları gece gündüz arayıp çözemediği birşeydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.