Şimdi Ara

MSN'e Bağlanamıyorum.. Lütfen Yardım Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4 gün önce msn girebiliyordum.. Fakat ertesi gün girememeye başladım.. Bilgisayara 2 kere format atıp herşeyi tekrar kurdum genede bağlanamıyorum.. Herseferinde resimdekki uyarı ile karşılaşıyorum..

[img=http://img394.imageshack.us/img394/7668/adsz4mg.th.jpg]

güvenlik duvarını kapatıp denedim, oraya msn ni ekleyip denedim olmadı.. windows messenger bile bağlan mıyor.. Lütfen bana yardım edin.. İnternete bağlanabiliyorum bir tek mesenger e bağlanamıyorum.. tek sorun o..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeCRoMeNCeR -- 19 Mart 2006; 22:37:10 >

• Windows güvenlik duvarı/özel durumlar içerisinde Msn Messenger kutusunu tikle. Sanıyorum olur.
  • tarih ayarını kontrol et.
    proxy kullanıyorsan proxy'i iptal et.
  • özel durumlara ekledim olmadı.. proxy kulanmıyorum zaten usb üzerinden modemimin default ayarları ile bağlanıyorum.. tarih ayarlarımı nasıl kntrol edebilirim .. bir arkadaşım tarihini güncelleştir demişti.. fakat olmadı windows bir hata ile karşılaştı dedi.. güncelleyemedi..
  • arkadaşlar bu sorunu blen yok mu.. kafayı yemek üzeryim..
  • Şahsen karşılaşmadım bu sorunla ama dallama bu msngr herşey mümkün. Bence programın eski sürümlerini deneyin, 6.2 sorunsuzdu. Acilse de msn protokolünden çalışan başka programlar deneyin: Gaim tavsiyemdir, dmsn de iyidir.
  • network internet bölümünde üstkonuda msn sorunları diye link var oraya baktınmı.

birde mailini girebiliyormusun. giremiyorsan seni biri kitlemiştir.
  • muhakkak tarih ayarların doğru değil...dikkatlice bak...tıkla saate..tarihi düzelt..saatide..
  • onu bi deneyeyiim..
  • tcp-ip den dns sunucularını gir. ttnet ile alakalı bir olay.
  • onu nasıl yapailirim arkadaşım bir yardım edebilirmisin?
  • ağ bağlantılarım
    ağ bağlantılarını görüntüle
    yerel ağ bağlantısı üzerinde sağ tıkla
    özellikleri aç
    internet iletişim kuralları TCP-IP 2 defa tıkla
    çıkan yerde aşağıdaki dns numaralarını kullan seç
    sonra
    212.156.4.1
    212.156.4.4.
    bunları oraya gir. tamam de çık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.