Şimdi Ara

MSN 9.0 'Windows Live Communications Platform' Hatasi Alanlar Cozumu!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
137.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çöl Tilkisi

düzelmedi hala

Bence bu sorunun tam bir çözümü yok bazı arkadaşlar trojan dan kaynaklanıyo diyo ve PC sini taratıp sorun çözldü diyenler var
    bu tema olayıda aynı
    bende ve galiba bir arkadş ta daha işe yaramış tam bir çözüm bulan yok sanırsam
  • yaw ne denediysem olmuyor yokmu bunun baska yolu :(:(
  • offf hala yükleyemedim pc yi tarıcam virüs varsa silip bi daha deneyim
    tema olayı da yln oldu olmuyor alakası yok
  • Arkadaşlar bende de aynı sorun var ne yaptıysam olmadı modem den kaynaklanıyor olabilir mi acaba denilenlerin hepsini yaptım fakat düzelmedi ve bu sorunu yaşayan bir sürü arkadaş var kesin çözümü bulan varmı ?
    Saygılar
  • bende de aynı sorun vardı malwarebytes' anti-malware programıyla tarattım hallodu öncesinde avast kasperky falan yapmıştım olmamıştı bide bole deneyin...
  • combo fix ile yaptım ben ama 30-40 dk sonra gene aynı hata??
  • XP için AlienWare Tema indirmiştim arkadaşda indirdi bu sorun 2 mizdede başladı Temayı silmeden nasıl düzeltebiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SauronxTR

XP için AlienWare Tema indirmiştim arkadaşda indirdi bu sorun 2 mizdede başladı Temayı silmeden nasıl düzeltebiliriz?

Temayı kaldırmadan düzeleceğini sanmıyorum.
  • teşekkurlerr
  • eyw hoca bende çalıstı çok thanks

www.daimapaylas.com tıkla gir bak gör http://www.daimapaylas.com

• Teşekkürler
  • bisey dikkatimi cekti arkadasimda msn 9 kurduk cok rahat kullandi sonra yanlislikla silmis onu yeni format atmisti iste sildiktan sonra yeniden yukledi bu hatayi almaya basladi onceden yoktu bu konuya acik bir cozum getirmek lazim neyle alakali oldugu belli degil ayrica win 7de cok problemsiz calisiyor xpde ve vistada var bu hata sadece
  • msn 9.0 aynı sorun bende de oluyor anlattığınız şekilde yaptım ama msne açılınca hata raporu hala geliyor :S:S yardım lütfen
  • Gardaşım emeğine sağlık ama bende olmadı hala aynı hatayı alamıyorum katılımsız kurulum olduğu için silemiyorumda 2 günde xp nin farklı sürümleriyle formatlıyorum ama hala aynısı geliyor bi yol gösterin bu gardaşınıza
  • verdiğiniz rapidshare linkinden indirdim oldu teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 18 Şubat 2009; 14:38:22 >
  • nuMETALxx Arkadaşın dediği doğru arkadaşlar bende buyüzden 3 kere format çektim taratmadığım virüs programı veya combofix kalmadı ama arkadaşın dediği gibi benimde anakart çipsetim Nvidia Nvidia Chipset Driver'ıyla birlikte kurulan Nvidia internet access manager programını ekle kaldırdan kaldırınca sorun kalmadı arkadaşıma çok teşekkür ederim kafa yemek üzeredim eyvallah kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASK_AGLATIR

nuMETALxx Arkadaşın dediği doğru arkadaşlar bende buyüzden 3 kere format çektim taratmadığım virüs programı veya combofix kalmadı ama arkadaşın dediği gibi benimde anakart çipsetim Nvidia Nvidia Chipset Driver'ıyla birlikte kurulan Nvidia internet access manager programını ekle kaldırdan kaldırınca sorun kalmadı arkadaşıma çok teşekkür ederim kafa yemek üzeredim eyvallah kardeşim

aynı sorun bende de vardı Nvidia internet access manager programını kaldırınca düzeldi.
    Kesin çözümdür arkadaşlar

• quote:

Orjinalden alıntı: kobe_bryant1977

quote:

Orjinalden alıntı: ASK_AGLATIR

nuMETALxx Arkadaşın dediği doğru arkadaşlar bende buyüzden 3 kere format çektim taratmadığım virüs programı veya combofix kalmadı ama arkadaşın dediği gibi benimde anakart çipsetim Nvidia Nvidia Chipset Driver'ıyla birlikte kurulan Nvidia internet access manager programını ekle kaldırdan kaldırınca sorun kalmadı arkadaşıma çok teşekkür ederim kafa yemek üzeredim eyvallah kardeşim

aynı sorun bende de vardı Nvidia internet access manager programını kaldırınca düzeldi.
    Kesin çözümdür arkadaşlar

Allah senden razı olsun, bu konudaki yöntemi iki defa denedim, 3 defa format attım, diğer sitelerdeki şeyleri denedim, kafayı yemişken senin iletini gördüm kardeş, hemen kaldırdım düzeldi... sağolasın. Hepsi hikaye bu çözüm şahane :P

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.