Şimdi Ara

msi z97 gaming 5 anakart ve g1840 işlemci (garantisi bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
4
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİLGİ: Ürünleri forumdan bir arkadaşımıza sattım. Ancak kargodan teslim aldıktan sonra anakartın pinlerinde yamuk olduğunu ve test ettiğinde çalışmadığını söyledi.

Ben de ürünlerin ve kargo ücretinin iadesini yaptım. Ürünün pinini muhtemelen ben yamulttum. Çünkü çok iyi paketlemiştim. Ancak işlemciyi çıkartırken gözlüğü takmamıştım. Dikkatsiz davranışım sonucu hem ben hem de alıcı mağdur oldu.

Umarım basit bir tamir ile ürünler kullanılabilir. Alıcıya bu konuda özür mahiyetinde ürünleri bıraktım.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

msi z97 gaming 5 anakart ve g1840 işlemci (garantisi bitti)

Ürünlerin garantisi sona erdi. Bir sorunla karşılaşma ihtimalinize karşı ilk 24 saat iade garantisi veriyorum (dönüş kargosu size ait olmak kaydıyla)

2 ürün için aklımdan geçen toplam rakam 550 TL. Tekliflerinizi özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz. Ürünler kutulu, anakartın arka aynası mevcut. İşlemciyi amazondan Almanya'dan anakartı da forum 2.elden satın almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenflash -- 12 Eylül 2019; 20:10:53 >

• Hocam sadece anakartı satıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konunun ilk mesajı düzenlenmiştir.

Anakart arızalı olduğu için satılan 2 ürünün bedel iadesi yapıldı ve ürünler alıcıya hediye edildi.
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    Sizi takdir ve tebrik ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.