Şimdi Ara

MSI-Z77 GD55-8GB RAM 1600 MHZ-MSI GTX 750 Tİ EKRAN KARTI -i5 3570 k işlemci -250GB SSD -320 GB HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu başlığında belirttiğim gibi toplu olarak bir kasam mevcut ayrıyeten işlemcinin çarpan kilidi açık oldugu için sıfır aldığım soğutucu ve 550 w lık güç kaynağı mevcuttur.1366 çözünürlükte oyunları orjinal pubg dahil her zaman medium da 80-90 fps high da ise 30-50 fps arası oynadım bilgisayarımı leptop ihtiyacımdan dolayı takas etmek istiyorum aynı performansı sağlayabilicek leptop tekliflerini bekliyorum.
    - Özellikler -
    550 W PW SUPLLY
    Msi z77gd55a Anakart
    Msi gtx 750 ti twin frozr ekran kartı
    İntel i5-3570 k işlemci ve soğutucu
    250 Gb ssd Samsung 850 Evo
    320 Gb Hdd
    Ürünlerden sadece psu,ssd ve ekran kartı sıfır alınmıştır diğerleri ikinci el den temin edilmiştir.Hiçbir arıza kopuk parça yamuk pin vs. Yoktur alacak olan kişiye zaten ayrıntılı ürün fotoğraflarını atacağım kasanın 2 yan kapağı mevcut değil parçaları birleştirirken soğutucu büyük oldugu için ve anakartın sata 3 desteğini ssd ye sağlamak amacıyla kasayı editlemek durumunda kaldım.Dilerse alıcı kasayla dilerse parça parça gönderilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazzy_danger -- 26 Eylül 2019; 23:29:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat?
  • Fiyat yok ürün takaslık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.