Şimdi Ara

MSİ-Z68A-G43 G3 WİNDOWS KURAMIYORUM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows yükleyemiyorum normal olarak klavye mause ile biosa girip ayar yapabiliyorum ama windows kurulum ekranı gelince ne mause nede klavye çalışmıyor nerede hata yapıyorum acaba?

• Hocam gidipte usb destegini acmamis olamazsin degil mi? yada usb3 portlara falan baglamis olamazsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

Hocam gidipte usb destegini acmamis olamazsin degil mi? yada usb3 portlara falan baglamis olamazsin?

yokayarları varsayılan yaptım + usb3 olanlar ortada biliyorum anakartı aldığım abimiz sendeki win7 eskidir çipseti tanımamıştır dedi bende araştırdım nette hiç böyle bir sorun bulamadım yeni win7 dvdmde
  • Hocam ama gene de tek dusunmemek lazim. biosta calisipta win kurulumunda calismamasi benimde aklima win7 getirir ilk bas. Baska portlari denediniz mi? yada tek klavye birakarak deneme sansiniz var mi?
  • ne yaptıysam olmuyor maalesef
  • Hocam o anakart ile ilgili bir sıkıntısı olan arkadas olmus. hatta newegg de yazmis ve msi dan gerekli bir kişi donmus yasadiginiz sorundan dolayi ozur diliyorum. Bununla ilgili bana seri numarasini usersupport2@msicomputer.com maile gonderiniz ve basligi EZ68A-G43 olarak yaziniz tum parcalarinizi belirtiniz demis. ama arkadasin anakarti %50 aciliyor %50 acilmiyormus... sıkıntılı bir durum. Hocam birde usb bellek uzerinden windows kurmayi deneseniz.. belki bir faydasi olur.
  • neyse güncel bir win7 yada win 8 bulup deniyeceğim hayırlısı bakalım
  • Hocam bu ara bir ara gene konusalim. bana bi 785 anakart lazim. takas varsa haberleselim
  • peki usbden deilde normal klavye mouse girişinden takılan mouse ile deneyin bence olabilir
  • hocam süpersin güncel her zaman işe yarar mutlaka çalışacaktır. Selamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.