Şimdi Ara

Msi Z270 Gaming M7 SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    ISLEMCI SATILDI
    ANAKART SATILDI
    tesekkurler
    OC için uygun modeller

anakart aldığımda en üstün bir alt modeliydi. Server vs için uygun.

yazlıkta ki evde kullanıldı max 5-6 defa aktiflenmiştir makine bırakın OCyi.

çok detay yazmıycam bilen arkadaşlar ilgilenecektir zaten tek anakart icin Anakart 1699 TLdir

iyi forumlar

Msi  Z270 Gaming M7 SATILDIMsi  Z270 Gaming M7 SATILDIMsi  Z270 Gaming M7 SATILDIMsi  Z270 Gaming M7 SATILDIMsi  Z270 Gaming M7 SATILDIMsi  Z270 Gaming M7 SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 6 Mayıs 2020; 0:10:36 >

• Fiyata büyük bir revize şart. 9600k + z390 daha ucuza geliyor bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASKER.

Fiyata büyük bir revize şart. 9600k + z390 daha ucuza geliyor bilginize.
    yorumunuz için teşekkür ederim. z390 dediğimizde lebiderya, içine sıkıştıracağınız modele göre o civarlara toplanabilir. Ancak sınıfının en iyilerindendir anakartım. Yinede alıcı dostlarım için opsiyonum her zaman oldu. Yine olacak.
  • Anakart tamam güzel ama işlemci ikilisi ile fiyat biraz yüksek şahsi fikrim :) kesinlikle ilan baltalama niyetim yok hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim6134

Anakart tamam güzel ama işlemci ikilisi ile fiyat biraz yüksek şahsi fikrim :) kesinlikle ilan baltalama niyetim yok hayırlı satışlar
    Estafurullah, kiymet verdiniz yorumunuzla. Sinifinin iyisi bir ana kart, oc kazanci yuksek bir islemci ve Fiyatin alici ve satici tarafinda biraz opsiyonlu oldugunun farkinda oldugumuz bir ilan oldugu icin sorun oldugunu dusunmuyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet1453

Pm
    Islemci satildi dostum anakart kalan

• Anakart ne olur
    Hanı bana ıkısı bırden vereceğim dedın ama işlemcıyı sattın nasıp dıyelım hocam
    Anakart ıcın ne dersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet1453

Anakart ne olur
    Hanı bana ıkısı bırden vereceğim dedın ama işlemcıyı sattın nasıp dıyelım hocam
    Anakart ıcın ne dersiniz
    Selamlar Mehmet hocam. Anakartin da musterisi hazir ama onda oncelik sizde. Ulasicam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.