Şimdi Ara

Msi x570 gaming pro carbon vs Asus X570 tuf gaming plus wifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, asus x570 tuf gaming siparişi vermiştim lakin msi x570 gaming pro carbon'da bulunan nahimic 3 wifi 6 gibi artılar sanki iade et msi al diyor. Sizin düşünceniz ne olurdu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aradaki fiyat farkına değecek özellikler olduğunu düşünmüyorum açıkcası, İleriye dönük olarak Wifi 6 olması iyi olabilir tabi ama gerçek kullanımda ne kadar fark edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Aradaki fiyat farkına değecek özellikler olduğunu düşünmüyorum açıkcası, İleriye dönük olarak Wifi 6 olması iyi olabilir tabi ama gerçek kullanımda ne kadar fark edebilir.
    Açıkcası burada aklımı çelen ses yetenekleri nahimic 3 buna değermi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    Fark illaki olacaktır lakin aşırı derece olacağını sanmam, Hem aldğınız karttaki çipseti veya benzeri hemde bu özelliği deneyimlemiş biri olsa daha net cevap verebilir, Aradaki fiyat farkını iyi bir kulaklık yada ses sistemi için değerlendirirsen daha iyi olacağını düşünüyorum.
  • Vram kalitesi ve soğutması olarak x570 tuf plus gaming daha iyi. Eğer nahimic 3 ve wifi 6 gibi özellikle çok önemli değil ise sizin için asus x570 tuf plus gaming iyi bir seçim olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.