Şimdi Ara

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
7
Favori
70.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim fatura tarihim 30 temmuz başvuru tarihim 1 ağustos üstüne üstlük hiç utanmadan buradan diyorlar ki fatura tarihi 8 ağustosa kadar olanların ürünlerini gönderdik ardından bana gelen mesaja bak hala qp bilişim ile iletişime geçip kontrol edeceklermiş. Göz göre göre yalan söylüyorlar herkes bunu görsün diye mesajı paylaştım özellikle. Millet kargom nerede diye buradan yazmaktan helak olacak ne bir kargo bildirimi var ortada ne bir takip numarası körlemesine iş yapıyorlar küçük esnaf kafasında msi Türkiye ofisini bunlar yönetiyorlar işte görsün herkes farkına varsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudan hariç olarak; kurulumunu montajını yaptım, 3 kablodan tek kabloya dönüştüren zımbırtının ucunu da adreslenebilir çıkışlardan birine taktım (Kendi kontrolcüsü olmadan) ama msi'ın dragon center'ında görünmüyor :|. ve dragon center'da görünmediği için de fanlarının rpm'i ile oynayamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı

Anakart: x570 Pro carbon
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeffyeibon

Konudan hariç olarak; kurulumunu montajını yaptım, 3 kablodan tek kabloya dönüştüren zımbırtının ucunu da adreslenebilir çıkışlardan birine taktım (Kendi kontrolcüsü olmadan) ama msi'ın dragon center'ında görünmüyor :|. ve dragon center'da görünmediği için de fanlarının rpm'i ile oynayamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı

Anakart: x570 Pro carbon
    Ben 3 fanın led kablolarını anakartın led girişlerine taktım. Anakart yazılımı ile kontrol edebildim ama gerçek rgb olmadığı için öyle renk değişimi uyumu olmuyor komple. Ben farklı anakart kullanıyorum

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Farklı bir programı falan var mı yoksa dragon center'dan mı kontrol ediyorsunuz ?
    Bir de hangi girişlere taktınız, adlarını hatırlıyorsanız yazabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeffyeibon -- 7 Eylül 2019; 18:33:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeffyeibon

Farklı bir programı falan var mı yoksa dragon center'dan mı kontrol ediyorsunuz ?
    Bir de hangi girişlere taktınız, adlarını hatırlıyorsanız yazabilir misiniz
    Anakart başka marka. Dediğim gibi tam stabil değil uyumlu olmadığı için. Kırmızı yapıyorsun pc den ama onlar pembe yanıyor gibi.

Kartın üzerinde 3er tane led girişi vardı 3 pinli ve 4 pinli. Ben 4 pinli olanlara taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 7 Eylül 2019; 18:35:4 >
  • zeffyeibon Z kullanıcısına yanıt
    Hocam canları dragon center da performansın içinde silent oc profil 1 profil 2 var profil 1 in altında ayar simgesi var ona basıp sıcaklığa göre ya da dönüş yüzdesini göre ayarlayabiliyorsunuz ben de aynı şekilde kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabın için
  • diavolo16 D kullanıcısına yanıt
    Peki soketlerini hangi girişlere takmamız gerekiyor ?
    Ben birini Pump_Fan1'e diğerini de Jainbow'1 e taktım.
    Bu şekilde doğru mu ?
    Rgb yi hangi girişe taktığın önemli değil hocam mystic Light ta hepsi ayrı ayrı yazıyor hangi girişe taktıysan onu seçip kodunu ayarlayabiliyorsunuz pompanın devrine dokunmayın sadece fanların dönüşünü değiştirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • diavolo16 D kullanıcısına yanıt
    O olayı keşfettim fakat hiçbir şekilde rengini değiştirmeyi başaramadım, port adından değiştirmeyi denedim - direkt olarak fanları seçerek değiştirmeyi denedim yine de sabit kalıyor neyse yapacak bir şey yok böyle kullanmaya devam :D
    Teşekkür ederim cevapların ve yardımın için
  • Merhabalar bana MSI'dan önümüzdeki hafta ins gelicek soğutucu. Arkadaşımda beğendi kendiside almak istiyor ML240L satmak istiyen varsa PM'den ulaşırsa memnun olurum.
  • ml240r var satılık.
  • MSI dişinda Hiçbir büyük marka böyle böyle başıboş sorumsuzca kampanya yapmaz. Ne zaman gelecek ? ne zaman kargolanacak ? takip numarası verilmiyor. Sadece gelecek diyorlar tarih bile vermiyorlar. Birde 14 gün dediler aylar oldu yazıkkk aldığımıza pişman ettirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semmellow

Merhabalar bana MSI'dan önümüzdeki hafta ins gelicek soğutucu. Arkadaşımda beğendi kendiside almak istiyor ML240L satmak istiyen varsa PM'den ulaşırsa memnun olurum.
    ben satıyorum ancak pm den yazamıyorum, cep tel onayı istiyor pm'leşebilmek için, o da uzun hikaye, onaylayamıyorum. özelden cebinizi yazarsanız size sms atayım.

• Satıyorum bende

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya tamamen bu cihazı satmak için yapılmış zaten. Çıktıktan bir süre sonra testleri bekleyip seçme şansımız olsa ve kampanya olmasa kimsenin bu modeli alacağını sanmıyorum. Ama sonuçta çoğumuz bu kadar detayına inen kullanıcı değiliz, en azından ben. O yüzden yeni çipsete sahip olduğum için mutluyum, şu Activity ends yazısını bir kenara koyarsak.
    kontorülcüyü bağlamadan kontrol edemezsin arkadaş adı üzerinde "kontrolcü" adamlar daha ne kadar açık olsunlar ? kaldı ki youtube üzerinde bir sürü nasıl bağlanır videosu var.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.