Şimdi Ara

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
7
Favori
70.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün aradım bende. Kargo yarın elime ulaşacak inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun yollandıysa yrn gelır heralde.30temmuzdan berı beklıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Dilenci

kulaklık onaylandı.
    Hocam kasayı nerden aldınız hangi siteden?
  • Forumdaki yetkili ayın 3 ünde kargoya verildi diyor fakat
    Mng kargoda ismime kargo gözükmüyor. Mail lere de cevap veren yok zaten.

• Ben şubeye gittim,kargoya verilmiş fakat asya dan avrupaya 1 gece de gelememiş. Mng İsimden çıkmıyorsa gönderici isminden aratın,öyle çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 7 Eylül 2019; 9:50:51 >
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Gönderici ismi tam olarak ne diyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Casey2

Gönderici ismi tam olarak ne diyeceğiz
    Msi Türkiye. Mng sistemleri çöp. Şube de çıkan kargo müşteri hizmetlerinde çıkmadı. Gönderici söyledim öyle buldular.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 ağustosta başvuru yaptım sıvı soğutucuya az önce kargoyu aradım herhangi bir kargo verilmemiş. Çözemedim ben bu işi. Beceremediler.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Yapacak birşey yok

• Az önce aradım adıma gelecek kargo çıktı. Pazartesi teslim edilecek dediler

• 1 Ağustos'da başvuru yapmıştım, an itibari ile kargoyu teslim aldım
  • Kargo bekleyen arkadaşlar MNG kargoyu arayıp isim ve soy isim den çıkmıyor ise Mai Türkiye den adıma gelen kargo var mı diye sorsunlar. Benim kargom 4 ünde gelmiş fakat güya eve gelip bulamamışlar gittim şimdi kendim aldim MNG den

• 5 dk önce teslim aldım ben de eve geldi. Teşekkürler Msi.

• şükür.

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye!
  • ürünümü 31-07-2019 da kayıt yapmıştım 5 dakika evvel aradım mng kargoyu ismine ait bir kargo bulunamadı gönderici şirketten takip numarası alın dediler
  • Mng kargoyu aradim ismime bir gönderi olmadığını söylediler. Gönderici ismiyle de sorgulattim MSI adina istanbul'da herhangi birine gönderilen bi kargo da yok dediler çok ilginç.

15 temmuz fatura tarihim, 20 temmuz kayit tarihim. Tüm kargolar cikti denilmisti ama bi tuhaflık var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkoobLaze -- 7 Eylül 2019; 13:38:39 >
  • 26 temmuz fatura tarihim 2 ağustos başvuru tarihim 23 ağustosta onaylandı şimdi aradım mng kargoyu adınıza MSİ Türkiyeden gelecek kargo yok denildi. Dün itibariyle gönderilecekti hani 8 ağustosa kadar olan fatura tarihli ürün alanlara?
  • ruud_van R kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun incelemelerini bekleriz
  • Forumdan MSI Türkiye dün mesaj atmış şimdi gördüm ve okuma fırsatım oldu buyrun mesaj,
    MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye!

Şimdi benim fatura tarihim 30 temmuz daha 2 gün önce bu arkadaş buradan yazdı fatura tarihi 8 ağustosa kadar olan kişilerin göndermelerini gerçekleştirdik diye. Nasıl oluyordu fatura tarihi 30 temmuz olan bir insan bunların arasında olmuyor? Lanet gelsin sizin vereceğiniz promosyona da sizin yöneteceğiniz sürece de insanı bu dereceye kadar getirdiniz ya helal olsun. Gidip youtube ta yayınlara katılıp reklam yapmasını bilirsiniz ama burada işinizi yapmaya gelince beceremediğiniz ortada. 2750tl ye Msi Meg x570 Ace anakart aldım ekran kartım da msi rtx 2070 ama bu günden sonra bir daha herhangi bir msi ürünü alır, kullanırsam bu da 2 olsun, soğutucuyu ister gönderin ister göndermeyin bu saatten sonra gider parası neyse verir kendi paramla alırım, burada olduğu gibi paramızla rezillik çekmeyiz bir daha da gider Asus, gigabyte gibi firmaların ürünlerini kullanırım. Şu zamana kadar bir önce ki bilgisayarım da dahil sürekli Msi ürünleri kullanıyordum anakart ve ekran kartlarında ama bu günden sonra msi benim için bitmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

Forumdan MSI Türkiye dün mesaj atmış şimdi gördüm ve okuma fırsatım oldu buyrun mesaj,

Şimdi benim fatura tarihim 30 temmuz daha 2 gün önce bu arkadaş buradan yazdı fatura tarihi 8 ağustosa kadar olan kişilerin göndermelerini gerçekleştirdik diye. Nasıl oluyordu fatura tarihi 30 temmuz olan bir insan bunların arasında olmuyor? Lanet gelsin sizin vereceğiniz promosyona da sizin yöneteceğiniz sürece de insanı bu dereceye kadar getirdiniz ya helal olsun. Gidip youtube ta yayınlara katılıp reklam yapmasını bilirsiniz ama burada işinizi yapmaya gelince beceremediğiniz ortada. 2750tl ye Msi Meg x570 Ace anakart aldım ekran kartım da msi rtx 2070 ama bu günden sonra bir daha herhangi bir msi ürünü alır, kullanırsam bu da 2 olsun, soğutucuyu ister gönderin ister göndermeyin bu saatten sonra gider parası neyse verir kendi paramla alırım, burada olduğu gibi paramızla rezillik çekmeyiz bir daha da gider Asus, gigabyte gibi firmaların ürünlerini kullanırım. Şu zamana kadar bir önce ki bilgisayarım da dahil sürekli Msi ürünleri kullanıyordum anakart ve ekran kartlarında ama bu günden sonra msi benim için bitmiştir.
    Sonuna kadar katılıyorum sözlerinize. Hala “Activity Ends” yazısından başka hiçbirr şey yazmıyor, fatura noyu siteye kaydedin dediler öyle bir alan mevcut değil, kendilerine fatura noyu yazıp yolluyorum geri dönüş yapmıyorlar bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankJefferson -- 7 Eylül 2019; 15:24:10 >

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.