Şimdi Ara

MSI X570 Anakart Alanlara Sıvı Soğutma Hediye! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
7
Favori
70.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sözde 15 günde onaylanacaktı 1 ay oldu hala onaylanmasını bekliyoruz
  • Aradım MNG kargoyu adınıza gönderilen kargo yok diyolar kaç gündür? Kargoya verildi mi verilmedi mi insan sıkıntıda kalıyor. Kargoya verdikleri zaman bildirseler keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semmellow -- 27 Ağustos 2019; 12:20:24 >
  • 23 ünde onaylandı az önce aradım mng kargoyu henüz verilmemiş. Ne zaman verilecek belli değil sanırım.
  • Aynı durum bende de var bir hediye verecekler burnumuzdan getirdiler. Başka bir firmada böyle bir durum görmedim. LG den de aldim hediye ürünü alırken yanında verdi.
  • Aradım kargoyu 12:30, gönderi yok adınıza dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilinmezlik -- 28 Ağustos 2019; 12:35:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkide yollanmamış daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen Cuma onaylananlardan gönderilen yok sanırım. Ben Ace hediyesi olarak ML240R bekliyorum. Elinde kalmadı mı acaba MSI'ın? Tedarik bekliyoruz sanırım.

• artık maillere bile cvp vermiyorlar :))
  • @MSI Turkiye:

Promosyonları gönderen biriminizin e-posta adresi var mı? Telefonu vermeyin diyelim arayan meşgul eden çok olur. Ama en azından e-posta atalım gönderildiği zaman takip kodu paylaşılsın. Böyle hergün şube aramak saçma oluyor ki kargo şubeleri her zaman telefonu da açmıyor. Promosyon onaylandı ama kargosu daha muamma oldu.

• Benim ki de verilmemiş daha. Aramadım kargoyu bugün heyecan olsun dedim,gelen giden olmadı.
  • Arkadaşlar ben de dün vatandan x570 pro carbon aldım. Henüz sadece kasa ve anakartım olduğu için kullanmadım, evde kutusunda duruyor. Akşam kayıt yapacağım.

Bu gün kayıt yaptırsam soğutucu hediye stoğu bitmiş midir? Bu promosyondan yararlanabilir miyim, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gserkan

Arkadaşlar ben de dün vatandan x570 pro carbon aldım. Henüz sadece kasa ve anakartım olduğu için kullanmadım, evde kutusunda duruyor. Akşam kayıt yapacağım.

Bu gün kayıt yaptırsam soğutucu hediye stoğu bitmiş midir? Bu promosyondan yararlanabilir miyim, bilgisi olan var mı?
    Promosyon tarihi 18 ağustosta bitiyor...
    https://tr.msi.com/Promotion/I-Love-You-3000-AMD/
  • Arkadaşlar Merhaba,

Ben ML240L soğutucumu aldım fakat fanları uçak motoru gibi ses çıkarıyor. Evime turistler gelmeye başladı havalimanı sanmışlar :(

Cooler Master'a ticket attım. Başlığa Ürünü MSI Bundle vesilesiyle aldığımı söyledim ve sadece fanların cok ses cıkardığını söyledim. Cevap: Ürün seri numarasını atarsanız size 2 adet fan gönderelim dediler.

Soru.

Hello,

I got my AIO cooler from MSI bundle but the fans on the ML240L are working so loud. How do i contact with the technical support in Istanbul / Turkey

1)Pump fan cable and fan cables are connected correctly.
    2)I set temp curve on bios for the best option but it didnt work. I can even hear that noise while they are working on 40% speed.
    3)I set the fans on PWM mode.

Msı x570 Gaming Edge WIFI
    R5 3600

Cevap:

Dear Enes,

Thank you for your inquiry.
    We are sorry to hear this problem.

We can send you a new set of fans to solve this problem but since the fans are been shipped from the Netherlands, it will take some time until you will receive them. If you are ok with this, please provide us the serial number from the cooler and your address.

Kind regards,

Cooler Master Support

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmacaliskan -- 29 Ağustos 2019; 11:17:24 >

• Son onaylananlardan kargoya verilen yada ürünü gelen oldu mu?

• Kulaklık işi hikaye galiba 23 temmuzda kayıt yaptık. Önceden 14 iş günü tırıvırısı yapıyorlardı mail atınca. Şimdi 5 hafta oldu artık maillere de cevap vermiyorlar. Forumda ki MSI Türkiye zaten Allah'a emanet. En ayar olduğum şey sözlerin tutulmaması.
  • Öncelikle Merhabalar,

1 Ay öncesinde şahsıma sistem topladım. X570 anakartta sıvı soğutma kampanyasını bilmeyerek X570 Carbon Wifi anakartını aldım. Görevli arkadaş MSİ da kampanya olduğunu sıvı soğutma almanıza gerek yok MSI hediye ediyor dedi zaten sıvı soğutmayada param kalmamıştı alamaz. Halen bekliyorum herhangi bir kargo vs. ulaşmadı tarafıma aca süreç nasıl işliyor. Bahsi geçen kısımdan promosyon başvurusu yaptım kontrol ettiğimde gönderimi bekleyin yazıyor. Teşekkür ederim.

Topladığım Sistem ile ilgili formdaki arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Pek fazla anlamıyorum donanımdan eksik yada almam gereken bişey var mıdır ?
    Sistemi 3D modelleme ve render için topladım.

- AMD Ryzen R7 3700x
    - X570 Carbon Wifi MSI Anakart
    - Asus RTX Turbo 2070 8 GB Ekran Kartı
    - Gskıll TrendZ RGB 32 GB 3600Mhz Ram
    - 1 TB Samsun QVO SSD
    - Thermaltake Tough Power 750 Watt 80 Gold Power
    - Cougar Panzer Max Kasa

• DarkGraphic D kullanıcısına yanıt
    Hocam başvuru onaylandı ise Mng kargonun getirmesini bekliyorsunuz. Arada sizin oradaki şubeyi veya genel müşteri hizmetlerini arayıp promosyona kayıt hangi isimle yapıldı ise o isme gönderi olup olmadığını sorabilirsiniz. Benim de geçen Cuma onaylandı ama henüz bir hareket yok.

• Benim fanlarda da aynı problem var. Bilgi için teşekkürler ben de iletişime geçeceğim.

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt
    Hocam fanlar default ayarda ses yapar soğutucunun yazılımını yükleyip dönüş hızını değiştirmeniz gerekiyor ya da dragon center dan ayarlayabiliyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.