Şimdi Ara

msi wifi antenli 1151 anakart oyunlarda ping

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1151 orta seviye anakart alacağım. İnternet bağlantısını kablosuz şekilde çözmeyi planlıyorum ki öyle de olacak. Fakat soru şu: MSI Z170A TOMAHAWK AC modelli anakartı mı yoksa 150tl daha ucuz ve yine z170 olan modellere yönelip, sonradan pci wifi antenli aparat almak mı daha mantıklıdır? Online oyun oynayacağım. Hangi şekilde pin daha düşük olur?

Not: elimde usb'li wifi adaptörü bulunmaktadır. Onunla ping sorunu yaşar mıyım?

• Online oyun icin kablosuz baglanti iyi olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size katılıyorum, fakat kablosuz baglanmak zorundayım, bu şartlar altında hangi seçenek benim konumum için en iyisi olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kablo çekme sorunun varsa powerline öneririm. elektrik üzerinden interneti taşır. cs gibi düşük ping gerektiren oyunlar oynayacaksan wi-fi kullanmamanı öneririm.

http://www.bizdehesapli.com/tp-link-tl-pa4010p-kit-500mbps-av500-powerline-urun-TL-PA4010PKIT?ref=akakce&v=1.61.2
  • Süper, o zaman bundan 2 tane mi almam gerekli? olay nasıl uygulanıyor bundan? biri router kismina birisi de yakındaki prize mi?
  • gnykspr G kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/netmaster-powerline-plb-500-av500-kablolu-baslangic-paketi-500-mbps-2-adet-p-BD500360

ben bu ürünü kullaıyorum. birini modemin yanındaki prize takıp modeme bağlıycaksın, diğerini de bilgisayarının yakınındaki prize bağlayıp bilgisayarına bağlıycaksın olay bu kadar
  • süper, teşekkürler cevaplar için.
  • uzun zamandır wifi kullanıyorum 5ghz/ac destekli modem ve kartım var kabloludan hiçbir farkı yok. önemli olan modem ile kablosuz kartın kalitesi yoksa bikaç metrenin pinge etkisi yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.