Şimdi Ara

MSI WIFI ANTENİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #AMD AMD #MSI Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 MSI WIFI ANTENİ

Msi X570 GAMING EDGE WIFI anakart ile birlikte gelen ( Aşağıdaki resimde sol altta bulunan ) wifi antenlerinden bir tanesi kırıldı. Elinde olup satmak isteyen varsa bana ulaşabilirse sevinirim.

MSI WIFI ANTENİ

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• İşine karışmak gibi olmasın ama neden orjinal almak istiyorsun? Herhangi bir aynı boyda wifi anteni alman daha mantıklı değil mi?

yada bunun gibi

https://urun.n11.com/diger/gigabyte-cift-bantli-wifi-anteni-P512033981?gclsrc=aw.ds&

Aynı anakart bende var ben orjinal antenleri çıkardım alltaki gibi masaüstü anten kullanıyorum tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 21 Mart 2022; 12:48:57 >

• Heliosis kullanıcısına yanıt

hocam orjinal almak istemiyorum fakat doğrusu hangisi onu bilmiyorum. Örneğin senin attığın amazon linkinde 2,4 ve 5 ghz destekli bir anten var fakat CM SMA yazıyor. Başka bir konuda başka bir arkadaş ise RP-SMA almalısınız yazmış. CM-SMA mı yoksa RP-SMA mı doğrusu bunu bilemiyorum. RP ise eğer onun 5 ghz desteklisini bulamıyorum

• xtr3ams kullanıcısına yanıt

Bu ürün işinizi gayet iyi görecektir.

• Bu tarz antenleri gördüm fakat benimki arkaya takılan sizin ilk attığınız şekilde bir anten. Bu sanırım kablo ile bilgisayarın üstüne falan koyuluyor. Bilgisayar üstüne koymak istemiyorum orayı komple boşalttım arkada takıldığı yer oldukça iyi ama işte doğru anten hangisi onu bulamıyorum. CM SMA nedir RP SMA nedir farkları nedir ve ben hangisini almalıyım bi anlasam gerisi hallolacak sanırım :)

• Merhaba.

Bunlar sizin anakartınız için önerilen antenler.

MSI WIFI ANTENİ
    MSI WIFI ANTENİamazon.com
    2X WiFi Antenna 9dbi 2.4ghz 5ghz 5.8ghz Dual Band rp SMA Universal Connector for Router, pc Desktop, USB Adapter, pcie Cards, IP Camera, Drone and ps4 Build, Wireless Range Extender
    https://www.amazon.com/Antenna-Universal-Connector-Wireless-Extender/dp/B07VGM2GVB/ref=sr_1_5?dchild=1&keywords=wifi+antenna&qid=1591585620&sr=8-5

MSI WIFI ANTENİ
    MSI WIFI ANTENİamazon.com
    Bingfu Dual Band WiFi 2.4GHz 5GHz 5.8GHz 8dBi MIMO RP-SMA Male Antenna (2-Pack) for WiFi Router Wireless Network Card USB Adapter Security IP Camera Video Surveillance Monitor
    https://www.amazon.com/dp/B00VE1XKMO?psc=1&ref=ppx_yo2_dt_b_product_details

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.