Şimdi Ara

Msi Ve Monster

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba oncelikle cevap vericeklere simdiden tesekkurler bi akil danismam lazim. ben msi gt72 dominator pro dragon edition alicam i7 4720 islemci 32gb ram gtx980 1tb hdd 7200rpm+1tb ssd bunlar yaninda kulak klavye koruyucu vb gelicek simdi okdr paraya msi almak mi yoksa masaustu islemcili full full monster almak mi karar kilamadim... Msi in kalitesi monster da yok ama msi a bisi olursa servisi nerde nasil bilmiyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• msi ge60 kullanıyorum ben de baya araştırmıştım msi kasa donanım vs kalıte olarak cok güzel fakat aynı fiyata daha iyi donanıma monster alabilirsin yani..
  • bende önce gt 72 diyordum
    arkasından gs 60 hayranı oldum
    sonunda birçok monster modelinde kararsız kaldıktan sonra
    tulpar 5 v5.1 de karar verdim 120x2 = 240 ssd teknik servis ve
    çok kişinin memnun olmasından ve tavsiyesinden dolayı
    aksilik olmassa 31 martta para denkleşecek sanada kolay gelsin
    marka seçmekle bitmiyor modelde çok olunca seçim zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: denomaster

Merhaba oncelikle cevap vericeklere simdiden tesekkurler bi akil danismam lazim. ben msi gt72 dominator pro dragon edition alicam i7 4720 islemci 32gb ram gtx980 1tb hdd 7200rpm+1tb ssd bunlar yaninda kulak klavye koruyucu vb gelicek simdi okdr paraya msi almak mi yoksa masaustu islemcili full full monster almak mi karar kilamadim... Msi in kalitesi monster da yok ama msi a bisi olursa servisi nerde nasil bilmiyorum ?

Gt72 alın. Harika bir kasa olmuş full alüminyum sanırım. Masaüstü cpu çok farketmez eğer render vs yapmiyorsaniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tulpar t5 gtx970 4.1 kullanıcısıyım 1 hafta evvel aldım. ne kadar ağır oyun varsa ultrada oynadım ( bazı oyunlarda ultranında üst segmenti var onlarıda denedim) ısı değerlerine bakmadım fakat 6-7 saat boyunca aynı akıcılıkta kesintisiz oyun oynadım . tjulpar serisinin tüm versiyonları güzel sizede tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.