Şimdi Ara

MSI Ürünlerinde Hepsiburada KDV indirimi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hepsiburada'dan bir msi anakart aldım yanlış gönderdiler(satıcı hepsiburada'nın kendisi), kapıda kabul etmedim hepsijet birkaç gün sonra kapıya atıp gitmiş, sonra kendim iade talebi oluşturdum 1,5 aydır iade bekliyorum her aramamda talep oluşturuyorlar fakat çözüm yok. İade durumunda paranızı almanız çok zor bu yüzden başka yerden alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
    Kulaklığımın değiştirilmesini istedim, (garantisi varken) garantisi bitmiş deyip reddettiler.
    Tekrar yolladım değişim istedim, iade ettiler (ürünün yenisi 2 katı olduğu için).
    İade için 1 aydan fazla süre bekledim, tüketici hakem heyetine verdim.

Eskiden Hepsiburada kaliteli bir firmaydı ama artık değişim çok belirgin, ciddiyetsizlik üst boyutta. Garanti konusu artık Hepsiburada'da çok sorunlu.
  • Hepsiburada'dan bir msi anakart aldım yanlış gönderdiler(satıcı hepsiburada'nın kendisi), kapıda kabul etmedim hepsijet birkaç gün sonra kapıya atıp gitmiş, sonra kendim iade talebi oluşturdum 1,5 aydır iade bekliyorum her aramamda talep oluşturuyorlar fakat çözüm yok. İade durumunda paranızı almanız çok zor bu yüzden başka yerden alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Predator536 -- 9 Temmuz 2020; 16:5:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

Hepsiburada'dan bir msi anakart aldım yanlış gönderdiler(satıcı hepsiburada'nın kendisi), kapıda kabul etmedim hepsijet birkaç gün sonra kapıya atıp gitmiş, sonra kendim iade talebi oluşturdum 1,5 aydır iade bekliyorum her aramamda talep oluşturuyorlar fakat çözüm yok. İade durumunda paranızı almanız çok zor bu yüzden başka yerden alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
    Şikayet var tepesine kadar hepsiburada iadeleri ile dolu.
    Kesinlikle haklısınız, bende 8288 tl lik dizüstü aldım , 2500 tl dizüstü gönderdiler, iade ettim 36 gündür bekliyorum, defalarca aradım, sorun sorun sorun...
    boşverin bence, paranıza ve sinirlerinize yazık.
  • Predator536 kullanıcısına yanıt
    Anakarti geçen aldim ben vatandan burada şuan 70tl daha ucuz ama üzülmedim. Son zamanlarda hb ile hep sorun yaşamadım. Anakarti almamış olsam bile almazdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _magnetar_

Bravo 17'ye de bir indirim yapın alalım.
    https://www.hepsiburada.com/msi-bravo-17-a4ddr-039xtr-amd-ryzen-7-4800h-512gb-ssd-rx5500m-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000V8UWI

9000 lira altına inerse hemen alacağım.
    Bu ürün benimde takip ettiğim bi ürün, tek beğenmediğim yanı tn panel olması, ıps neden değil yahu.

• Bu hepsiburadanın kargocuları bir garip, anneanneme deterjan aldım. Kargocu aradı, geldik yoksun diye dedim ki anneannem duymuyorsun zili telefonla arayım açsın kapıyı, 1 dk sonra '' daha bekleyecekmiyim'' diye tripli sms atmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gilemma

Bu ürün benimde takip ettiğim bi ürün, tek beğenmediğim yanı tn panel olması, ıps neden değil yahu.

Alıntıları Göster
    Ben IPS sanıyordum. Hepsiburada'ya hatalı yazılmış olabilir mi?

@MSI Türkiye
    Bravo 17 modelindeki ekran TN panelli midir?
  • allah rahmet eylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: _magnetar_

Ben IPS sanıyordum. Hepsiburada'ya hatalı yazılmış olabilir mi?

@MSI Türkiye
    Bravo 17 modelindeki ekran TN panelli midir?

Alıntıları Göster
    İps ekranli urun, Benimde takip ettigim bir urundu bu fiyata gorunce aldim su anda tukenmis gozukuyor mantiklimi yaptim erkenmi davrandim bilmiyorum acikcasi...

Ne gönderdiler aga

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • midnigth M kullanıcısına yanıt
    Kaç liraydı fiyat gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hasansio

Kaç liraydı fiyat gözükmüyor
    9600tl idi

• midnigth M kullanıcısına yanıt
    Rx5500 rtx2060 ayarında mi

• quote:

Rx5500 rtx2060 ayarında mi
    yok 1660ti ile 1650 arasinda bi kartmis

• Ozaman çok değil mi 9600

• 9 bine 2060 li laptoplar var

• quote:

9 bine 2060 li laptoplar var
    o fiyatlara monster veya casper haric 17 inc rtx 2060 li laptop yok malesef

Kulaklığımın değiştirilmesini istedim, (garantisi varken) garantisi bitmiş deyip reddettiler.
    Tekrar yolladım değişim istedim, iade ettiler (ürünün yenisi 2 katı olduğu için).
    İade için 1 aydan fazla süre bekledim, tüketici hakem heyetine verdim.

Eskiden Hepsiburada kaliteli bir firmaydı ama artık değişim çok belirgin, ciddiyetsizlik üst boyutta. Garanti konusu artık Hepsiburada'da çok sorunlu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.