Şimdi Ara

▓▓ MSI TWIN FROZR GTX 770 2GB (Satılmıştır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar,

Vatan Bilgisayar 27.12.2013 tarihli faturalı ve garantisi devam eden MSI TWIN FROZR GTX 770 2GB ekran kartımı satıyorum. Ürün çok temiz kullanılmıştır, overclock yapılmamıştır. Kutusu ve tüm kutu içeriği eksiksizdir.
    Fan sesi konusunda çok hassas biri olarak ekran kartı alırken çok araştırma yapmıştım ve tüm incelemeleri okuduktan sonra MSI TWIN FROZR'da karar kılmıştım. Gerçekten de dedikleri gibi harika bir soğutma sistemi olduğu gördüm. Fan sesi bu seviyede bir ekran kartı için inanılmaz derecede az. Çok memnun kalarak kullandım. Alacak arkadaşında aynı şekilde kullanacağından eminim. Kısmetse tekrar MSI TWIN FROZR serisinden bir kart alacağım.

Ürünle ilgili detaylı bilgi linki:http://tr.msi.com/product/vga/N770_TF_2GD5.html#hero-overview

GPU-Z ekran görüntüsünden de anlaşılacağı gibi üründe nadir bulunan kaliteli Samsung RAM bulunmaktadır.

Yaptığım satışlar ve aldığım yorumları incelemek için dükkanıma ve profilime göz atabilirsiniz.

Fiyat: XXX TL

Pazarlık yok. Forumu inceledim ve özel soğutmalı GTX 770'ler içindeki en düşük fiyatı yazdım. Bu ürünü bu fiyata bulamazsınız.

İstanbul içi Levent civarında elden teslim yapabilirim.

Kargo ücreti alıcıdan olmak ve ürün ücretinin havale yapılması koşuluyla her yere kargo yapabilirim.

▓▓ MSI TWIN FROZR GTX 770 2GB (Satılmıştır)

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 24 Eylül 2014; 10:08:26 >

• Ürün pr3v10u5 nickli arkadaşımıza satılmıştır. Güle güle kullanmasını diliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.