Şimdi Ara

MSI Trident X ile 4K Ultra Detay deneyimlemece (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Mesut gittikçe itici oluyorsun yapma kardeşim

• 4k açsa nolacak pc de bf5i hack aimbot yüzünden oynanmıyor oyun
    konsolda düşük çözünürlükte yavaş oynarsında hilesiz oyunun tadına verirsın
  • Bune la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut ağabey "deneyimlemece" 'nin canını okumuşsun.
    Umarım bir daha DH kalitesinden ödün vermezsiniz.

• Videonun içinden referanslı satın alma linki çıkacak diye sonuna kadar izledim. Diğer türlü Erdi Bey gibi işinin ehli birisi varken Mesut Çeviğin inceleme(!) , ürün tanıtımı yapması?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reoix -- 29 Aralık 2018; 1:56:53 >
  • "Aha geliyo gaç gaç gaç gaç"

Bu ne lan ? Enes batur'un veletlere hitap ettiği videolara dönmüş.
  • Dehşetül vahşet bir inceleme (!)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003 ten beri DH'yi takip ediyorum... Şaşkınlığımı gizleyemiyorum ve ne diyeceğimi bilemedim.

"Lan"lı "lun"lu konuşmak sana hiç yakışmadı Mesut. Daha doğrusu böyle bir platforma yakışmadı. Tamam özel hayatımızda TRT Türkçesi ile konuşmuyoruz ama...

Valla yanlış anlama senin tarzın kesinlikle bu değil. Buysa da 15 yıldır taklit ettiğin şeye geri dön.

• Parodi falan mı bu video?

• bu nasıl çoktan bi incelemedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • klasik mesut çevik iticiliği. deneyimlemece yazmış bir de ergen kezbanlar gibi. bu adam halen dh de nasıl barınıyor anlamıyorum
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Monitorün cdsinde renk profili vardır.Monitörün model nosu ile nette de aratabilirsiniz.
    Profesyonel monitörlerde icc profil yazımı ve renk kalibrasyonu ciddi bir iş koludur.
  • Aşırı yapmacık. Şu konsol dediğin ederinden çok fazla olan sevimsiz kutuyu bedava verseler dahi çekilmemesi gereken bir video. Kalite yerin dibinde
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 19:31:50 >
  • hahaha bu ne?
  • Bazı veletler sanırım kıskançlık ve kızgınlıktan aşırı tepkiler yazıyor ama çok eğlenceli olmuş, sonuçta inceleme değil, deneyim yaşatmak için yapılmış bir video...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.