Şimdi Ara

MSI TITAN GT-73 EVR 7RE i7 7700/GTX 1070/16gb RAM/256SSD+1TB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar, 2 yıl önce oyun vb. oynarım diyerek aldığım üst seviye laptop'umu satıyorum. Öğretmen olarak atandıktan sonra oyun vb. oynamak için vaktim olmadığı için sadece masaüstünde ofis vb. işler için kullanıyordum, daha küçük bir bilgisayara geçmeyi düşünüyorum. Cihaz sıfır gibidir sadece masada kullandım. Daha fazla bilgi için mesaj atabilirsiniz.

Teslimat 15 tatilde yapılacaktır, kargolarda çalınma durumlarından dolayı elden teslimat tercihimdir.

Yanında sırt çantası ile gönderilecektir. Kutusu ve kutudan çıkan MSI oyuncu faresi de verilecektir.

Cihaz Türkiye cihazıdır, yurtdışı değildir. Klavyesi Türkçe'dir.

FİYAT 9500 TL. Pazarlık payı vardır.

ÖZELLİKLERİ

* İ7 7.nesil 7700hq(2.8ghz - 3.8 ghz) 4 çekirdek 8 izlek işlemci,

* Coolerboost TİTAN soğutması ile 2 büyük 5000 devirlik fan, 4 hava çıkış ızgarası ve 11 adet bakır ısı borusu var.Soğutma konusunda çok başarılı. ISINMA SORUNU KESİNLİKLE YOK!.

* GTX 1070 8gb gddr5 256bit ekran kartı, MAX-Q DEĞİLDİR; 2048 işlem birimi ile masaüstü kartından da iyidir. (aynı ekran kartından 1 tane daha takıp sli modunda çalıstırılabilir.ekstra ekran kartı takacak slotu mevcut)

* 16 gb ddr4 2400 mhz ram (64 gb'a yükseltilebilir 2 slotu boşta)

* 256gb nvme pci express ssd (3200mb okuma 1600mb yazma) test edip paylastım fotograflarda ssd nin hızını görebilirsiniz.Ayrıca 2 slotu daha boş ssd takviyesi yapabilirsiniz.

* 1 tb 7200 rpm hardisk

* 17.3 inc full hd 120hz G-SYNC destekli ekranı var. Oyunlarda yırtılma kesilme kesinlikle yaşanmamaktadır.

* Ses sistemi olarak gerçekten çok iyidir.Piyasadaki en iyi ses yongasına sahiptir.
    2 x 3w hoparlör + 1 x 5w subwoofer ses sistemine sahiptir(ses sevıyesi cok yüksek ve kalitelidir)

* 1 x mikrofon girişi + 1 x kulaklık çıkışı + 1 x hat girişi + 1 x hat çıkışı olmak üzere 4 tane çıkışı mevcuttur.

* Steelseries programlanabilir arkadan renkli aydınlatmalı oyuncu klavyesine sahiptir.Ayrıca touchpad in kenarlarını da ayrı olarak renklı programlayabilirsiniz.Bir çok oyuna özel ışıklı modları mevcuttur.Her tuşa ayrı ayrı macrolar atayabilirsiniz.

* Type-c portu üzerinden Thunderbolt 3 desteğine sahip.Ayrıca mini display portu ve hdmi 2.0 desteği vardır.Bu 3 çıkış sayesinde bilgisayar ekranı hariç 3 tane daha ekran bağlayabilirsiniz ve hepsinden 4k 60hz destek veriyor.

* Ethernet portu diğer msi modellerindeki gibi 1 gigabit değil 10 gigabit hızındadır. Ayrıca killer shield koruması bulunuyor.Bu koruma ile ağdakı dalgalanmalardan daha az etkilenirsiniz. Ayrıca Killer wifi kartı da vardır.

Günümüz oyunlarının hepsini G-SYNC destekli 120 hz ekranında yüksek fps değerlerinde akıcı bir sekilde oynayabilirsiniz.

*TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 10 Ocak 2020; 15:19:28 >

• Güzel laptop fiyat bütcemin üstü olmazsa kaçırmazdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.