Şimdi Ara

MSI Steel Series Engine 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
7.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI Steel Series Engine 3 sürümü, GT80 ve GE62 modellerini destekliyor. Steel Series yazılımı ile üstün oyun performansı ve sezgisel arayüzü ile kullanıcı deneyimi daha esnek yapabilirsiniz. Yazılım aynı zamanda tüm dosyaların yedeklenmesi, yazılım ve donanım güncellemeleri içinde oldukça pratik seçenekler sunuyor.

Yazılımın son sürümünü yüklemeden önce eski versiyonunu kaldırmanızı öneririz. İndirme linkleri:

GE62:
    https://www.msi.com/support/nb/GE62-2QF-Apache-Pro 64

GT80:
    https://www.msi.com/support/nb/GT80-2QE-Titan-SLI 64

SSE3.0 Window My Gear

Device Name:

Dizüstü modelini görebileceğiniz yer. Bu bölüm aynı zamanda SSE3'ü destekleyen diğer SteelSeries cihazlarını da gösteriyor.

Update:

Yazılımın yeni sürümü olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Setting:

Tercih edilen dil seçenekleri, yazılım hakkında bilgiler ve mevcut firmware sürümü gösteren bölüm.

Cloud:

SSE bulut sistemine giriş yaparak sisteminizdeki dosyaları yedekleyebilirsiniz.

SSE3.0 Window – Library

Farklı aygıt yapılandırmaları için farklı seçenekler için Library sekmesine tıklamanız yeterli.

Keyboard Window

Makro

Klavyeden makro ayarlarını yapmak için bu sekmeye tıklıyoruz.

Kayıt ayarları:

1- Makro kaydını başlat.

2- Makroyu kaydet

3- Kaydı durdur.

4- Kaydedilen makroya tıklayın ve doğrudan düzenleyin.

5- Gecikme veya sürekli gecikme süresini ayarlayın.

6- Manage'ye tıklayarak makro-ları ekleyin veya silin.

View Options

Görünüm Seçeneklerinde; Key zone 1 ve parlaklık düzenlemeleri yapılıyor.

Brightness:

Klavye arka ışık parlaklığını ayarlamak için buraya tıklayın. SSE3, 4 adet parlaklık seçeneği sunuyor.

1. Aydınlatma kapalı - Arka yadınlatma yok

2- Normal - Özel efektler olmadan

3- Oyun Modu - Sadece klavyenin sol kısmı yanar

4. Breathing Modu - Ardarda belirli bir desen yanar

5. Ses Modu - Aydınlatma, ses efekti ile uyumlu yanar.

6. Dalga Modu - Arka aydınlatma üç farklı döngü şeklinde yanar.

7. Çift Renk Modu - İki farklı renk arasında geçiş.

Active/Sleep

Uyku modunu buradan düzenleyebiliyorsunuz. Uyku modu desteği sadece; aydınlatma kapalı, Breathing Modu, dalga modu ve çift renkli geçişi destekliyor.

Key Zone 1/2

Key Zone 1 yada 2'ye tıklayın.

Aşağıdaki fonksiyonları (Fn hariç) herhangi bir tuşa tanımlayabilirsiniz:

0. Standart - Orijinal klavye fonksiyonu

1. Makrolar - Kullanıcıların düzenlediği makroların çağrılması

2. Fare butonları - fare fonksiyon simülatörü

Fare 1 ~ 8 arasında tercih yapabilirsiniz (Aşağıdaki şekle bakınız):

3- Klavye butonları - Klavye tuşları simülatörü

4. Medya butonları - Medya simülatörü

5. Devre dışı bırak - Klavyeyi devre dışı bırakma

6. Uygulama başlatma - Zahmetsizce uygulamaları başlatın

7. Başlat yapılandırması - Hızlı Yapılandırma Anahtarı

İlave olarak 1, 2 ve 3 destek loop fonksiyonları.

Fonksiyon Tanımları

A. Bir kez oynat:

Her basımda sadece bir kez sinyal gönderebilir
    Gecikme süresi ayarlanabilir değil
    Sinyal çıkışı çoklu değil
    Basılarak sinyalleri tetikler

B. N fonksiyonu:

Sinyal tanımlı N fonksiyonuna basarak sinyal gönderebilirsiniz
    Sinyalleri arasındaki gecikme süresi ayarlanabilir

C. Sürekli basım:

Atanan tuşa basın ve sinyali gönderin

D. Otomatik Tekrar Geçişi:

Sinyal göndermek için tuşa art arda basın. Durdurmak için aynı tuşa terar basmanız gerekir

E. Geçiş:

Gönder sinyalleri sonra art arda düğmeye bastı. Sinyalleri göndermeyi durdurmak için herhangi bir tuşa basın.
    Sinyalleri arasındaki gecikme süresi ayarlanabilir değildir

Configs

Configs fonksiyonu; ayar eklemek / silmek ve bu fonksiyonların her birini farklı klavye tuşlarına makro atamak için kullanılır.

Colors:

(GT 80 modeli bu işlevi desteklemez) Temel olarak RGB renk düzenlemesini yapar. Renk editörünü ayarlamak için herhangi bir sütuna basın. Bu sayede renk kodunu girerek yada doğrudan renk atayabilirsiniz.

Preview

Arka aydınlatmanın ön izleme modu.

Layouts

Farklı klavye düzenlemeleri için kullanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSI Türkiye -- 2 Şubat 2015; 15:27:17 >

• Bende ge62 2ql apache dizüstü var.Steel series 3 ü kuruyorum fakat bir türlü klavyeyi programda göremiyorum.Çözümü var mı bu sorunun ?
  • Yukarda ki arkadaşın yazdığıyla aynı sorunu yaşıyorum msi ge62 2QL apache kullanıyorum ve sse açtığım zaman plug in a steelseries device get started yazısı geliyor karşıma çözümü nedir bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabaYagaJR

Yukarda ki arkadaşın yazdığıyla aynı sorunu yaşıyorum msi ge62 2QL apache kullanıyorum ve sse açtığım zaman plug in a steelseries device get started yazısı geliyor karşıma çözümü nedir bunun ?

Hocam buradaki firmware güncellemesini yaptınmı?

http://www.msi.com/product/notebook/support/GE62-2QL-Apache.html#down-firmware
  • quote:

Yukarda ki arkadaşın yazdığıyla aynı sorunu yaşıyorum msi ge62 2QL apache kullanıyorum ve sse açtığım zaman plug in a steelseries device get started yazısı geliyor karşıma çözümü nedir bunun ?

GE62 2QL Apache: sadece gümüş renkli yada beyaz ışıklandırmaya sahip. Bu yüzden SSE 3'le sorun yaşıyorsun.

"SILVER LINING PRINT"

http://www.msi.com/product/notebook/GE62-6QL-Apache.html#hero-overview
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpecialForces

quote:

GE62 2QL Apache: sadece gümüş renkli yada beyaz ışıklandırmaya sahip. Bu yüzden SSE 3'le sorun yaşıyorsun.

"SILVER LINING PRINT"

http://www.msi.com/product/notebook/GE62-6QL-Apache.html#hero-overview

6QL ve 2QL farklı cihazlar yalnız hocam ama sanırım dediğin yinede doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draker

quote:

Firmware güncellemesi yapmadım hocam hangisini yapmalıyım ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Draker

quote:

Firmware güncellemesi yapmadım hocam hangisini yapmalıyım ?

sorunu çözdünüz mü hocam ?
  • Arkadaşlar,
    Geçen hafta MSI GE72 6QC model laptop satın aldım.
    Steelseries klavyenin ledleri sadece gümüş renkte yanıyor. Steelseries Engine 3 programı bilgisayarda kurulu gelmiyor. Kendim kurduğum zamanda klavyeyi tanımıyor. 'PLUG İN A STEELSERİES DEVİCE TO GET STARTED' yazıyor.
    Bu soruna nasıl çözüm bulabilirim yardımcı olur musunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin MSI

Arkadaşlar,
    Geçen hafta MSI GE72 6QC model laptop satın aldım.
    Steelseries klavyenin ledleri sadece gümüş renkte yanıyor. Steelseries Engine 3 programı bilgisayarda kurulu gelmiyor. Kendim kurduğum zamanda klavyeyi tanımıyor. 'PLUG İN A STEELSERİES DEVİCE TO GET STARTED' yazıyor.
    Bu soruna nasıl çözüm bulabilirim yardımcı olur musunuz.

"Keyboard by Steelseries with single color backlit (white)"

Sitede yazdığına göre klavye Steelseries ama arka aydınlatma sadece beyaz (silver) renkte yanıyor:

http://www.msi.com/product/notebook/GE72-6QC-Apache.html#hero-overview
  • Merhaba,
    Benim Msi GS70 6QE Stealth Pro notebook'um var. Sizdede olduğu gibi '' plug in a steelseries device to get started '' hatası alıyorum. Işıklandırmalar çalışmıyor. İlk format attıktan sonra sürücüleri kurdum herşey normal çalıştı. Bugün tekrar formatladım ancak bu hatayı aldım. Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim. İsteyen özelden yazabilir. İyi günler.
  • MSI GE 70 2PC Apache kullanıyorum steelseries Engine 3 ü yükledim ama klavyeyi görmüyor
    "PLEASE CONNECT A STEELSERIES ENGINE DEVICE" Yazıyor acaba uyumlu değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaganbiskiner1907

MSI GE 70 2PC Apache kullanıyorum steelseries Engine 3 ü yükledim ama klavyeyi görmüyor
    "PLEASE CONNECT A STEELSERIES ENGINE DEVICE" Yazıyor acaba uyumlu değil mi ?

Yazının girşinde "MSI Steel Series Engine 3 sürümü, GT80 ve GE62 modellerini destekliyor" yazıyor. Sendeki GE70 modeli kapsamı alanı dışında.
  • bende de ge62 6qf apache pro var ve bu steel series engine de sadece istedigim bazı harfleri renklendirebilecegim bir durum var mı o cok iyi olur lutfen yardım edebilecek var mı. bu oyun deneyimimi arttıracak bir doananım
  • emrepep E kullanıcısına yanıt
    Her bir tuşu ayrı renklendirebilir yada makro atayabilirsin:

• Gamesense içinde sadece cs go ve dota2 var. Başka oyunları eklemenin bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Gamesense içinde sadece cs go ve dota2 var. Başka oyunları eklemenin bir yolu var mı?

Yazdığına göre kullanıcının yapacağı bir iş değil. Firma tarafından oyuna ilave edilmesi gerekiyor:

"Elbette firmanın LED ayınlatma sistemine sahip oyuncu donanımları için hazırlanan yazılım, popüler oyunlara SDK yani yazılım geliştirme kiti üzerinden entegre ediliyor."
  • merhaba ge73vr 7re modelini kullaniyorum msi in.klavyemde 2 tusun rengi degismiyor sadece mavi mor kirmizi renk oluyor.donanimsal mi yazilimsal mi anlamadim.qudinlatmayi kullqnmiyodum ama onceden boyle bir sey yoktu.denemek amaçlı tekrardan kullanayim dedigimde bu soeunla karailastim.bu arada harici klavye ile kullaniyorum aldigimdan beri.yqrdimci olabilecek var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.