Şimdi Ara

Satılmıştır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Satılmıştır.
    Satılmıştır
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya, Selçuklu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Premium bir kart bende msı sea rtx 2080 modeli var. Kartımı satabilirsem bu kartı almak istiyorum. Çok iyi bir seri msı sea hawk.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mamai M kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi üst seviye bir kart ama bir çok kişi bunun farkında değil çünkü türkiyede pek bulunan bir kart değil hatta YouTube da türklerden inceleme bile yapan yok. Kolay temin edilmeyen bir kart. İnsanlar gidip fanlı 3080 lere 19-20 veriyor özellikle ventus gibi kronik ısınma sorunu olan kartlara. En iyi fanlı kartlardan biri olan asus rog strix serisi bile yanına yanamaşamaz.

• Çok değerli bir ürün hocam bilen bilir
    Keşke 3090 vers. De yapsalar

• azos A kullanıcısına yanıt
    Bir çok insan değerini bilmiyor. Msı bu seriyi benim bildiğim gtx 1000 serisinden beri çıkartıyor. Oturmuş kaliteli bir seri

• azos A kullanıcısına yanıt
    Kimse yanlış anlamasın forumda insanlar fanlı rtx 3080 19 bin kere satıyor ve satılıyor hızlıca bu kartı bilmedikleri için direk eliyorlar.

• stewe1865 kullanıcısına yanıt
    İnşallah diğer insanlar farketmez ben kendi kartımı satana kadar😂. Çünkü satılsa bulunması zor bir kart.

• mamai M kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten istediğim fiyat gelmezse satmam zaten aktif olarak kullanıyorum çok da memnunum

• Güncel

• Kart 2 günlüğüne rezerve edildi.

• Kart bende mevcut 21 Ağustos 2021 de amazon.tr den satın almıştım aktif olarak 1 eylülden beri kullanıyorum. Kartın boardu Gaming Z Trio üstüne özelleştirilmiş sıvı soğutma çözümleri üreten bir firma tarafından tasarlanmış soğutma çözümü ile geliyor. Oyun oynayarak kartı ısıtmanız imkansız malum olaylar ile maden yaparsanız bellekler 86-91 arası geziyor isteyen biri için denemiştim. Kısaca çok güzel bir kart ben çok çok uyguna almış olduğum için ayrıca mutluyum.

Yalnız şöyle bir durum mevcut kasanızda 2.bir sıvı soğutma düzeneği varsa takmak sıkıntı oluyor büyük ihtimal insanlar bundan korkuyor. Ben PHANTEKS 719 da kullanıyorum bu kasa çift sistem kurulması üzerine tasarlandığı için yer problemi yok alırken buna dikkat edin yeter.

• Kartın rezerve süresi bitmiştir. Satışa açık.

• hacmi büyük. mining yapan adam ekstra yer eklemesi lazım radyatör bloğunu koymak için. masaüstü toplayacak adamın da ya arkada ya üstte ızgara deliği olması lazım öteki türlü hava akışını bozar. mem temp dediğiniz derecelerse çok iyi. umarım o fiyattan satarsınız da fiyatlar düşerken indirim yapmanız gerekecek %90. çünkü 0 larını 18500 e bulabiliyor insanlar artık.

• estafine E kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz gibi fiyatlar fanlı modellerde düşüyor o seviyelere. Hocam açık konuşmam gerekirse zaten 1 hafta önce 18500 e vermedim. Diğer satıcılar gibi al-sat işi ile uğraşan biri değilim. Yani satılmazsa da zaten aktif olarak kullanıyorum ve çok da memnunum. Zaten kartın bana maliyeti aldığım zaman yaklaşık 2000 dolara geldi. Şuan piyasada satılan 2. El kartların %90 ı mining kartı. Tabiki mining kartını almak isteyen varsa alabilir. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.