Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

MSI SATILIK H81İ MINI ITX ANAKART + I5 4460S İŞLEMCİ 650 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
0
Cevap
2
Favori
333
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> Anakart >> MSI SATILIK H81İ MINI ITX ANAKART + I5 4460S İŞLEMCİ 650 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      575 Mesaj
      Referanslar: 12

Katılım Zamanı
      14 Aralık 2005

Durum
      Forumda değil

23 Ekim 2018 12:55:51 Konu Sahibi
      Merhabalar,

Başlıktada belirttiğim gibi MSI H81i MINI ITX soket 1150 anakart ile I5 4460S işlemci birlikte satılıktır.

Anakart özelliklerini linkte paylaşıyorum.https://www.itopya.com/msi-h81i-intel-h81-soket-1150-ddr3-1600mhz-dvi-hdmi-mini-itx-anakart/

Anakartı 1 yıl önce almıştım.Kutusu ve aynası duruyor, faturası evde biryerdedir bakıp bulursam buraya yazarım.

İşlemciyi de anakartı aldığım zamanda forumda @kachus nickiyle tanınan hüseyin abinin dükkanından ikinci el olarak almıştım.

Çok fazla kullanılmadılar, overclock ile zorlanmadılar, resimde görüldüğü şekliyle slim fanla birlikte vereceğim.

Tek tek satmayı düşünmüyorum.

anakart + işlemci şeklinde almak isterse fiyatım 650 liradır.

Dileyene yanında 8gb ya da 16gb ram ile birlikte verebilirim.

Anakart + işlemci + 8gb ram = 925 lira

Anakart + işlemci + 16gb ram = 1200 lira

Ram modeli : Kingston 16 GB (2*8 GB) 1600MHz DDR3 KVR16N11/8 Bellek CL11

İstanbul içi Sarıyer, Beşiktaş ya da Cevizlibağ civarından elden teslim edebilirim.

Hızlı iletişim için numaram 0541 263 79 85 Okan

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAYOKAN84 -- 23 Ekim 2018; 12:57:8 >

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

ALIŞVERİŞ LİSTESİ:
      @milyondabir @tekken @lacrymatoire @alitopal @dargmen @solarwinds @blkr @ltpowell @xafer @victorist @maxseal @extreme @halit61 @coyote @signomis @ereneren @showwalye @gorgi190307@saygili @özgboy @rainmaker @enigma @pegasus1881 @kachus @WESTBOY @psyco @utuman @chiper @redlordche @playernightwolff @davemustaine @modda @yalnizkral @garuda @safakhan @radicaldreamer @teksalih @soldier_x @isirgan @nastyboy @kamaka @mehuix @mikail13 @ufuks36 @gti_koray @ostrich @cango34 @topgunace @thunderace @viperc @yasar @junis @vaypcnet @ulash1907 @haloten @shadow3804 @necropotance @Marlbor0 @coolti @FateeH @Gündoğdu @anduril @kunter3535 @darkrhapsody@demircibu@ufuq@eronin@köle ve hatırlamadıklarım

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.