Şimdi Ara

Msi Rx 5700 xt driver kurulumu sırasında çökme ve bi daha açılmama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyi dilekleriniz için teşekkürler. Hd 7350 ile var olan 19.9.2 sürümünü kaldırdıktan sonra rx 5700 xt tekrar sisteme taktım ve 19.12.1 sürümünü kurmayı denedim. Aynı şekilde sürücü kurulumu esnasında sinyal yok hatası verdi ve görüntü gitti. Kart sürücüsüz çalışıyor.
  • Elinizdeki dp kabloyu yeni bir dp kablo ile mi değiştirdiniz, dp'den hdmi'a mı geçtiniz?

Ne yapınca sorun çözüldü?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGENERAL36 -- 3 Aralık 2019; 21:43:52 >
  • SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Sadece rx 5700 lerde olsa keşke hocam ben şu kıçı kırık rx 460'ta bile güncellemeye korkar oldum, her güncellemede saçma sapan bir sorun ortaya çıkıyor, performansı düşüyor veya sürekli wattman hatası veriyor falan. E tamam f/p kartlar falan güzel de şu lanet driver sorununu bir aşsalar artık ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 4 Aralık 2019; 1:2:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nedir bu amd kartların yazılım donanım sorunları yıllardır aynı akıl alacak gibi değil sürücü yapamamak ne demek bu devirde ısınır anlarız performans düşük olur ona da eywallah ama stabilite sağlayamamak olacak iş değil fanboy değilim ancak nvidia dışın da kart almaya insan korkuyor hep bi sorun sıkıntı amd kartlar üzücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DP versiyon 1.4 mü aldınız?
  • ORGENERAL36 O kullanıcısına yanıt
    BIOS ve diğer sürücüleri güncellediniz mi? Başka kablo denediniz mi? BIOS ta PCIe Gen. 3.0 mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 4 Aralık 2019; 4:26:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-988E2D6DD

Bu mesaj silindi.
    DP kablo hangisi oluyor

• Amd yi seven birisi olarak malesef ekran kartlarının yazılımı Facia durumda. Ben rx 5700 XT geri verdim. Hatta son yazılımlar ile eski Rx 480 bile saçmalamaya başladı. Suan en uygunu Nvidia almanız.

• Anakartın biosu güncel değil. Pci-e portu gen 3 mü eve dönüşte bakmam lazım. Dp kablosu ile görüntü vermiyor. Bu sebeple Hdmi kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.