Şimdi Ara

Msi RX 570 4GB 880 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HB de 900 tl

İkisinde de satıcı aynı. Belki faydalanan olur diye paylaşmak istedim arkadaşlar.

MSI VGA RADEON RX 570 ARMOR 4G OC RX570 4GB GDDR5 256b DX12 PCIE 905,00 TL yerine 879,99 TL
    https://urun.n11.com/ekran-karti/msi-vga-radeon-rx-570-armor-4g-oc-rx570-4gb-gddr5-256b-dx12-pcie-P242523465

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel fiyat. RX 580 8gb bir indirime girmedi gitti 10 gündür. Şöyle 1000-1100 civarına inse direk yapıştırıcam 1 tane.
  • Sapphire mini itx tek fanlısı bu civarlarda satılmıştı diye hatırlıyorum onun yanında armor serisi daha iyi iş çıkarır düşüncesiyle paylaştım. Faydalanan arkadaşlar olursa ne mutlu bize

• snowtger kullanıcısına yanıt
    yukko da 1325 liraya geliyor hocam. millet ikinci eline 1000-1100 istiyor. bende 2 haftadır arıyorum bi kart denk getiremedim
  • Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt
    1325 TL bu kart için fazla geliyor şu an.
    Adana'da 2.el 900e kutulu garantili satan 2 3 kişi var ama güvenemiyorum ya mining gördüyse diye. Alınır mı ki 900e bunlardan biri?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam arayınca bulunuyo aslında ama birz da hızlı hareket etmek gerekiyor. mesela şu ilanıı gördüm ben mesaj atana kadar satıldı :) almadan önce furmark testi yapıp iyice bi bakmak lazım tabii
  • Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hatırlıyorum o ilanı. Sadece İstanbul yazdığı için dönmedim arkadaşa yoksa çok güzel fiyattı.
    Şimdi Letgo'da dolanıyordum da 1100e değişimden gelmiş kullanılmamış 11 ay garantisi kalmış Sapphire Pulse 580 8gb buldum, alınır mı sizce :)
    850 900 arası uygundur. Ben de kendim için hep o aralığa düşürmeye çalışıyorum. Zaten bi kdv indirimi olsa 1200 seviyelerine iner diye düşünüyorum
  • Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi bir fırsat/daha mantıklı bir tercih olur? Aynı paraya GTX 1650 de mevcut.

https://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-kart/palit-geforce-gtx1650-stormx-oc-4gb-128bit-gddr5-ekran-karti-ne51650s06g1-1170f.html

Ek güç girişi istememesi benim için büyük bir artı, GTX 1650 de güç girişi yok, genel olarak sizce hangisi daha iyi?

• ForeverMetal kullanıcısına yanıt
    Rx570 kayda değer bir şekilde daha güçlü. Youtubeda karşılaştırma videoları var. Rx570 öyle acayip ısınan bir kart da değil. Oyun oynarken fan sesi rahatsız edici seviyelere çıkmıyor(aorus modeli var ama diğerleri de üç aşağı beş yukarı aynı).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.