Şimdi Ara

Msi rx 480 gaming x 8gb 550TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Msi rx 480 gaming x 8gb 550TL
    Kartı 2-3 ay önce forumda referanslı bir üyeden 950 tl karşılığında aldım fakat bozuk geldi şahısa gerekli videoları ve arızayı anlatmama rağmende iade almadı malesef kazıklanmış olduk.

Kartın arızası furmarkta kendini belli ediyor testi sağlam şekilde geçemiyor siyah ekrana düşüyor ve yüksek fan devri açıyor başka benchmark programlarında sorun çıkmadı testlerin videolarını paylaşıcam.

Kartı bugüne değin kullandım gta5-lol-dying light gibi oyunlarda çok sorun cıkarmadı genelde ağır oyuna girdiğiniz vakit ısı değerleri normal gözükmesine rağmen biraz yüksek fan devrinde çalışıyor ve biraz randımanı düşük diyebilirim ( lol hariç bu oyunda sıkıntı yok) kart performanssız çalışıyor. Uzman değilim ancak kartı takar takmaz arızasının mevcut olduğunu hissedebilecek kadar bilinçliyim bence bu kart satılırken bu şekilde şeffaf olunmalıydı ve kimsenin hakkı yenmemeliydi fakat malesef yine mağdur olduk okadar senelik üye ve ref mevcut iken bu kartın arızalı olduğunu anlamamak imkansız ve zaten satıcı şahıs sonradan mesajlarıma görüldü bıraktı. Bu olayda art niyet barındığını rahatlıkla söyleyebilirim

Kart için orta bir fiyat belirledim ölü kartlar için adet fiyatına 150-250 yazıldığını biliyorum sanırım bu kartın sağlamının ederide max 900 civarı birşey yapar kart arızalı olmasına rağmen gündelik işleri yapabildiği ve iyi kötü oyun oynatabildiği için bu fiyatı yazdım alır tamir edersiniz veya yedek parça olarak kullanırsınız veya bu hali ile kullanırsınız size kalmış malesef kart hakkında hiçbir garanti veremiyorum arkasındaki garanti bantı duruyor ancak bir önceki kullanıcı tarafından biryerde bızıklattırıldımı bilmiyorum ben kendim herhangi bir tamirci ile vs görüşmedim. Msi servisi olan Servispointe yolladım belki tamir ettiririm diye ordanda garanti tarihi dolduğu için sadece arıza tespit ücreti için 180tl istediler onuda iptal ettim

Ürünün kutusu ve faturası mevcut

Yaptırmak istediğiniz farklı bir test vs olursa whatsapp üzerinden yardımcı olmaya çalışırım veya elimdeki oyunlardan anlık benchmark paylaşabilirim

Eft sonrası herhangi bir yere istediğiniz kargo firması ile yollarım veya bulunduğum yere yakınsanız elden deneyerekde alabilirsiniz Msi rx 480 gaming x 8gb 550TL

Msi rx 480 gaming x 8gb 550TLMsi rx 480 gaming x 8gb 550TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

-
    Kart forum dışına antalyadaki bir vatandaşa eskişehirdeki akrabası vasıtası ile elden satılmıştır, yardımcı olmak adına mesaj atan üyelere teşekkürü borç bilirim gerçekten sağolun
    Msi rx 480 gaming x 8gb 550TL
    Fiyat : 550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Kartı kimden aldığınızı da belirtin bence hocam.Millet o şahısla ona göre alışveriş yapsın ya da yapmasın.Geçmiş olsun bu arada.
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    mrhusnu nickli üyeden satın almıştım zaten refede 1 yıldız verip açıklamasına yazmıştım durumu
  • melo126 kullanıcısına yanıt
    sorunlu alışverişler kısmına aç ilan belirt diğer arkadaşlar dikkatli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psu kaç W ? Bendede bi rx580 vardı psu yetmediği için kart ısındığında siyah ekrana düşüyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mining kartlarda kullanılan bioslar oyunlarda çortlar. Biosu kontrol edin orjinalmi.
  • burgfb kullanıcısına yanıt
    nasıl kontrol edebilirim konuya çok hakim değilim
  • melo126 kullanıcısına yanıt
    gpuz yi aç buradan orjinal bioslarla karşılaştır.
    https://www.techpowerup.com/vgabios/?architecture=&manufacturer=MSI&model=RX+480&version=&interface=&memType=&memSize=8192&since=
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.