Şimdi Ara

[SATILIK] GAMİNG SİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 [SATILIK] GAMİNG SİSTEM
    [SATILIK] GAMİNG SİSTEM

Vatan Bilgisayardan Toplandı. Şuan aktif olarak kullanmaktayım , Bütün parçalar 17.04.2020 Tarihinde satın alındı

Sistem Parçaları

İşlemci : AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6 GHz 32MB 65W 7nm
    Anakart : MSI B450M-A PRO MAX Amd B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC) M.2 Anakart
    Ekran Kartı : MSI GEFORCE RTX 2060 GAMING Z 6G 6GB GDDR6 192bit NVIDIA Ekran Kartı
    Ram : 2 Adet Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 Ram (AX4U300038G16A-SR30)
    M2SSD : TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2 SSD (Okuma 1700MB / Yazma 1600MB)
    Harddisk : Seagate 500 GB Harddisk
    Kasa : CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA 550W 80PLUS RGB FANLI MidT ATX SİYAH KASA
    Monitör : AOC 27G2U/BK 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD IPS Monitör

TEKLİF İÇİN MESAJ ATABİLİRSİNİZ.
    Fiyat : 10500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Balıkesir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 11 bin TL'ye 2k monitörlü bu sistemden bir tık daha güzel sistem toplanabilir. Fiyat phalı.
  • oohayaletoo kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler , güncel tutarı parça parça toplandığında 13138 ₺ denk geliyor fiyat şuan için teklifleri değerlendirebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Juggernaut kullanıcısına yanıt
    Şuan için parça satışı düşünmüyorum hocam

• monitör dahil 9a verdiğim sistem. sırf yıl sonu indirimi ve kara cuma için. sizinkinden kat ve kat her parçası daha iyi

sizinki aşırıya kaçmış :)
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-asus-rtx-2060-gaming-oc-r5-3600x-trident-z-neo-3600-mhz-aoc-24g2u-full-sistem--140165783

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cagan91 -- 3 Kasım 2020; 12:38:42 >
  • Cagan91 C kullanıcısına yanıt
    Sizinle birebir fiyat verme zorunluluğum olduğunu sanmıyorum buna ek olarak yarışta yapmıyoruz kiminki daha iyi kiminki daha ucuz benzeri hali hazırda şuan zaten bilgisayarla tasarım işleri yapmaktayım teklifleri görmek , değerlendirmek ve ihtiyacım olursa satmak adına koydum . Umuyorum cevap sizin için yeterli olmuştur 😊

• anlaşıldı. EgoOyunTicaret
  • imzamdaki sistemi + 3070 18kya topladım :)
  • Hayırlı olsun :)
  • pc hocası son topladıgı sistemle aynı neredeyse ve fiyat 8 k :)
  • JesusGarcia J kullanıcısına yanıt
    Monitör dahil mi vb şekilde bir çok yerden cevap vermeyi çok isterdim de gerek duymuyorum 😂 Tek tek ürünleri karşılaştırır aradaki fiyat farkına kendiniz bakabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.