Şimdi Ara

MSI RTX 3080 GAMING Z TRIO - 15.399 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• itopya PC hocasının sistemden çıkan kartlarda piyasaya düşüyor anlaşılan.

en son vatandaki RTX2060 lar piyasaya öyle yayıldı ki kart fiyatı 5500-6500 aralığından 3800-4000 e geriledi 1 haftada .

acelesi olmayan beklesin al satçılar sayesinde 3080 lerde iyi fiyat düşüşü görürüz diyorum bu hafta

• Uza -00- kullanıcısına yanıt

bu kartlar acaba rtx 2070-2080 gibi bir anda biter ve biz 10 bin altını beklediğimize pişman olur muyuz merak ediyorum

• Mining faktörü, 4000 serisi yeni kartlar falan derken özellikle mining yeniden hyplanmadığı sürece(ki hiç öyle birşey gözükmüyor) bahsettiğiniz gibi birşey öngörmesemde elbette olmaz dediğimiz neler oldu.

herkesin kendine göre bi karar alıp ona göre hareket etmesi en mantıklısı. yoksa ben kimim ki zaten. Bugün almadığın herşeyden yarın pişman olabiliyorsun ne yazıkki.

Bu arada güzel fiyat alacaklar için. Teşekkürler konu için.

• Gerçekten buna inandın mı yazarken bu fiyatlarla stok mu biter allah aşkına Türkiye'de yaşadığınızı unutmayın.

• 829,06 ABD Doları yapıyor daha düşer, msrp fiyatı 699 dolardı

• Chanser kullanıcısına yanıt

rtx 2060 harici bütün kartlar daha fazla düşmedi stoklar bitti ve bir daha gelmediler. kastım bundan acaba hangi fiyatta stoklar bitecek ve bir daha görmeyeceğiz. 3000 serisinin akıbeti 3060'dan ibaret mi olacak merak ediyorum

• Dlss muhabbeti yüzünden stok falan bitmez hepsinden bol bol olur mining de bitti.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O zaman alıcı vardı çünkü, şu an yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chanser kullanıcısına yanıt

İnsanların bedduası kabul oldu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.