Şimdi Ara

MSi R9 390 Gaming - MSi GTX 970 Gaming hangisi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İleriye dönük olarak R9 390 daha iyi bir seçim olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

Testler biraz tarafli gibi

Burada r9 390 daha baskin gorunuyor

https://youtu.be/udXCusTnRsY

Ama benim icimden de r9 390 geciyor yorumlar icin tesekkur ederim

NVIDIA'nın yazılım desteği AMD'den daha fazla ama kas gücü oalrak R9 390 daha mantıklı görünüyor :

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-r9-390-gaming-8gb-gddr5-512bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html?srt=UP

• ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    R9 390 almanız sizin için daha iyi olur bf4 ve gta v de hiçbir sorun yaşamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oggy20 O kullanıcısına yanıt
    Sevgili bir dostumun GTX 970'i masaüstünde ötüyordu ne 300 Fps'i ?
  • r9 390
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

Sevgili bir dostumun GTX 970'i masaüstünde ötüyordu ne 300 Fps'i ?

internete girip bakabilirsiniz masaüstünde fps olmadığı için cw da olması imkansızdır
  • Arkadaşın elinden 1000 adet kadar 970 geçtiği için imkansız diyor, ne diyorsun bu işe ?
  • 390 modeli daha iyi bir tercih olur bence'de.
  • R9 390 dx12 ile dahada iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oggy20 O kullanıcısına yanıt
    Geldi geçti elimden öyle bir kart. Doğrudur. Masaüstünü bırak, makineyi açtığımda daha ötmeye başlıyordu.
    Markası Evga gtx 970 ftw olan modeldi. En fazla cw ye onda rastladım.
  • Arkadaslar tum yorumlar icin sagolun 390 aldim bu arada islemci ve anakartida degistirdim. Driverlar kuruluyor umarim guzel sonuclar alirim

Hayırlı olsun işlemci olarak ne aldınız ?

• 5820k işlemci ve msi x99s mpower anakartı bi arkadaşıma sattım , 6700k ve msi z170a gaming 7 aldım , değiştirmemde ki tek amaç işlemcimin aşırı sıcak olmasıydı boşta 40-45 oyunlarda 75-80c den aşagı değildi hemde sıvı soğutma ile bakalım bu nasıl bir sonuç verecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 29 Ekim 2015; 17:46:41 >
    X99 sistem satılırmı hocam hiç araştırmadın'mı peki neyden ısınabilir diye? Hayırlı olsun bu arada ekran kartın
  • Makul bir fiyata olmasa satmazdım gerçi amazon üzerinden tuniq tx4 macun bile getirtmiştim ama faydası olmadı , şuan kurulum yaptım aida64 29c gösteriyor şuan
    Ne diyelim hayırlı olsun yeni sistemin
  • 390 ile gta Vde ayarlari sonuna kadar acip msaax8 filan hepsi sonuna kadar ac ormanlik bir yere gittigin zaman kac fps veriyor bende 390 kullaniyorum

• Masaüstünde fps yoksa cw de yok diyor cw fps ile ilgiliymiş doğru fraps fps göstermiyorsa ekran kartı elektriksiz çalışıyor demektir cw yi fps ye bağlamış yok böyle bilgisizlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: berdush42

Geldi geçti elimden öyle bir kart. Doğrudur. Masaüstünü bırak, makineyi açtığımda daha ötmeye başlıyordu.
    Markası Evga gtx 970 ftw olan modeldi. En fazla cw ye onda rastladım.

tamam ben masaüstünü açayım video çekeyim bakalım cw varmı diye olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

Masaüstünde fps yoksa cw de yok diyor cw fps ile ilgiliymiş doğru fraps fps göstermiyorsa ekran kartı elektriksiz çalışıyor demektir cw yi fps ye bağlamış yok böyle bilgisizlik.

msi afterburnerda göstermiyor kardeşim aynı zamanda frame time da 0 olur masaüstünde peki sen bana bunu açıkla neden cw fps fazlayken ortaya çıkıyor açıklarmısın çok bilgili arkadaş ? yoksa daha önce yazdığın gibi bu yorumada cevapmı vermeyceksin birde boş boş şikayetmi edeceksin ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.