Şimdi Ara

MSI R7870 Twin Frozr 3 Ekran Kartı Fan Ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu gece itibaren farketimki 2 yıl önce satın aldım ekran kartı hiç bir oc yapmama rağmen sağ taraftaki fan ses yapıyor genelde. mmorpg mmofps oynarim saatlerce pc açık kalir uyumaya giderken kapatma üşenenlerdenim. doğal olarak ekran kartının sağ dış kısımdaki fanı ses yapma başladı. yeni bir set fan ali cam fakat .
    biraz araştırma yaparak 1-2 bilgi öğrendimi zannediyorum..!

1 cisi marka si ve model kodu bu pla09215d12h

2 cisi ekran kartı yapısı bu şekilde

şimdi sorularima gelirsek .

1 cisi Msi tf 3 7870 Fan boyutu kaç mm ?

2 cisi pla09215d12h pek çok aliexpress ve amazon da bu kod dikkatimi çekti bilen varmi farkli markalarin 7870 vb amd ekran kartlarindada bu kod kullaniyor.

3 cüsü daha kaliteli ve güçlü bir fanla değiştirme ihtimalim varmi? yok sa'da aliexpress yada amzondan hangi fan seti sipariş edebilirim link atarsaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E5CA1F8AE -- 29 Temmuz 2015; 4:14:44 >

• GTX460 TF varken bende de 6 ay içinde fanlardan biri bozulmuştu, göbeğinden ses geliyordu, garantiye götürdüğümde iade çıkmıştı.

Tek başına fanı almak çok maliyetli olmazsa belirttiğin kodda ki fanın aynısını alabilirsin, başka alternatifi yok malesef.
  • fanı çok azcık yağla çözüm olmazsa yeni fan al. yeni fanlarda en aşşağı 30-40 Tlye gelir EBAY.com dan
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    ne yaziki garanti süresi doldu . msi aradım saçma salak bi adam 2010 yilinda çiktini ustu kapali patlak bir ekran kartının faniyla değiştire bilceni orjinalinin ekran karti fiyatina geleceni söyledi.
    mmorpg oynuyorum bf 4 değil ki onda bile halla iş görür öldürmüşler kartımı :( her neyse.
    yağlamayı duşundum ama youtube gördüm video kadariyla içinde plastik bir bir parça var narin onu bozmaktan korkuyorum. bide ekran kartını elime ala bilirim oda bi risk dediniz gibi en güzel interneten sipariş edip 30-40 halletmek olucak. teşşekür ederim yardimlariniz için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.