Şimdi Ara

MSI R6950 niye ucuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.eksenbilgisayar.com/?urun-detay_36723_MSI_R6950-2PM2D2GD5__HD6950__2_GB__GDDR5__256_Bit__Ekran_Karti.html
    http://www.eksenbilgisayar.com/?urun-detay_36212_SAPPHIRE_Radeon_HD6950_2GB__GDDR5__256Bit__Ekran_Karti__21188-00-40R.html

msi neden ucuz eksen zaten su anda kart alabileceğim en uygun yer bana göre piyasada
    birde msi ın 550 civarına inmesi bana biraz garip geldi biraz kuskulandım
    bu kartı alsam bir sorun olmaz dimi

• sen pahalı olanını al
  • MSI olanı alın. Hemde daha ucuz hemde garantisi 3 yıl
  • Paket içeriğinde fark vardır belki; kablo vs.. gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 24 Ocak 2011; 0:35:11 >
  • MSI'ı alın Mascom garantilidir büyük ihtimalle ancak garanti konusunu Mascom ile görüşün Eksen hatalı yazıyor 3 yıl garantili diye MSI HD6870 Twin Frozer aldık Mascom'a sorduk 2 yıl dediler garanti için, Eksen'e de bu konuda şikayet yazmak lazım açıkçası.

Datagate 'te getiriyor MSI'ı onlarda da garanti olayı değişebilir 2-3 yıl gibi.

Sapphire ise %99 MERSA garantilidir sakın ALMAYIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 24 Ocak 2011; 0:37:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helvetia

MSI olanı alın. Hemde daha ucuz hemde garantisi 3 yıl

Msı güvenilir bir firma ucuz olması bence avantaj alın derim..
    Belkide ucuz olmasının sebebi tabi bilmiyorum ama kutuiçeriği de olabilir...
  • cevaplar için sağolun gönül rahatlığıyla alabilirim artık
    LEON-X ayrıntı için sağol özellikle sorucam kimin getirdiğini ve garanti suresini
  • mascom'um msi getirdiğini bilmiyordum doğrusu, çizgiden daha mükemmel bir firma varsa o da mascomdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth-bsky

cevaplar için sağolun gönül rahatlığıyla alabilirim artık
    LEON-X ayrıntı için sağol özellikle sorucam kimin getirdiğini ve garanti suresini

sorsan da yalan söylerler hocam, Eksen bu konuda hem bilgisiz hemde yalancı.

kart çok iyi fiyatı da, ona lafım yok, ama garantinin 2yıl olduğuna adın gibi emin olabilirsin.

aynı olayı MSI R6870 ile şahsen yaşadım...
  • Eksen bazen yanlış yazıyor. Bazende reklam amaçlı fiyat kırıyor. Yoksa kartta bir gariplik yok. Hatta onumuzdeki bir kaç güm boyunca sistem önerenlere ilk sırada önerilcek kart bu gibi duruyor.
  • Almayı düşünüyorsan kaçırma derim büyük ihtimal kampanya vardır geçenlerde Saphire 5xxx serisinde %50 ye varan indirim yaptılar ben iki hafta önce XFX6950 yi 645 TL ye almıştım..sonuçta ikiside Ref.tasarım aralarında hiç bir fark yok..Msi da güvenilir bir firmadır.
  • arkdaslar kartı aldım daha bilgisayara toplamak nasip olmadı
    yarın bitiririm heralde
    kartın garantisi 2 yıl ve penta bilg ait gözukuyor penta bilg nasıldır servis konsunda bileniniz varmı
  • PENTA-MERSA ile birleşti, Mersa ile de benim yaşadıklarımı da sanırım herkes biliyor.

Açıkçası acelen yoksa alma bu ürünü, ya da bu iki ithalatçı dışında herhangi bir başka ithalatçının malını al, benim önerim bu olur.
  • Kartın normal fiyatı o, kartında referans tasarım hiçbir markadan farkı yoktur, tüm komponentleri aynıdır. Yani sakın gidip ASUS, XFX v.b. marakalara +100 TL vermeyin.
  • msi da hdmi cikisi var saphire de yok bu yeterli bir fark zannediyorumki ucuz olmasi yaninda
  • sapphire de hdmi yok mu??? hangi karttan bahsediyosun acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Kartın normal fiyatı o, kartında referans tasarım hiçbir markadan farkı yoktur, tüm komponentleri aynıdır. Yani sakın gidip ASUS, XFX v.b. marakalara +100 TL vermeyin.

Ben verdim nooolacak

Ev alma, komşu al, kart alma garanti al Çizgi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßekir -- 26 Ocak 2011; 19:29:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3

Eksen bazen yanlış yazıyor. Bazende reklam amaçlı fiyat kırıyor. Yoksa kartta bir gariplik yok. Hatta onumuzdeki bir kaç güm boyunca sistem önerenlere ilk sırada önerilcek kart bu gibi duruyor.

katılıyorum...

msi kötü marka değildir hatta çoğundan daha iyidir ve eskidir. msi genelde kutu içeriğine oyun ekler vermese bile en kötü msi afterburner programı ekliyor önceleri multimedya getirirdi onlarda iyidi sonra datagate getirmeye başladı piyasada büyük çoğuklukta datagate çıkar garanti belgesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Kartın normal fiyatı o, kartında referans tasarım hiçbir markadan farkı yoktur, tüm komponentleri aynıdır. Yani sakın gidip ASUS, XFX v.b. marakalara +100 TL vermeyin.

Ben verdim nooolacak

El alma, komşu al, kart alma garanti al Çizgi...

bu adama söyleyin ÇİZGİsini bozmasın
    katılıyorum çizgi garantide 1 numaradır yıllar önce darbe ile kırılan garanti dışı kalan ürünümü bile önce onardılar.

• 477 liraya Gtx460Ti alabilirsin..

ama 600lira civarında para verebiliyorsan 2x 6850 en alınabilir karttır..

Oc + Cf ile ne 5970 bırakırsın ne 580 ne 6970..

330liraya vtx 3d 6850var 2 tanesi 660lira eder 6950 ile neredeyse aynı fiyatta ve çok daha performanslı..

Tek kart olarak 5850 300liradan en alınabilir kart.. yine tek kart bazında orta seviyede 477liraya gtx560ti

çift kart olarakta 6850 Cf

başka kart önermiyorum..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.