Şimdi Ara

MSI Pro MP241 Monitör 630 TL | 24' / HD / 60Hz / IPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
6
Favori
7.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 44
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mfatih1907 (25 mesaj) KuzeyUmut (17 mesaj) gokhyildiz (16 mesaj) nimrais (13 mesaj) vitriol23 (11 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (133 mesaj) Mobil (28 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (14 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> MSI Pro MP241 Monitör 630 TL | 24' / HD / 60Hz / IPS
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    232 Mesaj
    Merhaba,
    Ben de dr kod aldım.
    Webcam gönderimi konusunda gelişme olduğunda buradan bilgi paylaşımında bulunalım

Belge için teşekkür ederiz. Aşağıda hediye kod bilgilerinizi bulabilirsiniz. Webcam gönderimi sağlandığında SMS ile tarafınıza kargo bilgisi iletilecektir. Pandemi nedeniyle bir süre alabilir bu süreç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1466 Mesaj

https://tr.msi.com/Promotion/smart-learning-with-PRO

bu site tekrar aktif olmus. uyarıda da denildiği üzere 19undan once alanlara gönderilecek yazıyor.

webcami de sırayla yollayacagız dediler.

faturası olan arkadaslar alsın

|
    |
  • Binbaşı
    1209 Mesaj
    Gelen dr kodlar mağazada geçiyor mu? Eğer bu kodlar mağazada geçiyorsa parça parça kullanmanın bir yolu var mıdır? Parça parça kitap, dergi vs kullanmak istiyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2483 Mesaj

Sony SRS-XB12

arkadaşlar bu ürünü alan var mı DR den

|
    |
  • Teğmen
    102 Mesaj

Arkadaşlar bu d&r hediye çeki tek kullanımlık mı yani mesela 100 liralık siparişte hediye çekini kullansam kalan 300'ü başka siparişlerde kullanabilir miyim ?

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

Arkadaslar webcam gonderilen var mi?

|
    |
  • Yarbay
    2483 Mesaj

arkadaşlar verilern dr çekinin son kullanma tarihi hakkında bilgisi olan var mı? ben ticket atıp sordum fakat erken öğrenmekte fayda var. ziraa bazı kodlar 31.12.2020 olarak biliniyor. teşekkürler.

@mfatih1907

bu konu hakkında msi reward üzerinden mail attım, daha banada gönderilmedi webcem.

@bugrahan281

parça parça kullanıldığını biliyorum, bunun için dr yetkilisi ile görüşebilir misiniz?

@xyz35

mağazada geçip geçmediği ile ilgili msi tarafına mail attım cevap bekliyorum, muhtemelen sadece dr.com.tr üzerinde kullanılıyordur.

@eüzerixinintegrali@Ts_Cihan

hocam size webcam geldi mi acaba?

• Çavuş
    51 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhyildiz

arkadaşlar verilern dr çekinin son kullanma tarihi hakkında bilgisi olan var mı? ben ticket atıp sordum fakat erken öğrenmekte fayda var. ziraa bazı kodlar 31.12.2020 olarak biliniyor. teşekkürler.

@mfatih1907

bu konu hakkında msi reward üzerinden mail attım, daha banada gönderilmedi webcem.

@bugrahan281

parça parça kullanıldığını biliyorum, bunun için dr yetkilisi ile görüşebilir misiniz?

@xyz35

mağazada geçip geçmediği ile ilgili msi tarafına mail attım cevap bekliyorum, muhtemelen sadece dr.com.tr üzerinde kullanılıyordur.

@eüzerixinintegrali@Ts_Cihan

hocam size webcam geldi mi acaba?

Hocam mailinize cevap geldi mi ?

• Yarbay
    2483 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mfatih1907

Hocam mailinize cevap geldi mi ?

Alıntıları Göster

evet,

Merhaba

Promosyon hediyesi olan Webcamlerin gönderimleri sıra ile yapılacaktır. İçerisinde olmuş olduğumuz pandemi nedeniyle hediye gönderimleri henüz başlamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilecek ve mail ya da sms olarak gönderim yapıldığı bildirilecektir. Kod kullanım ile ilgili olarak D&R ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

İyi günler,

MSI Türkiye

çeki geçen hafta kullandım ben. fakat her iki firmaya da süresini sorduğum da ikisi de birbirine attı topu. işi bilen yok ortada tarih yok erkenden kullanmakta fayda var.

• Çavuş
    51 Mesaj

Anladım hocam, umarım en kısa zamanda gönderilir.

|
    |
    gokhyildiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    232 Mesaj
    Kamera ile ilgili bir hareket yok.

• Binbaşı
    1466 Mesaj

Yazdınız mı hocam destek kaydı falan oluşturduğunuz mu Bana da bir bilgi gelmedi

Kameranın üzerine yatma sınlar baskı yapalım
    |
    |
    Ts_Cihan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eüzerixinintegrali

Yazdınız mı hocam destek kaydı falan oluşturduğunuz mu Bana da bir bilgi gelmedi

Kameranın üzerine yatma sınlar baskı yapalım

Merhaba,

Gümrük sürecinin uzamasına bağlı olarak gönderim süresi de uzamıştır. Ürünler distribütör stoklarımıza girer girmez gönderimleri sağlanacaktır. 

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

böyle cevap attılar, pek güvenemedim ya.hadi hayırlısı. ürünü kasımın başında aldık ocak bitti kamera bekliyoruz :D

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Arkadaşlar Güncelleme Geldi:

"Smart Learning with PRO kampanyamızdan kazanmış olduğunuz MSI FHD PROCAM hediyenizi tarafınıza gönderebilmemiz adına iletişim bilgilerinizi en geç 26.01.2021 18:00 tarihinde tarafımıza göndermiş olmanız gerekmektedir."

Adresini yazmayanlar için çok kısıtlı bir zaman.. hemen kontrol edin sizde. Kişiye özel sırayla geliyor olabilir ama bir bakın..

• Er
    1 Mesaj

Merhaba bu bilgi maili banada geldi basvuruda bilgileri girmistim ama tekrarmi istiyorlar acaba. cevabi mail olarak gondersek iletilirmi baska bi kanaldanmi gondermek gerek bilginiz varmi acaba.
    |
    |
    ozan_cakici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Ben daha önce defalarca yazmama, sistemde de kayıtlı olmasına rağmen tekrar istediler, artık vakit geçmemesi için mecburen çözümü msi sitesi üzerinden yeni destek kaydı açıp yazmakta buldum.

26.01.2021 18.00 son zamandır diyor. zamansal olarak sıkıştırıyor. eleyebildiğini eleyecek. Umarım konudaki arkadaşlar en yakın zamanda kontrol ederler :/

Sizde bence tekrar destek kaydı açıp adresinizi yazın derim ki belgeli bi şekilde zamanından önce ilettiğimiz görünsün

|
    |
    AntiX0616 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

haklisiniz mail olarak donus yaptim ama belgelenmesi acisindan birde destek kaydi acayim tesekkur ederim.
    |
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

Merhabalar bana bir bilgilendirme maili gelmedi, mail gelmeyenler de var mı ?

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj

Ozan bey size mail hangi tarihte geldi ?

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Dün yazmışlar bugün de mail atmışlar

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
Ko Cuce
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.