Şimdi Ara

MSI PRO MP241 23.8'' 60Hz 7MS FULL HD IPS 900 TL Vatanbilgisayar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
7.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

Kampanyanin linki varmi webcamde veriyorlarmis

Hem webcam hem d&r cek verirlermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 16 Kasım 2020; 9:28:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutfağa en az full hd, bu ölçülerde TV koymayı düşünüyorum. İş görür mü?

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt

Kampanya kaldırıldı sanırım.

• kampanya bende gözükmüyor. bitmiş olabilir veya seçili ülkede geçerli diyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Kampanya kaldırıldı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 16 Kasım 2020; 11:58:12 >
  • merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt

Link silinmişti, geri geldi. Ekleme MSI Promosyon sayfasında hala promosyon görünmüyor. Belki de ürün kaydettikten sonra görünüyordur. 400 TL çek alt limitsizdir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antocio -- 16 Kasım 2020; 12:10:39 >
  • Promosyonun oldugu konuda hediye ceki basvurulari silinmis diyorlar sanirim msi kaldirmis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Promosyonun oldugu konuda hediye ceki basvurulari silinmis diyorlar sanirim msi kaldirmis

monitör bugun elime geçti benim de.daha 3 gün önce bu kampanyaya güvenerek sipariş verdik. yani yaptıkları yanlış.üstelik talep tarihi aralık sonuna kadar gözüküyordu.

monitöre gelince gayet iyi, 24 inch cok keyifli ekran. ben oyun oynamayacagım icin 7ms 60 hzye falan takılmıyorum. proje cizimleri icin vs süper. zaten msi estetik ve lider bi marka. onun dısında su cek promosyon webcam de gelseydi bedavaya gelmiş olacaktı monitör.

ben verecekler diyorum ama, birazdan sikayet vara konu acarım

• eüzerixinintegrali kullanıcısına yanıt
    Hocam boyle promosyonlarda firmalar alta kucuk bi yazi yazarlar ya da sozlesmeye "xxx turkiye bu kampanyanin tarihlerini degistirme ve iptal hakkina sahiptir" diye umarim sonuc alabilirsiniz ben msi dan aciklama gelmeyene kadar siparis vermeyecegim sanirim ama cekle webcamla cok iyi fiyata geliyor en kotu 2.monitor yapariz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Hocam boyle promosyonlarda firmalar alta kucuk bi yazi yazarlar ya da sozlesmeye "xxx turkiye bu kampanyanin tarihlerini degistirme ve iptal hakkina sahiptir" diye umarim sonuc alabilirsiniz ben msi dan aciklama gelmeyene kadar siparis vermeyecegim sanirim ama cekle webcamla cok iyi fiyata geliyor en kotu 2.monitor yapariz.

ya ben zaten n11den 630 tlye aldım ama bu kampanya olmasaydı onu da vermezdim belki.cok cok ihtiyacım yoktu acil olarak. daha cuma günü kampanya vardı.araya haftasonu girdi kargoyu yeni aldık kaldırmıslar.

bi kayıt edeyim bakalım.vermeleri gerek

• eüzerixinintegrali kullanıcısına yanıt

Ben de n11 üzerinden 600 tl ye aldım. + olarak çek webcam kampanyalarından faydalanabiliyor muyuz? Bir sonuç alırsan haber et hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: fesbd

Ben de n11 üzerinden 600 tl ye aldım. + olarak çek webcam kampanyalarından faydalanabiliyor muyuz? Bir sonuç alırsan haber et hocam

belli satıcılarda geçerliydi hocam. listesini bulursam atarım ama kampanya komple iptal sanırım

• dolar düşmesini bekliyorum bakalım gerilemeye başladı 900tl nedir ya benim için çok para

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya biraz havada kaldi sanki verecklerine güvensem alıcam hemen

• başvuran arkadaşlar nerden başvurdu, msin sitesine ürünü kaydettim ama promosyonlar kısmında başka bi seçenek yok.şöyle 5-6 kişi şikayet vara yazalım veya mail atalım.öyle ya ona güvenerek sipariş veriyoruz kampanya tırt çıkıyor

• Ben de aldım bu monitörden günlük kullanım için gayet yeterli fiyatına göre, eğer az oyun oynarım ama o zaman da iyi performans versin derseniz sizi üzebilir. Laptopa bağladım ben, laptop ekranım 120hz 3ms, csgo oynuyorum arada laptop ekranı çok daha iyi fark net olarak anlaşılıyor. Ekranın matlığı beklediğimin üzerinde çıktı, mesela şu an güneş ışığı arkamdan buruyor ama ekranda kendimi görmüyorum o özellik güzel bence. Merak ettiğiniz bir durum olursa yazabilirsiniz.

• Prpmosyon basvuru olarak yoksa nasil çeki ve kamerayi alacagiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 16 Kasım 2020; 18:28:6 >
  • Monitör biraz önce geldi. Fiyatı max 500-600 olabilir. Malzeme kalitesi oldukça düşük özellikle standı tamamen plastik. 2. monitör olarak kullanılır daha fazlası değil.

• Fiyatı 500-600 olan hatta 700-800 olan bundan daha iyi 23.8 inç ips bi monitör tavsiye ederseniz memnun oluruz.

• artemisbd kullanıcısına yanıt

Bu fiyatlara 23.8 inç çok zor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.