Şimdi Ara

MSI PE62 7RD-1621XTR alınır mı? Ya da farklı bir öneri?...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü >> MSI PE62 7RD-1621XTR alınır mı? Ya da farklı bir öneri?...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1056 Mesaj
    arkadaşlar merhaba,
    aşağıdaki ürünü almayı düşünüyorum ama araştırdığım kadarıyla çok fazla kullanıcı yorumu bulamadım. bu ürünün kronik sorunlarımı var? bi de ips panel yok deyip gömüyorlar, ne işe yarıyor bu panel bilgi verirseniz sevinirim. ve ya bu ürün yerine ne önerebilirsiniz 1-2 güne almam lazım?
    yardımlarınızı bekliyorumhttp://www.hepsiburada.com/msi-pe62-7rd-1621xtr-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000006OJOA?magaza=%C4%B0ntegra%20Teknoloji&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CjwKCAiAjanRBRByEiwAKGyjZTnZ4_TensMJbfbMxhjNN36QmRWgapEHUurO8tLHzuIkezJFm936VRoCnZAQAvD_BwE

|
    |

• Yarbay
    3316 Mesaj
    ips panel farklı açılardan ekran görünümünü sağlıyor,diğer panellerde ekran yanlardan çok görülmüyor,ips'de bu sorun daha az ama hala bu bir sorun..
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Şuan msi gf62 kullanıyorum tn panel ama yanlardan çok rahat gözüküyor ve de kaliteli msi'ın tn panelleride kaliteli oluyor
    ama renk doğruluğu ipslerde daha canlı ve daha güzel ben memnunum beğenmezsen ips takarsın
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.