Şimdi Ara

MSI Optix G24C4 ALMAYIN (Pembe Çizgi - Ghosting)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha önce 144hz kullanmış biri bu monitörü kullansa direk iade eder.
    Ben daha önce 144hz ve güzel monitör kullanmadığım için soluk renkleri fazla sıkıntı etmedim.
    Onu geçtim ekranın sol tarafında görüntü dışında pembe çizgi oluşuyor ve monitörü kapayıp açınca düzeliyor.
    Ve masaüstünde çok bariz iz bırakıyor tam emin değilim ghosting olduğundan çünkü oyunda hiçbir sıkıntı yok ve beni pek rahatsız etmiyor.
    Ama bu pembe çizginin sebebi nedir ve kapatıp açınca düzeliyor?

MSI Optix G24C4 ALMAYIN (Pembe Çizgi - Ghosting)

https://www.youtube.com/watch?v=maCmuzpd1Ao&feature=youtu.be

• İade edebilme şansın varmı yani kanuni açıdan hakkın var ise iade edebilirsiniz...

Pembe çizgi ekran kartı driver ından veya kablodan kaynaklı da olabilir ddu aracılıgıyla ekran kartı sürücülerini kaldırın tamamıyle en son sürümünü indirin resmi sitesinden kurulum yapın deneyin...

Farklı bir kablo ile bu görüntü sorunları ile karşılaşıyormusunuz test edin... Hatta monitörü bahsettiginiz sorunları farklı bir bilgisayara bağlayıp gözlemleyin bir arkadaşınızdan komşunuzdan rica edip test edin...

Aynı sorunları problemleri gözlemlerseniz not alıp iade süreniz de geçmediyse hakkınız da var ise bu hakkınızı kullana bilirsiniz...

Eğerki iade almayacaklarını belirtirler ise şunu yapın msi türkiye ye başvurun sosyal medya hesapları üzerinden ekran görüntüleri ile ürün faturası ile konuyu anlatın... Bakalım ne tepki vericekler...

Ürünü garantiye istiyip inceleye bilirler yeni ürün verebilirler...

Ben benq marka monitör kullanıyorum örnek monitörüm arızalandı satın aldıktan sonra hemde 2 defa oldu benq türkiyeye yazdım anlattım ekran görüntülerini gösterdim sağ olsunlar ilgilendiler yeni ürün geldiginde haber verdiler...

Not: MONİTÖR GİBİ HASSAS ÜRÜNLER İNTERNET ÜZERİNDEN SATIN ALINMAMALI...

Türkiye de malum kargo taşımacılıgı kötü yapıcak bişey yok hassas ürünün başına herşey gelebilir , gelmeye bilirde şans...

Veya ürün gerçekten arızalıdır size arızalı olarak gelebilir, halbuki mağzadan satın alıcagınız zaman ÜRÜNÜ KUTUSUNU AÇIP TEST EDEBİLME ŞANSINA SAHİPSİNİZ ÖLÜ PİKSEL GHOSTİNG BAŞKA BAŞKA ürün sorunsuzsa gözünüzle iyice kontrol edip alabiliyorsunuz...

Mesala hepsiburadayı önerenler nerde diye sorun forumda iade alırlar mı diye sorun çünki burda sorunsuzca iade yapabildeklerini anlatanlar vardı...

Geçmiş olsun umarım en kısa sürede sıkıntıyı aşarsınız...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.