Şimdi Ara

msı ms 6787 bıos yükleme problemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://img23.imageshack.us/img23/95/1001283v.jpg

dediğiniz dosyaları atıncada pc yi açıyorum hiçbişey yapmıyorm bu ekrana gelip donuyor hiçbirseyde yazamıyorum
  • o dosyayi bulamadigi icin olabilir mi hocam ben ne yazmisim yukarida sonu bir kere 120 siz gidip 250 yazmissiniz. 250 nereden cikti allah askina hangi dosyayi update etmeye calisiyosunuz???
  • disketin içinde hangi dosya varsa ben onu yazıyorum sadece o 250 dememin sebebi bii 250 uzantılı biri 100 uzantılı ama ikisindede sonuç ortada kafayı yicem bu anakartla yaa
  • Arkadasim sen turkiye sitesinden indiriyosun sanirim dosyalari. ben gidip global siteden indiriyorum boylece garanti oluyor biraz islerim. benim indirdigim dosyayi bi dene cunku 250 demek 2.5 versiyon demek. sendeki kartin son biosu 1.2 yani 120...
  • şimdide not found hatası verio site seni de çok uraştırdım hocam yaa ama napalım olmuyor işte bütün dediklerini yaptım
  • siteye girdim en üsteki dosyayı indirip diskete attım dediğiniz gibi awfl826b w6787vms 120 yazıyorum system was not new bıos version uuyarısı çıkıyor altında save fırs device felan diyo :s
  • awfl826b.exe w6787vms.120 /py/sn/f/cc/r
    hocam bu komutu lutfen dogru biossa yapin yoksa size programlayayim mi diye sormayacaktir. direk programlamaya gecer...
  • http://img508.imageshack.us/img508/5880/1001284m.jpg aynen yazdığımdada bu ekran çıkıyor off yaa bu ne biçim işşşş

• Hocam en altta ornegini vermis iste... ona bakarak yapsana. En basit islem bu birde....
    awardxxx.exe bios.uzantisi /py/sn bu sekilde gideceksin altinda da belirtmis. hic kendini zorlamiyorsun millet bana tam komutu versin basayim calissin hesabindasin. arastirmiyosun...
  • hocam başka bişey olsa foruma bile bakmıyorum ama gerçektende bundan hiç bişey anlamadımm ne bıosmuşş yaa
  • bu şekildede yapıyorum sonuç aynı hocam yaa bu ne biçim bi işmiş şu işi alnımın akıyla bi yapsam daha pc le uraşmıcam yaa yine olmuyo bu kafayı yicem az çok pcnin çoğu şeyiinden anlıyorum ama bi şunu beceremedimmm
  • arkadaşlar yapamadım bi türlü exeter hocam bi yardım etsen son kez senden başka bilen de yok
  • up
  • exeter hocam notstock3422@windowslive.com ekleseniz size webcamdan göstersem nerde kaldı bıoss die ?
  • UP
  • arkadaşlar başka bilen yokmu bni msn den eklesenizz şu na bi el atsanız valla yatar kalkar dua ederim
  • kalkip dua etmene gerek yok msn e de gerek yok. artik herkes olur olmaz eklemek istedigi icin msn adresi vermiyorum zaten ekleyenlerde isi bitince siliyor daha cok sinir oluyorum...
    bu yuzden arkadasim bak sana acik acik yazmisim. en son foruma gonderdigin resme bak sana nasil update etmen gerektigini yaziyor zaten. benim verdigim kodu disket surucusunun autoexec.bat dosyasini acip icine kopyalayip yapistirirsan zorla biosu yazacaktir.

awfl826b.exe w6787vms.120 /py/sn/f/cc/r

ama dedigim gibi biosun o olduguna emin ol!!! yoksa bu dosya sen emin misin diye sormayacaktir. programlayacak eski biosu kaydetmeyecek butun ayarları sifirlayip reseti basacaktir. kolay gelsin.
  • tmm dostum bn bunu saten yazdım olmuyo bn yanlış bişe yapsam tammda dediğini birebir yapıyorum:S olmuyo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.