Şimdi Ara

MSI MPG B550 Gaming Plus Anakart 1.275 TL (Geri ödeme, kupon vs ile 870 TL) ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
12
Favori
7.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    MSI MPG B550 Gaming Plus Anakart 1.275 TL (Geri ödeme, kupon vs ile 870 TL) )

geri iade talebi 16 kasımda başlıyor. 28 aralığa kadar geçerli

• ozggr O kullanıcısına yanıt

Tarihin uzun olması güzel. Peki hocam ben anakartı dün akşam aldım diyelim ki yarın kargoya verildi fatura tarihi 13 Kasım olacak. Başvuru yapmam için 14 beklemem şart mı yani 27 Kasım dan önce başvuru yapamıyor muyum?

Bazı arkadaşlar faturada n11 yazısı olduğumu belirtmiş. Ben herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum ama gene de sorun olur diye çekinen arkadaşlar için yazıyorum faturayı zaten MSI ya online olarak göndermiyor muyuz. Paint ile yazıyı yok edebiliyorsanız silip öyle yollayın sonuçta faturayı kesen tekrarmarket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

14 gün verilmesinin sebebi keyfi iade süresinin 14 gün olmasıdır. internet alışverişlerinde 14 gün iade hakkınız vardır.

• mcake± kullanıcısına yanıt

Peki nasıl yapalım hocam şimdiden başvuralım mı yoksa bekleyelim mi 14 gün. Yazdığınıza göre şimdi başvuru yapsak bile 14 gün sonra mı işleme alınacak.

Tüm kayıt ve talep işlemlerine, satın alma tarihinden itibaren en erken iki hafta (14 gün) sonra başlanabilir ve 16 Kasım 2020 – 28 Aralık 2020 tarihleri arasında tamamlanmış olmalıdır.

millet ürünü aldıktan sonra geri ödemeyi alıp, ürünü iade etmesinler diye bu şartı koymuşlar.

mecbur 14 gün bekleyeceğiz.

Ok hocam peki şu steam kodunu nasıl alırız bilgin var mı onun başvurusu nereden yapılıyor. Kod şeklinde mi geliyor onu bari hemen satıp nakite çevirelim diyorum

Onu bilmiyorum. Bir arkadaş nasıl alınacağını yazacağım demişti önceki sayfada. Anakartı kargoya verilen var mı? Sipariş onaylanmış gözüküyor fakat kargoya verilmedi. Satışta kapalı gözüküyor n11 de umarım iptal olmaz. N11 üzerinden Tekramarketten işlemci ve kasa almıştım dün onlar geldi bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozggr -- 12 Kasım 2020; 15:23:1 >

Hocam bana şimdi mesaj geldi kargoya verildi diye.

Hayırlı olsun hocam şimdiden. Ben ilk defa pc toplayacağım. Bütün parçaları dün aldım. Video vs. izleyerek kendim monte edeceğim. Bu anakartın montajı konusunda yardımcı olabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozggr

Hayırlı olsun hocam şimdiden. Ben ilk defa pc toplayacağım. Bütün parçaları dün aldım. Video vs. izleyerek kendim monte edeceğim. Bu anakartın montajı konusunda yardımcı olabilecek var mı?

Hocam hangi parçaları aldınız yazabilir misiniz bende PC toplayacam bu anakartı aldım daha ram işlemci almadım

• Aloco44 A kullanıcısına yanıt

işlemci ryzen 3500x (uygun getirirsem 5000 serisi ile yükselticem)

ekran kartı asusu dual 5600xt ( uyuna gelirse rtx 3000 ya da amd 6000 ile yükselticem)

ram crucial ballistix 3000 mhz (oc ile 3600 mhz)

kasa msi forge 100 m

güç kaynağı sharkoon 650 w 80+

aldım hocam.

• Bu anakartı alanlara bir sürpriz daha. Kart bedavaya geldi resmenMSI MPG B550 Gaming Plus Anakart 1.275 TL (Geri ödeme, kupon vs ile 870 TL) ) MSI MPG B550 Gaming Plus Anakart 1.275 TL (Geri ödeme, kupon vs ile 870 TL) ) 

MSI ASSASSİN'S CREED VALHALLA kodu veriyor.

https://tr.msi.com/Promotion/assassins-creed-valhalla/nb?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• 1530 tl olmuş.

• selmand kullanıcısına yanıt

11.11 de almak lazımdı. şimdi yükselttiler fiyatı.

• 1 adet ürünle sadece 1 adet kampanyadan yararlanabilirsiniz geyiği olmaz inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: ozggr

11.11 de almak lazımdı. şimdi yükselttiler fiyatı.

Garanti pay kampanyası da varmış 100 TL de oradan gelicekmiş. Anakart 500e felan gelcekti. MSI MPG B550 Gaming Plus Anakart 1.275 TL (Geri ödeme, kupon vs ile 870 TL) ) 

• _GhostWarrior_ kullanıcısına yanıt

Bu konuyu atlamışım.şiödi tekramarket satıştaki arkadaşa sordum durumu.msi ile görüşüp döneceğini iletti.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.