Şimdi Ara

MSI MPG B550 Gaming Plus Anakart 1.275 TL (Geri ödeme, kupon vs ile 870 TL) )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
12
Favori
7.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.n11.com/urun/msi-mpg-b550-gaming-plus-amd-b550-4400-mhz-oc-ddr4-soket-am4-atx-anakart-1484002?magaza=tekramarket

Satıcı Tekramarket

%11 kupon kullanırsak 1135 tl. 266 tl geri ödemesi var. 870 tl

Geri iade linki: https://tr.msi.com/Promotion/Black-Friday-2020

Ayrıca MSI Shout Out ile yorum yapıp 200 TL steam kod kampanyası da var ama geçerli olur mu bilmiyorum.

https://tr.msi.com/Landing/join-shout-out-for-msi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Kredi kartı puan vs. kampanyası ile daha ucuza getirilebilir. bonus n11 için 100 tl n11 bonus veriyor. bende 1000 tl üstü n11 için 230 tl puan veriyor.

steam fln sayılırsa puan vs. 400 tlye geldi bana anakart.

• Şu güzel günde f/p kasa toplayacak yok mu? Amaç eba ama ufak tefek oyunlarda oynasın ufaklık
  • bende eklemiş olayım papara ile satın alırsan yüzde 5 anında iadesi var yaklaşık 43tl falan geri ödeme yapılıyor anında

• Para iadesi kesin mi ya acaba
  • Ryzen 1. ve 2. Nesilleri destekliyor mu acaba? Kendi sitesinde uyumlulukta 1. ve 2. nesil işlemciler yazmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Para iadesi kesin mi ya acaba

Bu model MSI sitesinde geçerli gözüküyor. iade ederler diye düşünüyorum.

• konuya hakim arkadaşlar cevap verebilir mi aceba. MSI B450 Tomahawk Max 950 tl sipariş ettim iptal edip 1150 ye yukarıda ki b550 yi almaya değer mi?

• furi kullanıcısına yanıt

sadece 3 ve 5 nesil destekler

• Hepsiburada 1329 ondan sonra n11 1329 TL olan siparişleri iptal Edip kuponla 1150 TL ye aldım 266 TL de geri ödemesi var
  • para iadesine pek güvenmeyin derim. asus vesaire de yapmış bu tarz kampanyalar onaylamalarına rağmen 6-7 aydır paralarını alamayanların yorumlarını okudum. ben de almayı düsünüyordum bu iade alamama olayı yüzünden vazgeçtim

• callofdutyf kullanıcısına yanıt
    Hocam msi sitesinde n11 gözükmüyor satıcı olarak, n11 den alırsak geçerli olur mu acaba yoksa tekramarke in kendi sitesinden mi almak lazım.
  • İsmailBe İ kullanıcısına yanıt

şartları kontrol ettim böyle bir açıklama yok gibi. n11 olsa bile tekramarket faturayı kesiyor iade olması umut edilebilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İsmailBe

Hocam msi sitesinde n11 gözükmüyor satıcı olarak, n11 den alırsak geçerli olur mu acaba yoksa tekramarke in kendi sitesinden mi almak lazım.

Size faturayı tekramarket veriyor. N11 sadece aracı konumunda tekramarket de Msi in satıcı listesinde mevcut

• Aldık bakalım 1 dal

İşlemcim 1500X , kimi forumlarda 1. nesil işlemciyle çalıştırılabildiği yazıyor inşallah sıkıntı çıkarmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

para iadesine pek güvenmeyin derim. asus vesaire de yapmış bu tarz kampanyalar onaylamalarına rağmen 6-7 aydır paralarını alamayanların yorumlarını okudum. ben de almayı düsünüyordum bu iade alamama olayı yüzünden vazgeçtim

İki kere iade aldım msi dan. Sıkıntısız

Ürün 1 ve 2.nesil işlemcileri desteklemiyor. B450 tomahawk olan arkadaş mevcutta 3 serisi işlemcin var ve ilerde yükseltirim diyorsan al geç aradaki farka değer. Satıcı tekramarket olduğu için iade alabilirsiniz.Ürünün faturasını tekramarket kesiyor n11 değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildwachsend -- 11 Kasım 2020; 17:43:42 >
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt

1nci nesil Ryzen işlemciler ile uyumlu, ben şu an aynı anakartı ryzen 5 1600 Af ile kullanıyorum

• Soğutma kabiliyeti nasıl bu modelin. VRM'ler iyi mi? Bilenler cevaplayabilir mi?

• Bende geçeceğim sipariş ancak elimdeki işlemci 2400g. Bunla da uyumlu değil. Anakart için birde işlemci almak gerekecek şimdi onuda mı fırsat varken alsam diyorum 3500x mesela da emin olamıyorum.

• Bende aldım bir tane MSI iade yaparsa iyi olur
  • Almayacaktım kanıma girdin kardeşim. Fiyat güzel teşekkürler.

Buda benden size gelsin madem :

https://www.n11.com/urun/crucial-bl8g30c15u4b-ballistix-8-gb-ddr4-3000-mhz-ram-1370218?magaza=aison

Kuponla 563 TL ye geldi 2x8 lik kit halinde alınca.

Çokomelli kısmı ise (3800 mhz cl 16 calışabiliyor dogru ayarlarla)  

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.