Şimdi Ara

MSI MPG A650GF 650W 80+ Gold PSU 729 TL Cashback-Shout Out ile (geri ödeme + steam sonrası 479 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 9 Kasım 2021; 12:41:27 >

• Aga bilgin yok ama fikrin var.

Sence bu PSU nun 30A gibi düşük bir değer vermesinin imkanı var mı? 300W PSU lar bile 30A verebiliyor, bu PSU multi switch yani senin o 30A gördüğün sadece GPU ya giden tek bir kanal.

Ayrıca MSI ın A-GF serisinde %100 japon cap, mosfet ve switchler kullanılıyor. İnanılmaz kaliteli bir iç yapısı var ki adamlar buna güvenip 10 yıl garanti veriyorlar.

Gözünüzü seveyim bilginiz yoksa insanları yanlış yönlendirmeyin...

• Dün aldım. PSU ihtiyacı olan veya değiştirmek isteyen kaçırmasın.

Tier A bir ürün.

MSI MPG A650GF 650W 80+ Gold PSU 729 TL Cashback-Shout Out ile (geri ödeme + steam sonrası 479 TL)

100 TL MSI Black Friday iadesinin yanında, Shout Out'tan da 150 TL değerinde Steam kodu veriyor stok doğrultusunda.

450 TL'ye gelmiş oluyor bir bakıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 7 Kasım 2021; 21:48:25 >
  • snowtger kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam Shout Out'uda ekledim.

• PSU fırsat kolluyorum ama msi 'lar dandik gibi geldi bana yada ben eskilerde kaldım.

Kablolar ince kablo başlarında capacitor bile yok.

• nirvanha kullanıcısına yanıt

Sizde benim gibisiniz, FSP harici PSU almam 1 kere aldım anakartın transistörünü patlattı anakart çöp oldu Dahada FSP harici ürün almadım, bu ürün 12V den 30A verebiliyor HyperK 700 W var bende. 12 V den 53A veriyor Tek sevmediğim yönü Modüler değil lharici sıkıntısı yok fazlalıkları güzelce katladım rulo gibi lastikledim sorun yok Ama yinede FSP alırdım alacak olsam fanboyluk felan değil söyleyenler düşünenler olursa FSP PSU üretiminin duayen firmasıdır. MSI MPG A650GF 650W 80+ Gold PSU 729 TL Cashback-Shout Out ile (geri ödeme + steam sonrası 479 TL) 

• Konu açarken dikkat edin lütfen. Sonuç olarak cebinizden çıkan para 700 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multirail olmasının bir dezavantajı var mı?

• kasvaa2 K kullanıcısına yanıt
    Konu başlığında belirtilen nedir??
    Cashback ve shotout ile 449 tl diye belirttim.
    Siz bunu farklı anlıyorsanız ya da bilmiyorsanız.
    Bu sizin sorununuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 8 Kasım 2021; 0:33:9 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • paxal kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla multi railin single raile kıyasla herhangi bir dezavantajı yok. Performans olarak bir fark da yok. Aksine single raile göre daha iyi ısı yönetimi ve yangın koruması mevcut.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • -YLCN kullanıcısına yanıt

MSI MPG A650GF 650W 80+ Gold PSU 700 tl Cashback ve shotout ile 449 tl. DOĞRUSU BU ŞEKİLDE.

• cpu girişi 12 pin değil 8 pin güncel değil MSI z490 gibi üst düzey anakartları 12 pin power 8 pin cpu güç girişi komik

• Kaçıranlar için Vatan'da 729 TL'den satışta şu an.

MSI MPG A650GF 650W 80+ Gold PSU 729 TL Cashback-Shout Out ile (geri ödeme + steam sonrası 479 TL)www.vatanbilgisayar.com
    MSI MPG A650GF 650W 80 PLUS GOLD GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mpg-a650gf-650w-80-plus-gold-guc-kaynagi.html#yorumlar

MSI Shout Out konusunda son derece hızlı çıktı.

Geçen hafta aldığım 3 MSI ürünü için bugün sabah Shout Out talebinde bulundum. 2 saat içerisinde 3x100 TL ve 3x50 TL'lik kodları yolladı.

Umarım Black Friday iadelerinde de böyle hızlıdırlar.

• snowtger kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. cash back ve shot outu beğenmeyip, cebinden 700 lira çıkıyor diye sitem edenler var :)

• Arkadaşlar rica etsem bu shout out nedir açıklarmısınız ?

Not:Linke baktım ama daha sade bir şekilde cevaplayan olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kungfuiknow -- 9 Kasım 2021; 0:2:24 >
  • kungfuiknow kullanıcısına yanıt

Shout Out sitesinde geçerli olduğu söylenen ürünleri yine aynı sitede ismi olan internet mağazalarından aldıktan sonra, aldığınız sitenin ürün sayfasına ürünle ilgili detaylı bir yorum yazıyorsunuz hocam.

Ardından bu yorumu MSI'ya bildirip Steam Key talep ediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 9 Kasım 2021; 0:11:34 >
  • Teşekkürler hocam.

• Sonunda konuyu düzgün açan birisi. Teşekkürler konuyu düzgün açtığın için.

• shout out vatanda geçerli mi

• FREETAKILIR kullanıcısına yanıt

Geçerli satıcı listesi bu hocam. Satıcı isimleri altında hangi ürünlerin geçerli olduğu da yazıyor

Ama mesela Inventus'ta Sıvı soğutma yazmamasına rağmen 240R için yorum yaptığımda 150 TL kodu yolladı MSI.

Kısaca, bu sitelerden yapılan alışverişler için geçerli Shout Out.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 9 Kasım 2021; 10:43:42 >
  • kasvaa2 K kullanıcısına yanıt
    Birkaç ay önceki aynı kampanyada 816 liraya almıştım. Geri ödeme, Steam kodu ve eski PSU satışıyla 316 liraya gelmiş oldu. Evet ilk etapta yüksek meblağ ödüyorsunuz ama kampanyadan yararlanınca çok uygun hale geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.