Şimdi Ara

MSI MODERN 15 A11SBU-800XTR ram yükseltmek için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MSI MODERN 15 A11SBU-800XTR model bilgisayara sahibim. Bilgisayarımda;

akakce.com
    SAMSUNG 8GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM M471A1K43DB1-CWE Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-samsung-8gb-ddr4-3200mhz-notebook-m471a1k43db1-cwe-fiyati,1198733092.html

8 GB Samsung M471A1K43DB1-CWE ram bulunmakta. Diğer slot boş. Diğer slot için 16 GB ram takviyesi yapmak istiyorum. Farklı marka, farklı CL değerinde ram kullansam herhangi bir sorun olur mu? Kingston'un (CL22), Crucial'ın (CL22) Neoforza'nın (CL19) vs. gibi markaların 16 GB ramleri bulunmakta. Sizce hangi marka, model ram takviyesi yapmalıyım? Bu ramin CL değeri 22. CL19 16 GB ram alsam daha iyi olur CL değeri düşük olduğu için ama uyumlu olur mu sizce? Samsung marka ramler çok pahalı olduğu için tercih etmeyeceğim.

MSI garantisine yazdım ve kullanıcının ram, ssd, harddisk değiştirmesini önermediklerini ama arka kasayı çıkarıp cihaza herhangi bir zarar vermeden bu işlemi yapabileceklerini ve zarar vermeme durumunda cihazın garanti dışı kalmayacağını söylüyorlar. Serviste montaj için 250 TL+KDV ücreti almaktalarmış. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 3 Ocak 2022; 15:29:12 >

• Garanti konusunda aklında soru işareti kalmasın, dedikleri gibi cihaza zarar vermediğin sürece istediğin kadar RAM -SSD değiştirebilirsin.

Diğer konu: farklı CL değerine sahip bellekleri sorunsuz olarak birlikte kullanma şansın var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.