Şimdi Ara

MSI mi yoksa Asus mu !? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
14.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LiikeYou

hmm anliyorum, eger laptop sizden önce elime gecerse size pm atarim, ve bir video cekip paylasirim ama sunu söylim, ilk defa yapiyorum, amatörüm, cok birsey beklemeyin :)

Video oldun yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki suda aklima takildi, ben büyük programlar kulanmicam, normal microsoft office veya sony vegas kulanacagim belki programlar geri kalan oyun, filim, internete gezinme, SSD li i5 alsam daha iyi olmaz mi ?
  • quote:

peki suda aklima takildi, ben büyük programlar kulanmicam, normal microsoft office veya sony vegas kulanacagim belki programlar geri kalan oyun, filim, internete gezinme, SSD li i5 alsam daha iyi olmaz mi ?

Bence i7 al ssd girişi var zaten kendin bı tane alıp takarsın ama msata girişi var sdd

• Oda dogru ileriye dogru takarsin bi 128 gb lik. :)
  • quote:

Oda dogru ileriye dogru takarsin bi 128 gb lik. :)

Aslında alacan yurt disından 450 gblik nasıl olsa ucuz takcan ucucan

• MSI çok iyi... ASUS çok iyi 1. seçenek MSI 2. seçenek ASUS...
  • Tartışmasız asus

• ASUS
  • y500

• yorumlariniz icin tesekkür ederim, ama Asus n56vz listemden kalkti, MSI görünüyor. :)
  • Bence asus al.Bende N53SV modelı var.cok memnunum fakat bı sıkıntısı var.Eger asus guncellemelerını yapmassan pc cok yavaslıyor.Bayadır bu sorundan kurtulmaya calısıyorum ama hala aynı.sorunun guncelleme olup olmadıgından da tam emın degılım. Ama performans olarak Asus derım...
  • aman hocam msi ye bulaşma.
    bende ekran kartı vardı twinfrozer 2.
    kasanın kapağını açmadığım halde ekran kartının fanının bi yaprağı kırılmış. servis hiç bi şekilde yardımcı olmadı. e bay dan bulabildim fanın orjinalini.28 gün kargo bekledikten sonra kendim değiştirdim.
    asus öyle değil sana yardımcı olurlar her konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

aman hocam msi ye bulaşma.
    kasanın kapağını açmadığım halde ekran kartının fanının bi yaprağı kırılmış. servis hiç bi şekilde yardımcı olmadı. e bay dan bulabildim fanın orjinalini.28 gün kargo bekledikten sonra kendim değiştirdim.

ekran kartı ile laptop karşılaştırmak büyük bir beceri tebrik ediyorum ve her servis siz üstünde durmasanız hep en sona atılan olursunuz servise verip ürünü beklemek yerine arayıp hakkınızı isteyeceksiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luzbel

quote:

ekran kartı ile laptop karşılaştırmak büyük bir beceri tebrik ediyorum ve her servis siz üstünde durmasanız hep en sona atılan olursunuz servise verip ürünü beklemek yerine arayıp hakkınızı isteyeceksiniz :)

hocam laptop ekran kartı anakart klavye mous ne farkederki. sonuçta ben ekran kartı kötü demedim. fanı kırıldı ve benim sorunumu çözme yoluna gitmediler. sonuçta ekran kartını başka distribütür laptopu başka distribütör getirmiyoya.
    misal veriyorum laaptopun enter tuşuna bastınız ve yerinden fırladı ve bir daha takılmayacak şekilde kırıldı. distribütörü aradınız. durumu anlattınız ve size yapabilecekleri bişey olmadığını getirirseniz piyasa fiyatının üzerinde bir fiyata ve yaklaşık1.5-2 ay sürede değiştirebileceklerini söylediler. size saçma geldi ve msi nin sitesine girdiniz ve bi baktınız. bu tür sorunlar kendilerini ilgilendirmediği distribütör le yada aldığınız yerle görüşmenizi yazmışlar. bu durumda kimden neyin hakkını arıyacaksınız merak ediyorum.
    birde arkadaşın sorduğu diğer marka olan asus un verdiği benzer bi hizmete bakalım.
    diyelim anakartınıza bios update yaptınız ve yanlış bişe yaptınız bariz kullanıcı hatası. arıyorsunuz çizgi elektroniği. adresinize bios çipini gönderiyolar.
    yada extreme bi anakart yada ekran kartınız var. garantisi doldu ama arızalandı. adamlar değerli bi ürün olduğunu göz önüne alarak yapabilecekleri bi şey varsa sizden herhangi bi ücret almadan yapıyolar. bu söylediklerim hep yaşanmış olaylar.
    karşınızda banane beyfendi bu arıza garanti kapsamında değil diyen ve ürünü bize gönderin yapabileceğimiz ne varsa yapalım diyen bu iki firmadan hangisini seçmek daha mantıklı sizce ?
    burada önemli olan niyet ve müşteriye bakış açısı. kapiş ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Luzbel

quote:

hocam laptop ekran kartı anakart klavye mous ne farkederki. sonuçta ben ekran kartı kötü demedim. fanı kırıldı ve benim sorunumu çözme yoluna gitmediler. sonuçta ekran kartını başka distribütür laptopu başka distribütör getirmiyoya.
    misal veriyorum laaptopun enter tuşuna bastınız ve yerinden fırladı ve bir daha takılmayacak şekilde kırıldı. distribütörü aradınız. durumu anlattınız ve size yapabilecekleri bişey olmadığını getirirseniz piyasa fiyatının üzerinde bir fiyata ve yaklaşık1.5-2 ay sürede değiştirebileceklerini söylediler. size saçma geldi ve msi nin sitesine girdiniz ve bi baktınız. bu tür sorunlar kendilerini ilgilendirmediği distribütör le yada aldığınız yerle görüşmenizi yazmışlar. bu durumda kimden neyin hakkını arıyacaksınız merak ediyorum.
    birde arkadaşın sorduğu diğer marka olan asus un verdiği benzer bi hizmete bakalım.
    diyelim anakartınıza bios update yaptınız ve yanlış bişe yaptınız bariz kullanıcı hatası. arıyorsunuz çizgi elektroniği. adresinize bios çipini gönderiyolar.
    yada extreme bi anakart yada ekran kartınız var. garantisi doldu ama arızalandı. adamlar değerli bi ürün olduğunu göz önüne alarak yapabilecekleri bi şey varsa sizden herhangi bi ücret almadan yapıyolar. bu söylediklerim hep yaşanmış olaylar.
    karşınızda banane beyfendi bu arıza garanti kapsamında değil diyen ve ürünü bize gönderin yapabileceğimiz ne varsa yapalım diyen bu iki firmadan hangisini seçmek daha mantıklı sizce ?
    burada önemli olan niyet ve müşteriye bakış açısı. kapiş ?

hehe :) sadece gülüyorum başka birşey demiyorum sen arkasını kovalamazsan hakkını aramazsan yapacak birşey yok ben olsam mahkemelere kadar giderdim donlarına kadar alırdım ki hiç öyle bir başıma gelmedi :) keşke gelse

• valla onlarla uğraşacak vaktim yok. neden beni süründürcek bi markanın ürününü alayımki. güzel güzel halledenler varken. bir daha bulaşmam.
    neyseki kendi ürünümü kendi imkanlarımla halledebildim. ama buda bana ders oldu işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaderDemon95

quote:

bugün vatana gittim ge60 i7 getirte biliriz dediler, ama lenova y500 tavsiye ettiler, y500 2 ekrankartli olani tavisye ettiler ( 2 ekran karti oldundan dolayi, CD rom yok zaten kulanmiyorum) kafam cok karisti, hosuma da gitti güzel birseye benziyor. Yani 2 ekran karti (nvidia gt 650m 2 tane) :/

iki tane olsa bile iki tane ekran kartı ikiside aynı ise aynı pergormansı verir tabi güçlenme olur ama bi 660m yi geçemez bence ben msi almakta karalıyım bana ge60 ı önerdiler tabi karar sizin

yorumlarınız okudum ama burada ki hatanızı duzelteyim nasıl geçemez 2 gt 650m 1 gtx660 i %15 lik performans farkı var oyunlarda.3dmarktada 1000 puan onde

• quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

quote:

Orijinalden alıntı: ShaderDemon95

quote:

bugün vatana gittim ge60 i7 getirte biliriz dediler, ama lenova y500 tavsiye ettiler, y500 2 ekrankartli olani tavisye ettiler ( 2 ekran karti oldundan dolayi, CD rom yok zaten kulanmiyorum) kafam cok karisti, hosuma da gitti güzel birseye benziyor. Yani 2 ekran karti (nvidia gt 650m 2 tane) :/

iki tane olsa bile iki tane ekran kartı ikiside aynı ise aynı pergormansı verir tabi güçlenme olur ama bi 660m yi geçemez bence ben msi almakta karalıyım bana ge60 ı önerdiler tabi karar sizin

yorumlarınız okudum ama burada ki hatanızı duzelteyim nasıl geçemez 2 gt 650m 1 gtx660 i %15 lik performans farkı var oyunlarda.3dmarktada 1000 puan onde

alakası yok dostum sli desteksiz oyunlar bir işe yaramıyor ki sli :) skorlarda yüksek olabilir ama fps değerlerinde gtx 'in gerisinde bence boşa yatırım olur hem fazla sıcaklık enerji tüketimi ve yeni nesil varken eskiye dönük yatırım yapmak mantıksız

• quote:

valla onlarla uğraşacak vaktim yok. neden beni süründürcek bi markanın ürününü alayımki. güzel güzel halledenler varken. bir daha bulaşmam.
    neyseki kendi ürünümü kendi imkanlarımla halledebildim. ama buda bana ders oldu işte.

yapacak bişi yok avrupada hiç böyle sorunlar olmuyor :) msi açısındanda aynı şekilde
  • arkadaşlar bazılarında M işlemci bazılarında QM yazıor aslında hep QM olmalı yanlış bilmiyorsam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luzbel -- 24 Mayıs 2013; 19:50:14 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.