Şimdi Ara

MSI mı Monster mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Tam olarak öyle denemez hocam. 970M 1050-1050 Ti arası gibi birşey. Hatta 1050 Ti ile baş başa gibi. 1050 960M'den daha iyi, 965M ayarında sanki.

Bu videoda 960M, 970M, 1050, 1050 Ti, 1060 karşılaştırması var. Umarım faydalı olur.

GTX 1050 serisi yeni olduğundan sürücü optimizasyonları tam yapılmamıştır. İlerde Daha iyi sonuçlar verecektir. Ayrıca 1050 serisi yeni özellikler barındırması açısından daha iyi seçenek olur. Bir de şu fark var GTX 970M serisi 192 bit olmasına rağmen GTX1050 128bit ile hemen hemen yakın sonuçlar vermekte. Bu da Hafıza Frekansının yüksek olmaısndan kaynaklanıyor.

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Ben sadece bilgi olarak paylaşmak istedim.
    Zamanla daha uygun hale ve performanslı hale gelme potansiyeli var.
    Aslında asıl büyük fark 1060 ve üzeri kartlarda. Hatta yabancı bir videoda f/p olarak 3 gb'lık 1060'ı öneriyordu...
    Maalesef bizdeki fiyatlar biraz uçuk kaçık.
    Monster'in 1050 ve 1050 Ti ekran kartlı yeni laptopları gelmiş. Bu markayı hiç kullanma hatta yakından görme fırsatım dahi olmadı.
    Forumda bazıları iyi diyor bazıları kötü diyor. Bilemiyorum. Yakından görme fırsatım olsa en azından malzeme kalitesi hakkında bir fikir oluşur ama maalesef Ankara'da satan bir yer yok diye biliyorum...
    Sizin fikriniz nedir Monster hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 7 Şubat 2017; 23:5:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Doğrudur hocam. Ben sadece bilgi olarak paylaşmak istedim.
    Zamanla daha uygun hale ve performanslı hale gelme potansiyeli var.
    Aslında asıl büyük fark 1060 ve üzeri kartlarda. Hatta yabancı bir videoda f/p olarak 3 gb'lık 1060'ı öneriyordu...
    Maalesef bizdeki fiyatlar biraz uçuk kaçık.
    Monster'in 1050 ve 1050 Ti ekran kartlı yeni laptopları gelmiş. Bu markayı hiç kullanma hatta yakından görme fırsatım dahi olmadı.
    Forumda bazıları iyi diyor bazıları kötü diyor. Bilemiyorum. Yakından görme fırsatım olsa en azından malzeme kalitesi hakkında bir fikir oluşur ama maalesef Ankara'da satan bir yer yok diye biliyorum...
    Sizin fikriniz nedir Monster hakkında?

Monster kullandım. Servisi iyidir. Ancak fiyatlar MSI ile aynı onu alacağıma MSI'ı tercih ederim. Hem marka hem daha kaliteli malzeme kullanılmış olması tercihimi MSI olur. Şuanda da GT73VR 6RE Titan kullanıyorum. Gayet memnunum. Klavyesi gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 7 Şubat 2017; 23:21:26 >

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    1050'li laptopları şimdilik daha uygun gibi sanki Monster'in. Acer vx15 bir de Lenovo y520 var aynı seri ekran kartını kullanan. Bize geldiğinde fiyatı ne olur bilemem.
    Ben şahsen Msi'ın gs63vr modelini çok beğeniyorum. Bir de gs43vr. İmkanım olursa yurt dışından almayı tercih ederim, fiyatı çok farkediyor. Bir de 1060'lı Razer Blade favorim.
    Benim aradığım biraz daha kolaylıkla taşınabilecek bir model...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.