Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
1
Favori
140.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam valla yeni cihazım hayırlımı oldu yoksa başka bişeymi oldu bilemedim.
    Çünkü farklı bir cihaz geldi.
    Daha doğrusu mavinin sitesinde görünen 5720G resmi 5920 modeline ait resim.
    Yani cihazın dışının resimdekiyle yakından uzaktan alakası yok.
    Donanımsa olarakta sadece ekran kartları farklI
    Sitede yazılı olan ATI RADEON X2600 yerine ATI MOBILITY RADEON X2500 VAR.
    İşin kötü yanı X2500 PAYLAŞIMLI (yani sistemin belleğini kullanıyor.)
  • Hocam o zaman almasaydın keşke bir hinlik seziyorum bu işte aslında bir sor geri verme hakkın olması lazım bence. Yav bu mavi bilgisayar eskiden böyle değildi büyüdükçe teknosalaşdı bu da iyice
  • Sitesinde
    Ürün bilgileri/resimleri distribütör firmaların web sitelerinden alınan bilgiler doğrultusunda sitemizde yayınlanmaktadır. Bu noktada ortaya çıkabilecek sorunlarda şirketimiz sorumlu değildir.
    Mavi Bilgisayar ürün/resim bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Bu aşamada karşılaşacağınız sorunlarda şirketimize ulaşarak sipariş etmek istediğiniz ürünün istediğiniz özelliklerde olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

her ürünün kenarında köşesinde bu ibare yazıyor!
    Yani direk cihazı yanlış geldi değiştirin diye yollarsam kabul etmeyebilirler.
    AMA İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILAN ALIŞVERİŞLERDE 15 GÜN İÇİNDE KOŞULSUZ İADE EDEBİLME hakkından yararlanarak gönderirsem kimse bişey diyemez!!

Yani sonuçta yine ben haklıyım ama göndersem ne alcamki?
    Alabileceğim bi cihazda kalmadı ya

• İyide hocam sen başka ürünün parasını vermişin olmaz öyle şey valla yaz heryere belki firmadan birisi çıkar da insan gibi evet bi hata yaptık düzeltelim derler
  • quote:

Orjinalden alıntı: flexy

Hocam valla yeni cihazım hayırlımı oldu yoksa başka bişeymi oldu bilemedim.
    Çünkü farklı bir cihaz geldi.
    Daha doğrusu mavinin sitesinde görünen 5720G resmi 5920 modeline ait resim.
    Yani cihazın dışının resimdekiyle yakından uzaktan alakası yok.
    Donanımsa olarakta sadece ekran kartları farklI
    Sitede yazılı olan ATI RADEON X2600 yerine ATI MOBILITY RADEON X2500 VAR.
    İşin kötü yanı X2500 PAYLAŞIMLI (yani sistemin belleğini kullanıyor.)

yok yok bu mavide var bi tuhaflık.. böyle devam ederse kendileri zararlı çıkarlar.. azar azar müşteri kaybediyolar böyle. geçmiş olsun kardeşim. inşallah bi çözümünü bulursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JurisHan

İyide hocam sen başka ürünün parasını vermişin olmaz öyle şey valla yaz heryere belki firmadan birisi çıkar da insan gibi evet bi hata yaptık düzeltelim derler

Şuan amacım zaten cihazı geri vermek değil Çünkü yerine alabileceğim başka bir makina yok!
    Değiştircek olsam emin olun şuan bunları yazıyor olmazdım
    Acayip inatcıyım gerekirse yargıya kadar giderim ama alabileceğim başka bişey yokki?

Buyrun isterseniz siz bakın
    http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=Listele&No=38

şu sayfada 2300 ytlyi geçmeyen 5720G üzerinde bir cihaz bulun hemen görüşmelere başlıcam

• Bu arada M635 topicinin içinede ettim
    Affedin beni...
  • Hocam para iadesi yasal hakkın alsana paranı illa zorlama kendini bişey alacam diye dolar da artmaya başladı yanmasın paran bende çok büyük ihtimal paramı isteyeceğim benim makinaın da geleceği yok
  • Benimkisini bimtes yollamış iade için bakalım nasıl olacak? Mavi bilgisayar para iadesinde sorun yapmaz umarım
  • yw arkadaşlar bişey sorcm bizim bu aletlerin anakartı 533mhz ram i destekliyormu birde 2 ram slotu mu yoksa 4 tane mi ram slotu var bu aralar ram alacam bi sorayım dedm cvplar için şimdiden tşkkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepe Kontes -- 6 Ağustos 2007; 12:11:25 >
  • slm arkadaslar//hp pavilion dv6062ea sahibiyim.wireless driverinda problem varrrrr.update ediyorum yine gorunmuyor.ne yaptiysam gorunmuyor lanet olsun.guvenli kip de actigim zaman device manager in icinde gorunuyor ama normal mode ta actigim zaman gorunmuyor.kisacasi wirelesssiz bir laptop im var.yardimci olun lutfen
  • M635 efsanesi bitiyormu?
    Son post 8 ağustostan kalma oda ne alakaysa.
    Vaybe bir zamanlar 5024cülerle kavgalar yapılırdı burda
    Duygulandım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seizure -- 19 Eylül 2007; 17:44:31 >
  • evet flexy benim için de sonunda bitti.. bimtes ile akraba olduktan sonra nihayet değişim raporu tutuldu.şimdi toshiba a200-1ah almaya karar verdim...en sonunda :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: mecase

evet flexy benim için de sonunda bitti.. bimtes ile akraba olduktan sonra nihayet değişim raporu tutuldu.şimdi toshiba a200-1ah almaya karar verdim...en sonunda :))

Aslında ben sonunda bitti diyemem. Şuan kullandığım cihaz cicimden çok çok daha üstün olabilri ama o benim ilk notebook umdu. Yani benim için yeri ayrıydı. Karmaşık deverelerden oluşan elektronik bir cihaz olarak görmüyordum onu. Çoğu geceler onunla sabahlamıştık. Oha ya ne saçmalıyorum yine ben. Şaka biyana seviyodum onu ben ya keşke imkanım olsada şuan evimde olsaydı

• Arkadaşlar biz M635 sahipleri olarak topluca bu aletin uzaktan kumandasını alsak mı? ne dersiniz çok mu saçma yoksa diz üstü bilgisayara uzaktan kumanda almak? eğer topluca alırsak kargo ve indirimden de yararlanabiliriz. ya da CiciDos gibi bizim alete uygun özel işletim sistemleri yada overclock işlemleri yada eklenti paketleri yapıp bunları paylaşabiliriz.
  • bu aletin ekran kartını değiştirebilirmiyiz? öle bir imkan varmı?
  • ey cemaaat bende teknik servise verdim sonunda :) ayın 19undan beri serviste yatıo alet şu seğişim muhabbetlerini yaşayan arkadaşlardan rica etsem bi anlatsalar nasıl oluo değişim işeri falan ne kadar sürüyor. ne yapılıo falan acerin sağlam bi modeli falan var hayalimde...
  • yw bu servise değişim için verenlerin sorunları ne acaba merak ettim doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pepe Kontes -- 14 Ekim 2007; 14:55:05 >
  • arkadaşlar m635 e vista kuran varmı vista dirverlerini nereden bulabilirim?
  • Arkadaşlar derdim büyük :(

MSI 635'ım live driver update sırasında kilitlendi. Resetten sonra da ne yazıkki windows açmıyor. Daha doğrusu grafik arayüzüne geçmek istediğinde alet sıkılanıyor kalıyor. Sanırım ekran kartının (mobility radeon x700) bios'u çatladı. Nereye baktıysam bulamadım. Makinanın kendi bios'u ve command promt (a:\) şu an makinada işlem yapabildiğim tekyer. Eğer benim notebooktan olan arkadaşlar veya notebook'unda (mobility radeon x700) olan arkadaşlar ekran kartı bios'unu exportlayarak bi şekilde bana ulaştırabilir mi?

Tşk....
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.