Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.903
Cevap
1
Favori
136.415
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      15 Mesaj
      28 Mayıs 2007 20:59:52
      arkadaşlar mrb uzun zamandır askerdeydim ve forumu pek takip edemedim...gerçi çokda aktif bi üye değilim ancak msi ile fazla sorun yaşamadım ondan olsa gerek...şimdi sormak istediğim bişey var ben askerdeyken nasıl olduysa benm msi nin akıllı kart yuvası kaybolmuş bkz:sağ alt köşe sd kart yuvasının altı sormak istediğim bunu nerden bulabilirim bulunabilecek birşeymi? bide ben askerdeyken servise gitmişti msi dvd yüzünden ve ordaykende kaybolmuş olabilir ancak bunu babamın farketmeside imkansızdı,servise 1ay sonra bunu söyleyip talep etsem nekadar haklı görülürüm onuda bilemyorum önereceğiniz birşey varmı? saygılar...
      |
      |
    • Yarbay
      4429 Mesaj
      29 Mayıs 2007 17:08:23
      dostum akılı kart yuvası nedir açıkçası anlayabilmiş değilim
      SD yuvasının altında demişsin orada PCMCIA yuvası var!
      PCMCIA yuvasıda kaybolcak bişey değil

Acaba sen cihaz yeni geldiğinde PCMCIA yuvasını kapatmak için duran plastik zımbırtıdanmı bahsediyosun?
      Anlamadımki...

Neyse bu gün bimtesi arayıp cihazımın durmunu sordum
      Benim m635 üreticiye yollanmış!
      Board arızası varmış bu yüzden üretici sorunu gideremezse yenisni yollayabilirmiş
      Yenisnin gelme ihtimalini sordum kesin bişey söylemekten kaçındılar ama üreticiye giden ürünlerin çoğu değişiyor.

HAdi hayırlısı bakalım ne olcak benim cici
      |
      |
      30 Mayıs 2007 10:04:59
      Arkadaşlar uzun aradan sonra bir merhaba diyeyim dedim. Sonunda askerlik bitti ve sivil hayattayım neyse daha önce ciciyi sattım demiştim ama alan kişi uzun süre (10 Kadar) bilgisayarı açmamış ve bunun sonunda bizimkide malum batarya sök çıkar olayını yapmadıklarından envai çeşit sorun vermiş yani cici bensiz ben cicisiz kalamadım geri istedim cici mi sonuçta hala msi 635 ciyim dvd writerını ellerine mazeme gelince bimtes değiştirecek zaten bide bi arkadaştan inter pro wireless kartı buldum onuda bizim mini pci kartı ile değişcem. aklımda klavyeyi sony klavyesi gibi biraz daha sağlam bi klavye ile değiştirsem mi diye bi düşünce var ama tekrar cicime kavuşupta yazmaya başladığımdan beri bi yamuk yapmadı hain klavye birde 7200 rpm hdd alsam mı olayı var (ahahhahaha yaw doğan görünümlü şahin gibi oldu her türkün rüyası )neyse canım bunlar benim problemlerim gelelim asıl konuya....

CiciDOS güncellemesi yapmaya başladım 1 hafta içinde hazır olur sanırım isteyenler parmak kaldırsın bakiiiiimm

yani sürümde programlar ve windows güncellemeri yine cdye entegre edilecek malum 3 ay lık güncelleme paketleri var eklenecek birde programlar güncellenecek. biter bitmez burdan duyrumu yapıp 1-2 gün içinde istek yapmış kişilere yollucam.

Bu versyonda Grafiksel şeylerle uğraşmıcam oyüzden v3.0 Plus Grafiklerini göreceksiniz(ugraşmam demek 1-2 ay gecikme demek birde plus taki grafikler hala gözüme hoş gelio açıkçası ) Bu nedenlerden ötürü yeni versyona yeni ad vermiyorum bilginize...

Son olarak Tekrar diorum İSTEYENLER PARMAK KALDIRSIN BAKİİİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi preputium64 -- 30 Mayıs 2007; 10:07:40 >
      |
      |
      Intel® Core�2 Duo P8400 ( 1066 Mhz ) ---- 1 GB DDR2 128Bit nVIDIA GF9650M GT ---- 15.4" WSXGA (1680 x 1050)Parlak Ekran ----- 4 GB DDR2 800Mhz HyperX KINGSTON ------ 2 GB Intel Turbo Memory ----- 320 GB 7200 RPM 16 MB SEAGATE ----- Dual Layer DVD RW ----- Intel 5300 Wİ-Fİ ( 3 Anten ) ----- 8 in 1 Kart Okuyucu ----- HDMI + ESATA ------ Dahili Bluetooth Ver. 2.0 -----Yüz Algılama Teknolojisi ------ Biometric Parmak İzi Okuyucu ------- Dahili Camera 2.0 Megapixel

• Teğmen
      170 Mesaj
      30 Mayıs 2007 11:56:04
      ben ben ben ben bende isterim yeni cicidostan v3 ten alamadık zaten okadar pre ile irtibata gecmiştim ama sona bişi ler oldu ben netten koptum ara ara girebildim falanda filandaa neyse umarım pre bu sefer bi soru cıkmazz
      |
      |
      30 Mayıs 2007 12:14:09
      ilk parmağı sen kaldırdın ilk gönderilecekler arasındasın ama dağıtımda sorun olmasın sonra millet bağırıp durdu bana gelmedi die

quote:

Orjinalden alıntı: habecikostik

ben ben ben ben bende isterim yeni cicidostan v3 ten alamadık zaten okadar pre ile irtibata gecmiştim ama sona bişi ler oldu ben netten koptum ara ara girebildim falanda filandaa neyse umarım pre bu sefer bi soru cıkmazz
      |
      |
      Intel® Core�2 Duo P8400 ( 1066 Mhz ) ---- 1 GB DDR2 128Bit nVIDIA GF9650M GT ---- 15.4" WSXGA (1680 x 1050)Parlak Ekran ----- 4 GB DDR2 800Mhz HyperX KINGSTON ------ 2 GB Intel Turbo Memory ----- 320 GB 7200 RPM 16 MB SEAGATE ----- Dual Layer DVD RW ----- Intel 5300 Wİ-Fİ ( 3 Anten ) ----- 8 in 1 Kart Okuyucu ----- HDMI + ESATA ------ Dahili Bluetooth Ver. 2.0 -----Yüz Algılama Teknolojisi ------ Biometric Parmak İzi Okuyucu ------- Dahili Camera 2.0 Megapixel

• Onbaşı
      15 Mesaj
      30 Mayıs 2007 20:44:18
      arkadaşlar benm bluetoth programı lisans sorunu vermeye başladı ve sorun çıkartıyor tekrar yüklemeye çalıştığımda microsoft bilmemne sertifikası olmadığı için yüklemiyor,benzer sorun yaşayan varmı bluesoleilin sitesinden yeni sürümünü indirdim ama onuda yüklerken aynı sorunu verdi bana bi akılll verinnnnn napcam ben
      |
      |
    • Yüzbaşı
      476 Mesaj
      31 Mayıs 2007 09:51:34
      ilişkili bi dosya silindi muhtemelen windowsunu uzun zamandır formatlamadıysan formatlayıp kurabilirsin baştan.

2 bir çözüm şu blusoleilin sitesindeki yeni sürümler falan lisanslı olarak gelmiyor eğer cd den çıkan versyonu güncellemişsen yeni sürüm lissansız olduğundan bu hatayı almış olma ihtimalin yüksek cd deki eski versyonu (lisanslı olanı) yüklemeyi deneyebilirsin...

quote:

Orjinalden alıntı: nixus

arkadaşlar benm bluetoth programı lisans sorunu vermeye başladı ve sorun çıkartıyor tekrar yüklemeye çalıştığımda microsoft bilmemne sertifikası olmadığı için yüklemiyor,benzer sorun yaşayan varmı bluesoleilin sitesinden yeni sürümünü indirdim ama onuda yüklerken aynı sorunu verdi bana bi akılll verinnnnn napcam ben
      |
      |

• Onbaşı
      15 Mesaj
      31 Mayıs 2007 13:06:09
      cd deki versiyonuda denedim ancak yine olmadı daha yüklerken hata veriyor windowsada bikaç ay önce fortmat atıldı ben askerdeydim o sırada ve bu formattan sonra anlatığım sorun çıkmaya başladı öncesinde yoktu zatn böyle bir sorun, bluetooth serial port için özellikle hata veriyor...benden başka kimse bu sorunu yaşamadımı yahu alla allaaa
      |
      |
    • Yüzbaşı
      780 Mesaj
      31 Mayıs 2007 19:37:45
      nixus eger problemının lisanssız yazılımdan oldugunu düşünüyorsan sana bluesoleilin lisanslı sürümünü yollayabilirim.bu arada preputium hosgeldin. m635ine kavustun yine demek, tekrar hayırlı olsun
      |
      |
      31 Mayıs 2007 23:28:20
      elimde ciciDOS namına hiçbişi yok
      pre gör beni
      Gerçi benim ciciden hala ses yok üretici firma hala bişey dememiş
      |
      |
      01 Haziran 2007 15:26:49
      dostum lisanslı programdan kastın msi in yanında verdikleri driver cd sindeki programsa bende halen mevcut o cd ama oradanda yüklerken aynnı sorun çıkıyor microsoft bilmemne sınamasından geçemedi diyor ve devam etmiyor yüklemeye bluetooth serialport ta kalıyor devam etmiyor yüklemeye...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      780 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:14:54
      nixus dostum bu bilmem ne sınaması dediğin şey windowsun orjinal olup olmadıgını anlayan windows update i olmasın.görev cubugunda mavi ufak bir yıldızcık mevcut mu?eger oysa windowsunu orjinal gösteren programı kullanmalısın.değilse aklıma başka birşey gelmiyor suan için.kolay gelsin,saygılar
      |
      |
      02 Haziran 2007 13:04:11
      yok dostum öyle birşey değil sadece bluesoleili yüklerken çıkıyor ve resmini ekliyorum şimdi verdiği uyarının...sagılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nixus -- 2 Haziran 2007; 13:38:15 >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      476 Mesaj
      04 Haziran 2007 23:25:25
      Evet CiciDOS Hazır adresleri olmayanlar göndersin PM den 2.si alan kişiler dağaıtabilecek durumda olsun sonra yok bana gelmedi bana göndermediler muhabbeti istemiom.

Bilmiyenler için windows un msi 635 (yeni versyonda daha önce belirttiğim diğer bilgisayaralarlada uyumlu) cd/dvd si dir ayrınıtılı bilgi için önceki msjları okuyun....
      |
      |

• Yüzbaşı
      476 Mesaj
      05 Haziran 2007 11:34:08
      Cici doslarınız yarın akşam itibariyle yollanacak yarına kadar istekte bulunmayanlar diğer arkadaşlardan isteyecekler...

Bu arada bazıları fazla program yüklendiğinden şikayet etmiş bi kaç ufak tefek şeyi çıkardım bi kısmı direkt entegre(IE7 gibi) oldu. o yüzden cicidos daha da stabil hale geldi.
      |
      |

• Teğmen
      242 Mesaj
      07 Haziran 2007 00:46:48
      arkadaşlar benim m635 in dvd okuyucu kafasına göre cd leri dışarı atmaya başladı,,huyu değişti,,,her cd de değil ama bazılarında yapıyor...sorun ne olabilir,,yapmazdı böyle hiç..:(
      |
      |
    • Yüzbaşı
      476 Mesaj
      07 Haziran 2007 09:52:37
      Philips mi dvd okuyucun eğer öyleyse serinin nerdeyse tamamında problem var. bimtesten haber bekliyorum benimkide değişcek gerçi benimkinin sorunu yeniden yazılabilir cd dv yazmamak. yani uzun lafın kısası değişmesi lazım o dvd ouyucu/yazıcıların
      quote:

Orjinalden alıntı: Darius

arkadaşlar benim m635 in dvd okuyucu kafasına göre cd leri dışarı atmaya başladı,,huyu değişti,,,her cd de değil ama bazılarında yapıyor...sorun ne olabilir,,yapmazdı böyle hiç..:(
      |
      |

• Yüzbaşı
      476 Mesaj
      07 Haziran 2007 10:24:11
      13 üncü dk problemi yeni güncellemelerle tekrar çıktı. halletmeye çalışıyorum sanırım güncellemerde aynı yolu izlediğinden bi sıkışma olmuş bu akşam veya yarın bana adreslerini yollayan arkadaşlara dvd lerini yollucam. Gecikme için kusura bakmayın.

bu arada pramid senin monstera uyar mı demişsin çok çok büyük ihtimal senin donanımını destekleyen direverlar entegre edilmiş durumda kesin bişey söyleyemesemde bir çok bilgisayarda çalışsın diye hazırladım bu sürümü. vistaya gelince güncellenme hatası vemesi normal çünkü içindeki bazı parçalar çıkarıldı tıpkı xp gibi bu yüzden (sanırım microsoft henüz vistanın işlenebileceği yani içindeki dosyaların özlelleştirilebileceği fikrini duymadığından) bizim cd deki silinmiş paraçaların güncellemelerini indirmeye çalışıo e bunlarda yüklenemeyeceğinden update hatası verio.

pramid eğer vista sürücülerini yollarsan bi daha ki güncellemelerde içine senin driverlarınıda koyabilirim. bunu yapmayı istersen mail atarsın...

vista konusunda edit yaptığım program henüz updateleri eklemeye müsait diil ve programın yeni sürümlerinde çokta bi değişiklik olmadı. bu yüzden vistayı update etmedim bilginize...
      |
      |

• Yüzbaşı
      476 Mesaj
      07 Haziran 2007 16:25:31
      son haberle office 2003 yerine open offfice v2.2 türkçe konuldu. vista güncellendi 13 dk problemi halloldu sondenemeler yapılacak o yüzden gönderme işi yarına kaldı. sabır dostlar sabır....
      |
      |

• Yüzbaşı
      780 Mesaj
      07 Haziran 2007 16:59:13
      valla cok tesekkür ederim preputium, eger sadece benim için hazırlanacaksa (ki m635 sayfasında oldugumuz için bir tek ben varım monstercı ) gerek yok.sana ekstradan bir iş bindirmeyi istemem,eline saglık zaten buarada sana yardım etmeden oturuyoruz bir de yük bindirmeyelim.sen işini hallet, ben sana adresimi yolluyorum,dagıtım işinde gönüllüyüm. (şimdiye kadar 2 arkadas istedi,poitarik ve mimaroğlu soyadlı bir arkadas,yalnız mimaroglu henüz adres göndermedi, gönderirse bu en son sürüm elime ulasınca gönderirim) isteyenler bana pm atabilir,saygılar
      |
      |

Reklamlar
sohbet
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,356
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.