Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.903
Cevap
1
Favori
136.417
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      122 Mesaj
      31 Mart 2007 20:32:53
      Walla Pre biliosun benim elime ulaştı vede hiç bir sorunu yok maaşallah kullanıyorum gayet iyi bir şekilde :) Bu arada bana 1 arkadaş ulaştı onada 2-3 nisan gibi yolluyorum DVD yi, bakalım oda denesin bize bi geridönüş yapsın Ama şu ana kadar ne bir sorun nede bir aksilik çıktı, sadece seninde bildigin gibi Vistanın bana yaptıgı ufak bir şaka vede bnm laptop pilini çıkartmayı akıl edene kadar terledigim 3-4 saat
      |
      |
      31 Mart 2007 22:01:52
      quote:

Orjinalden alıntı: meyster

meraba arkadaşlar dvd yazıcısının sürücülerini hiç değiştirdiniz mi?

ve eğer dvd yazıcıyı sık kullanıyorsanız, sorum şu; bizim dvd-yazıcılar ile en uyumlu dvd ler neler
      ? hiç test ettiniz mi? ben yazılmış bir dvd yi Nero Cd Dvd Speed ile her test edişimde farklı puanlar alıyorum (dms markalı dvd ler için)

puanlar da pek iç açıcı değil, en fazla 64 aldı..

burda dvd ler için yaptığımız test sonuçlarını paylaşsak iyi olmaz mı?

dvd yazıcı için firmware'i uptade edeniniz var mı? artık ne demekse :D

bunu yapmak dvd yazımının sağlıklı yapılabilmesi için gerekli midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meyster -- 31 Mart 2007; 22:04:15 >
      |
      |

• Çavuş
      44 Mesaj
      04 Nisan 2007 03:03:39
      Arkadaşlar benim m635in lcd ekranınında biriki mercimek kadar parlaklığın fazla olduğu kısımlar vardı gönderdim bimtese anında lcd ekranı değiştirip gönderdiler 3 gün ayrı kaldım cihazdan 2 si kargoda geçti. Serviste sürünür diye ufak tefek şeyleri görmezden gelmeyin. Gönderin gitsin sağolsunlar çok yardımcı oldular bilin istedim.
      |
      |
      21 Nisan 2007 18:12:17
      5 aydır doğru dürüst ilgilenemedik msi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemiralp -- 14 Mayıs 2007; 16:37:15 >
      |
      |
      21 Nisan 2007 20:50:23
      merhaba arkadaşlar, bu sayfaya bakmayalı uzun zaman oldu.benim msi m635i satalı 2 ay oldu.artık bu gruba ait değilim ama söylemek istedim bikaç şey var.öncelikle grubunuzun kıymetini bilin (hernekadar monster sayfası da çok detaylı ilgilense de bu sayfadaki yazı sayısı inanılmaz çok).asıl söylemek istediğim şeyse şu ki, m635i sattığım arkadaşım birkaç problemle karşılaştı (1- kasa çatlamıştı, 2-cd kapagında ufak bir sorun olmuştu, 3-inanılmaz ısınıyordu ve buyuzden kapanıyordu 4-pilden çalışmıyordu, şarzdan çıkarıldıgı anda kapanıyordu falan) teknik servise götürdük.bize inanılmaz yardımcı oldular,hatta acelemiz oldugunu söylediğimizde 1 günde yapabileceklerini söylediler,velhasıl teknik servisten kuşku duymayın,çekinmeden gönderebilirsiniz.saygılar
      |
      |
      22 Nisan 2007 00:49:29
      az önce 15 20 sayfa öncesine bi göz gezdirdim.
      M635ime kavuşabilmek için dolar kurunun düşmesini beklediğim günler aklıma geldi
      Birde bu sayfada eskilerden Pre Özdemiralp ve Pyramid'i görünce bi acayip oldum.

Cicidos v.3'ün açıklamalarını okudum ve biraz heves yaptım
      bende bir cicidos v.3 isteyip tekrar m635imle ilgilenmeye başlasammı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexy -- 22 Nisan 2007; 1:20:25 >
      |
      |
      22 Nisan 2007 12:39:15
      bilmukabele flexy, bende m635 sayfasını özlemişim.arada sırada bakıyordum ama yazacak birşeyim yoktu.cicidos v3 ü bende arkadaşım için almak isterim.ozy1905 arkadaşıma pm attım, yapabilirse bana da göndermesini istedim.cevap bekliyorum.buarada preputium döktürmüşsün yine,eline sağlık.başka forumlarda preputium gibi adamlar yok ha,küstürmeyin.pre hocam sende bir ara m635i değistirmeyi düşünüyordun sanırım, cicidos 3 güzel olunca vazgectin heralde saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyr@mid -- 22 Nisan 2007; 12:40:41 >
      |
      |
      23 Nisan 2007 18:47:19
      quote:

Orjinalden alıntı: pyr@mid

bilmukabele flexy, bende m635 sayfasını özlemişim.arada sırada bakıyordum ama yazacak birşeyim yoktu.cicidos v3 ü bende arkadaşım için almak isterim.ozy1905 arkadaşıma pm attım, yapabilirse bana da göndermesini istedim.cevap bekliyorum.buarada preputium döktürmüşsün yine,eline sağlık.başka forumlarda preputium gibi adamlar yok ha,küstürmeyin.pre hocam sende bir ara m635i değistirmeyi düşünüyordun sanırım, cicidos 3 güzel olunca vazgectin heralde saygılar

Slmlar, dostum sana PM attım ama söliyim burdanda belki görmezsin, ben DVD den BluePrint e yolladım ondan istersen sana o ulaştırır
      |
      |

• Binbaşı
      1135 Mesaj
      24 Nisan 2007 19:11:31
      beyler işler nedeniyle bitürlü msi'ma tam anlamıyla kavuşamıyorum. Boşluk bulduğum gibi mesajlarla ilgilenicem. Artı; Pardus'un son versiyonunda da eski problem devam ediyor okuduğum kadarıyla; Tam olarak hangi komutlar, hangi sırayla yazılmalı(kurulum sonrasıda, işlemci, harici donanımlar dahil). Ve Sonraki versiyonda çözülmeyecek mi bu durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemiralp -- 26 Nisan 2007; 19:31:45 >
      |
      |
      25 Nisan 2007 11:23:10
      arkadaşlar attığım pm lere cevap gelmedi, bu yüzden tekrar soruyorum; cicidos 3übana gönderebilecek olan var mı acaba?şimdiden teşekkürler
      |
      |
      26 Nisan 2007 01:33:10
      quote:

arkadaşlar attığım pm lere cevap gelmedi, bu yüzden tekrar soruyorum; cicidos 3übana gönderebilecek olan var mı acaba?şimdiden teşekkürler

yaw aynı isteği ben de iletmiştim arkdaşlara çok zaman önce ama kimseden cevap alamamıştım...

Hala da alabilmiş değilim...

+1
      |
      |
      26 Nisan 2007 22:38:07
      bu cevapsız gecen süreyi m635i olan insanların mesgul insanlar olmasına baglıyorum.başka bir açıklama gelmiyor aklıma.haftasonu geldi sayılır.sanırım haftasonu cevap gelir heralde
      |
      |
      26 Nisan 2007 22:44:14
      quote:

merhaba arkadaşlar, bu sayfaya bakmayalı uzun zaman oldu.benim msi m635i satalı 2 ay oldu.artık bu gruba ait değilim ama söylemek istedim bikaç şey var.öncelikle grubunuzun kıymetini bilin (hernekadar monster sayfası da çok detaylı ilgilense de bu sayfadaki yazı sayısı inanılmaz çok).asıl söylemek istediğim şeyse şu ki, m635i sattığım arkadaşım birkaç problemle karşılaştı (1- kasa çatlamıştı, 2-cd kapagında ufak bir sorun olmuştu, 3-inanılmaz ısınıyordu ve buyuzden kapanıyordu 4-pilden çalışmıyordu, şarzdan çıkarıldıgı anda kapanıyordu falan) teknik servise götürdük.bize inanılmaz yardımcı oldular,hatta acelemiz oldugunu söylediğimizde 1 günde yapabileceklerini söylediler,velhasıl teknik servisten kuşku duymayın,çekinmeden gönderebilirsiniz.saygılar

katılıyorum gerçekten çok kalite bi teknik servisimiz var hatta sırf bu yüzden m675 mi alsam die düşündüm uzun süre ama üzerinde işletim sistemi yüklü bilgisyar almaya karşı olduğumdan uzak durdum bu arada malesef bende cici yi sattım :( buarada monster almaya niyetlenmiştim hatta sipariş bile vermek üzreydim ki işlmci fiyatlarının düşeceği hakkında bi haber okuyunca vaz geçtim. senin mesajlardan anladımğım kadarıyla ekran kartı go7600 olsun die celeron işelmciye geçmişsin nasıl performansı bilmiyorum ama hayırlı olsun. (ben x1600 t7400 80gb 7200rpm olan modeli alacaktım)

quote:

valla beklediğimden ii oldu bayadır kullanıyorum herhangi bi sorun yok. hatta öyle ki xp o kadar güzel olmuş ki vistadan xp ye dönüş yaptım sonra dan her 2 side yüklü olarak cicide duruyor. burdaki web dizaynından anlayan bi arakdaşla ortak çalıştık ara yüzlerde olsun menü dizynı olun bir çok konuda ilham verdiği gibi ayrıca photoshop ta ilerlelmemi sağlayarak cicidosun makyajını yaptı. vista için çok fazal eklenip çıkarılabilecek bişey yoktu driverlar entegre odu o kadar. bu arada ozy1905 ve özdemir alp size dvd yollucaklarına söz verdiklerinden kendilerine ilk olarak gönderdim cicidos'u yani onlar gördermezlerse kendilerini benim kara listeme alırlar açıkçası

pyr@mid aslında ilk partide bir tane de sana yollayacaktım bu cd den ama sesin soluğun çıkmadığından vaz geçtim.
      quote:

Orjinalden alıntı: surgeon84

quote:

yaw aynı isteği ben de iletmiştim arkdaşlara çok zaman önce ama kimseden cevap alamamıştım...

Hala da alabilmiş değilim...

+1

arkadaşım dediğim gibi ismini verdiğim 2 arkadaş bu dağıma işini devam ettireceklerine söz verdiklerinden ilk onlara gönderildi sanırım 2 side benim kredimi kaybetmek istemezler k yakında güncel sürümler gelecek(ciciyi ihmal etmeden artık hangi bilgisayarı alırsam onun driverlarıda eklenerek) mahrum kalmak istemezler.
      |
      |
      Intel® Core�2 Duo P8400 ( 1066 Mhz ) ---- 1 GB DDR2 128Bit nVIDIA GF9650M GT ---- 15.4" WSXGA (1680 x 1050)Parlak Ekran ----- 4 GB DDR2 800Mhz HyperX KINGSTON ------ 2 GB Intel Turbo Memory ----- 320 GB 7200 RPM 16 MB SEAGATE ----- Dual Layer DVD RW ----- Intel 5300 Wİ-Fİ ( 3 Anten ) ----- 8 in 1 Kart Okuyucu ----- HDMI + ESATA ------ Dahili Bluetooth Ver. 2.0 -----Yüz Algılama Teknolojisi ------ Biometric Parmak İzi Okuyucu ------- Dahili Camera 2.0 Megapixel

• Yüzbaşı
      780 Mesaj
      27 Nisan 2007 01:37:02
      saol premium, göndermesende iyi niyetin yeter.forumlar senin gibi adamlarla güzel.monster alırsan bi canavar v1 yaparsın artık.buarada monsterın teknık servisi msi ınkinden bile daha güzel, tavsiye ederim.bende w1511 var.idare ediyor beni.sormak istediğin bişey olursa cekinme hocam.saygılar
      |
      |
      27 Nisan 2007 10:41:48
      quote:

Orjinalden alıntı: preputium64

quote:

valla beklediğimden ii oldu bayadır kullanıyorum herhangi bi sorun yok. hatta öyle ki xp o kadar güzel olmuş ki vistadan xp ye dönüş yaptım sonra dan her 2 side yüklü olarak cicide duruyor. burdaki web dizaynından anlayan bi arakdaşla ortak çalıştık ara yüzlerde olsun menü dizynı olun bir çok konuda ilham verdiği gibi ayrıca photoshop ta ilerlelmemi sağlayarak cicidosun makyajını yaptı. vista için çok fazal eklenip çıkarılabilecek bişey yoktu driverlar entegre odu o kadar. bu arada ozy1905 ve özdemir alp size dvd yollucaklarına söz verdiklerinden kendilerine ilk olarak gönderdim cicidos'u yani onlar gördermezlerse kendilerini benim kara listeme alırlar açıkçası

Walla Ben Pyramid Arkadaşıma PM attım o bana geri dönmedi, AYrıca bana gelen DVD yi ben bLUePrint adlı arkadaşa yolladım zaten herhalde bi encoding decoding yani kısaca bi iletişim problemi oldu aramızda beyler
      |
      |

• Yüzbaşı
      780 Mesaj
      27 Nisan 2007 11:10:22
      "slmlar dostumbana gelen DVD den BluePrint arkadaşa yolladım, eger ondan istersen ona PM atarsan ondan alabilirsin..." ( Ozy1905 )

Ozy1905 arkadasım söylediğin gibi Blueprinte pm attım ama ondan henüz cevap alabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyr@mid -- 27 Nisan 2007; 11:12:27 >
      |
      |
      28 Nisan 2007 15:17:48
      Herkeze slm.arkadaşlar şuan msi'ım bana 200 km, cicidos 300+ km uzaklıkta ve hepsinden kötüsü kafayı kaşıyacak zaman yok. Nete bile 2-3 günde bir(1-2 saatliğine) girebiliyorum. Aranızda askerliğini yapmış olanlar vardır. Durumu anladığınızı umuyorum. iyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemiralp -- 28 Nisan 2007; 15:19:25 >
      |
      |
      29 Nisan 2007 15:32:21
      slmlar arkadaşlar bu aralar işlerim baya yoğundu ve pc başına bir türlü geçemedim. bu süreçte gelen msjları cevaplayamadığım için kusura bakmayın. ozycim yolladığın dvd elime ulaştı çook sağol fakat dediğim gibi yoğunluktan bir göz bile atamadım en kısa zamanda kurup bakıcam inşallah. bana dvd için pm atan sadece bir arkadaş var o da pyr@mid. adresini pm atarsan arkadaşım en kısa zamanda yollarım. ve daha başka isteyen varsa bu hafta içinde bana pm atsınlar ki hepsini bir elden çıkarayım, malum iş güç yoğunuz kusura bakmazsınız artık. dediğim gibi daha evvel size dönemediğim için tekrar kusura bakmayın. sağlıcakla kalın.
      |
      |
      214 Mesaj
      04 Mayıs 2007 18:10:30
      arkadaşlar bu en başta verilen 32 bit driverlar çok güzeldi.....bunlardan guncellenen varmı? birde 64 bt için tekrar yayınlayabilirmiyiz??

ya birde benim kulaklık çıkışından ses gelmiyor artık...formatlasam düzelecek biliyorum da neden olmuş olabilirki ??ses denetimlerinde phone bölmesi yok şu an da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecase -- 4 Mayıs 2007; 18:11:57 >
      |
      |
      11 Mayıs 2007 23:06:01
      Herkese selamlar arkadaşlar sanırım 1 bucuk 2 ay falan gecti en son görüşmemizden sonra (kendımı tanıtsam ii olur sanırım : Benim cici nin adaptörü bozulmuştu ben de servise verdim bana hemen değiştireceklerini sölemişlerdi,gel zaman git zaman 4 hafat gecmiş ve ben hala alamamıştım ,bimtesden oğuz beyle arkadaş olmuş kendisinden çok yardım görmüştüm fikirleri sayesinde,en sonunda soluğu ttüketici hakları hakem heyetinde kendimizi bulmuştuk ,size son haberleri anlatacağımı sölemiştim..)

Eeet şu an o gününlerin üzerinden iki ay geçti ,sevgili satıcı ,ben hakem heyetine başvurunca bana uyduruk universal bi adaptör göndermişti ve gönderdiği bu adaptörün orjinal MSI adaptörü olduğu konusunda ısrar ediyordu,her ne ise ilk görüşmede sevgili satıcı 180 YTL para cezası aldı,ikinci görüşmede kurulu nasıl olduysa bana orjinal adaptör verdiği konusunda kandırmayı bşardı ve kurul beni haksız buldu ve orjinal adaptör isteğimi reddetti.

Lanetler okumak istiorum artık o duruma geldim şu an bu uyduruk adaptörle idare etmek zorundayım ,işin ilginç yanı eğer voltajdan falan bi aksaklık çıkarsa garantiden de çıkacak ve ben ispat edemiyeceğim.Şimdi tek seçenek olarak mahkemeye gitmemi öneriyorlar ama mahkeme de malum bi hukukçu olmama rağmen güvenemiyorum çünkü heyet raporuna bakıp beni zaten direk haksız bulacaklar mahkeme masrafı da üstüme extra kalcak .Talihsizliğin bölesi işte,tüm arkadaşlarım gönderin servise gönderin servise diyo ama benim halim de bu işte,oğuz bey bile bana acıdı gel yanıma iki tane veriyim sana adaptör diyo ama oraya giderken ki yapacağım masrafa zaten ben alabilirim .İş şu an b reddeye geldi ve benim toplam masrafım telefon + ulaşım = 200 YTL civarı hayatım konuşmayla geçti mental yorulmam da cabası...
      Siz yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.(özellikle joeblack) ..
      Hepinize i günleer..
      |
      |

• Hızlı Cevap

Reklamlar
      sohbet
      Kurumsal Web Tasarım Şirketi
      üniversite
      #0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
      SEO
      son dakika
      Bu sayfanın
      Mobil sürümü
      Tablet sürümü
      Mini Sürümü

BR3
      0,359
      1.2.165

Reklamlar

Satılık Köpek Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu #0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu Ankara Web Tasarım
      Kurumsal Web Tasarım Şirketi son dakika Kurumsal Web Tasarım Şirketi
      SEO haberler üniversite
      Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR3
      0,422
      1.2.165

Bildirim
      mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.