Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.903
Cevap
1
Favori
136.417
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      427 Mesaj
      12 Şubat 2007 19:47:04
      beyler ben bılgısaarımı tam olarak 1 sene once aldım bu 1 sene ıcınde batarya problemim oldu ama su an gectı bısı yok kanımca sureklı fıste durmasına ve yatagımın ustunde oynamama baglıyorum...Bir ara da makına asırı ısınıp tıng! die bı ses cıkarıodu ve anıden kapnıyodu tabı altına el degmıyodu sonadan fandan oldugunu dusundum ama kendım bakmak ıstemedım servıse goturdum adamlar aldı 3 hafta sonra gerı verdıler bız zorla aldık da dıyebılırız nese asıl soruna gelıyorum (bunları neden anlattın dersenız,cok cektım de bunu bellı etmek ıstedım) ..
      benım msi m635 imin adaptoru bı anda calısmamaya basladı sebebını anlamadım hanı voltatj dusuklugu ya da asırı yuklenme oldugunu sanmıyorum elektrık falan gıtmemıstı herneyse bu adaptoru yıne aldıgım yere verdım servıse aldılar su an uzerınden 2 ay gectı 7 kes ıstemıze ragmen hala gelmedı bız de beklıyoruz beklıyoruz dıyıp duruyorlar ben bı ıkı kez adaptor gelene kadar ıdarelık bı adaptor vermelerınnı talep ettım ama ıkısınde de benım bu ıstegımı reddettıler ..
      acaba bu knuda bana yardımcı olabıırmısınız acaba ben ne yapmalıyım ,su an tuketıcı hakem heyetıne gıdıyım dıyorum ama tereddutum var cunku garantı belgesınde tamır suresıyle ılgılı bı sey yazmıo ,benım beklentım en azından ıdarelık bır adaptor versınler ısın kotusu bılgısaarsız kalamama gıbı bı sorunum var ve babamın asus adaptorunu kulanıoruum ama makına yusume patlıyacak dıe de korkuom bı devresı yanacak faln dıe odum patlıyo..
      Beeler ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım bı de herseye lane okuyup yenı bı adaptor almak ıstesem bana kaca patlar?
      |
      |

• Teğmen
      122 Mesaj
      13 Şubat 2007 22:27:43
      Arkadaşlar size bir iyi birde kötü haberim var İyi haber dün itibariyle Cicidos V3.0 elime ulaştı, bende onu önce kendi bilgisayarıma kurup daha sonra isteyen ilk 3 arkadaşa çogaltıp yollmayı planladım! fakat DVd de galiba bi sorun oluşmuş yapılırken, yükleme sırasında İnstallation failed D:\XP\WINHOME\I385\asms. Error message: Sayfa içi işlem gerçekleştirme hatası diye bir hata veriyor vede maalesef burdan windows kurulamıyor... Fakat ben yılmadım vede başka bir xp prof kurdum alete ondan sonrada DVD nin içindeki xppro1.gho isimli ghost image ı kullanarak bari yükledigimin üstüne pre nin koydugu ghostla driverlar fln olan yedeklenmiş versiyonu kurıyım dedim, herşey oldu süper, ghost işlemi bitti aleti res attım fakat ondan sonra bilgisayar açılırken CİCİDOS V3.0 Win XP 32-bit coop. Edition yazan yükleme ekranında alet yüklemeyi bi 5-10 dk yapmaya çalıştı bende bekledim ama maalesef windows açılmadı :( Yani anlıyacagınız Cicidos'umuzun DVD sinde bi problemimiz var maalesef arkadaşlarımızın zamanlarını vererek bizim iiçin hazırladıkları bu bendeki DVD kullanılamıo :( (Bu kötü haberdi) Aranızda çözüm önerileri olan yada DVD nin eline ulaştıgı vede sorunsuz çalışan birileri var mıdır??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy1905 -- 13 Şubat 2007; 22:28:49 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      14 Şubat 2007 00:27:41
      Beeler hala yardımlarınızı bekliyorum cok ihtiyacım var,,,,,,,,, bugun arastırdım universal adaptorler buldum 35$+kdv ne dersiniz alsam mı?
      |
      |
      14 Şubat 2007 01:15:02
      yw bn annamadm bişey var nasıl olurda bi adaptörü 2 ay yollamazlar bn aleti servise verdim lcd si deişti 2gün sonra verdiler. bu arada fanı elektrik süpürgesiyle çekerseniz gayet iyi temizleniyo tecrübeyle sabittir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joe-black -- 14 Şubat 2007; 1:16:16 >
      |
      |
      14 Şubat 2007 01:44:40
      Ya bütün bu DVD sorunları dışında birde bilgisayarı güncellerken lsass.exe die bi worm girdi 2 saniyede laptopa şimdi login dahi olamıorum alet devamlı restart atıo, tam o akdar ugraşıp programlar kurup driverlar güncelledikten soora böle birşeyin olması
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      14 Şubat 2007 08:57:50
      abi valla aklım ermıyo bı turlu ıkı ayı su an gecmıs durumda yanı 12 sınde 2 ay tamam lanmıstı adamın bana soyledıgı bızde magdur durumdayız bız servıse yolladık sevıste sırada beklıo bızde bı sey yapamıyoruz ,,ben de dıyorum ıı o zaman verın bana baska bı adator ama adamlar ısrar edıo veremeyız dıe kafayı yemek uzereyım surda ınsallah pazar gunu ankaraya doncem adaptor burda ızmıtte kalacak ..
      yok hanı bılsem herhangı bı zorunluluk olup olmadıgını adaptorun yerıne gecıcı bısey vermelerı hakkında bastırcam ama bılemıorum bılgılerınıze dıyım artık sanırım 60 ytl verıp unıversal adaptor alcam ne yazık Ki ...
      |
      |

• Yarbay
      2221 Mesaj
      14 Şubat 2007 11:22:36
      bnce sen aldığın yer yerine bimtesle iletişime geç onlardan daha sağlıklı bilgi alabilirsin sana iletişim bilgilerini veriyorum bn mail yolladığımda bir günde cvp gelmişti umarım senn sorununda en kısa zmnda çözülür..

Tel : (0212) 233 75 29 - 248 95 18 - 234 42 06

e-mail: info@bimtes.com.tr
      |
      |
      14 Şubat 2007 22:27:09
      saol abicim bakıcam cok saol..
      |
      |
      15 Şubat 2007 21:53:58
      abicim cok saol e mail i gece attım sabah hemen aradılar asırı derecede yardımcı oldular.Satıcı adamlar benım adaptoru kabetmiş nası kavga cıktı distribütor ile aralarında kufurlu müfürlü yanımda kavga ettiler.En sonunda bana yeni bi tane adaptör vermeye karar verdiler cumartesi gelecekmiş sözde bakıcaz aman Allah razı olsun valla hepinize ii günler diliorum cumartesi tekrar sizinle paylaşmak istiyorum durumu...
      joe yardım edenlerin çok olsun
      |
      |

• Yarbay
      2221 Mesaj
      15 Şubat 2007 23:34:07
      yardımcı olabildiysem ne mutlu bana sorunun çözüldüğü için sevndm
      |
      |
      15 Şubat 2007 23:44:25
      quote:

Orjinalden alıntı: thePROFESSOR

arkadaslar meraba eylulden bu yana m635 kullaniyorum benim sorunum fifa oynarken son 1 haftada normalde hic takilmiyo goruntu ama 1 2 dakikada bir yavasliyo 10 saniye oyle suruyo tekrar duzeliyo sora ama hep bu kisim kisim yavaslamayi yapiyo...bilgisayara format attim...oyunun goruntu kalitesini detaylari medium ya da low yapinca ve 640-480-16 calistirdigimda da oluyo bu takilma...sorun nedir sizce

Bende de oluyo demiştim ya. Fanı temizledikten sonra denedim hiç yavaşlama yok. Hem de 1280*800'de denedim.
      |
      |
      17 Şubat 2007 14:51:19
      quote:

Orjinalden alıntı: pichoscosama

quote:

arkadaslar meraba eylulden bu yana m635 kullaniyorum benim sorunum fifa oynarken son 1 haftada normalde hic takilmiyo goruntu ama 1 2 dakikada bir yavasliyo 10 saniye oyle suruyo tekrar duzeliyo sora ama hep bu kisim kisim yavaslamayi yapiyo...bilgisayara format attim...oyunun goruntu kalitesini detaylari medium ya da low yapinca ve 640-480-16 calistirdigimda da oluyo bu takilma...sorun nedir sizce

Bende de oluyo demiştim ya. Fanı temizledikten sonra denedim hiç yavaşlama yok. Hem de 1280*800'de denedim.

arkadaşım acaba fanı temizlemek için laptopu açınca garanti dışı kalması gibi bişey sözkonusumu?? bn alırken msi ın laptop açmayı garantı dışı saymadını sölemişlerdi çünkü mesela maviden aldım bn adamlar orda birleştidiler laptopu bu konuda bni bilgilendirirseniz sevinirim çünkü bnm de laptop fazla ısınıyor ve takılma olayı bnde de oluyor..
      |
      |

• Yüzbaşı
      445 Mesaj
      17 Şubat 2007 19:01:42
      quote:

Orjinalden alıntı: joe-black

quote:

Orjinalden alıntı: pichoscosama

quote:

arkadaşım acaba fanı temizlemek için laptopu açınca garanti dışı kalması gibi bişey sözkonusumu?? bn alırken msi ın laptop açmayı garantı dışı saymadını sölemişlerdi çünkü mesela maviden aldım bn adamlar orda birleştidiler laptopu bu konuda bni bilgilendirirseniz sevinirim çünkü bnm de laptop fazla ısınıyor ve takılma olayı bnde de oluyor..

Hocam ben laptopu açmadım. Rıfkı'nın hava çıkışının içine 3-5 kez güçlüce üfledim. Düzeldi.
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      17 Şubat 2007 23:42:44
      quote:

adam bu sefer de pazartesi gelecek elime dedi ben pazar gıdıorum adaptor burda kaldı yaw ne kadar cirkin adamlarmıs ya bana verdıgın bımtes ıletısımde oguz beyi arıya arıya dost oldum .. tek ii yanı bu
      |
      |
      18 Şubat 2007 08:22:21
      quote:

Orjinalden alıntı: insider3

quote:

adam bu sefer de pazartesi gelecek elime dedi ben pazar gıdıorum adaptor burda kaldı yaw ne kadar cirkin adamlarmıs ya bana verdıgın bımtes ıletısımde oguz beyi arıya arıya dost oldum .. tek ii yanı bu

geç olsunda güç olmasın gerçi sennki biraz güç olmuş ama gelirse ptesi artık kargoyla yollarlar sana ama bi adaptör için bu kadar uğraştırmaları beni çok şaşırttı dediğim gibi bnm lcd yi 2 günde değiştirip verdiler
      |
      |

• Yüzbaşı
      427 Mesaj
      19 Şubat 2007 17:21:14
      quote:

quote:

Orjinalden alıntı: insider3

quote:

geç olsunda güç olmasın gerçi sennki biraz güç olmuş ama gelirse ptesi artık kargoyla yollarlar sana ama bi adaptör için bu kadar uğraştırmaları beni çok şaşırttı dediğim gibi bnm lcd yi 2 günde değiştirip verdiler

abi isin gulunc yanı yemın ederım harcadıgım telefon parası yaklasık olarak 80-90 cıvarı yenı bı adaptor 60 ytl bırasdan arıycam bakalaım gelmısmı adaptorum pek sanmıom ama ınanmak ıstıorum ..
      |
      |

• Yarbay
      2221 Mesaj
      19 Şubat 2007 20:43:32
      valla durumun zor yw inş gelmiştir
      |
      |
      28 Şubat 2007 03:08:43
      benim 1024 ramin 512 si arızalandı bende çıkardım.. şuan 512 le çalışıyo alet. 2 ay oldu hala yollamadım garantiye.. üşeniyorum :) ama asıl yollamayışımın sebebi güvenemiyorum.. içindeki parçaları değiştircekler diye.. çunku forumu okudugum zaman nerdeyse herkezde değişik değişik sorunlar var.. benım allette en ufak bi sorun yok.. içindeki parçaları değiştirirler diye tırsıyorum.. ben başlarında olucam ancak ölee.. :) bilgisayar konusunda kımseye güvenmem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infinibleu -- 28 Şubat 2007; 4:05:49 >
      |
      |
      28 Şubat 2007 13:15:12
      bu arada aletin fanını çıkartıp mutlaka temizleyin.. gerçekten çook işe yarıyor.. benden öküz gibi toz çıktı. hafayı üflediği yer kapanmış zarzor dışarı üflüyomuş.. eminim siinde öle olmuştur..
      |
      |
      02 Mart 2007 02:37:49
      Adaptörüm bozulmuştu. Hatta çatır çutur sesler geldi, sonra da bi yanık kokusu:) garantiye verdim, 1 hafta sonra yenisini gönderdiler. Bilginiz olsun....
      |
      |

Reklamlar
sohbet
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.