Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
1
Favori
140.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sjsero

evet arkadaşlar 10 aylık yegenim ekrana dokundu sadece ortadan 2 ye bölündü ekran bu laptop u satanında sattıranında tr ye getireninde garantisininde bu laptopla alakalı herşeyin ellerinden öptüm
    Benim ekransa parmak izi dolu. Herkes dokunuyor. Taş gibi duruyor. O senin yaptığın birşeyden kırılmış olmasın? Atmayalım beyler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pichoscosama

quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

evet arkadaşlar 10 aylık yegenim ekrana dokundu sadece ortadan 2 ye bölündü ekran bu laptop u satanında sattıranında tr ye getireninde garantisininde bu laptopla alakalı herşeyin ellerinden öptüm
    Benim ekransa parmak izi dolu. Herkes dokunuyor. Taş gibi duruyor. O senin yaptığın birşeyden kırılmış olmasın? Atmayalım beyler.

bak arkadaşım sinirlerim tepemde zaten sana cvp vermeye yorma beni
  • De get. Hangi rakip dükkanda çalışıyorsun da çamur atıyorsun?
  • Önce CiciDOS v2.0 isteyen ve pm atan arkadaşlar adreslerini isimlerini belirtmedikçe onlara yollayamacağımı unutmasınlar. Bu arada CiciDOS v2.0 benim işlerim dolayısıyla biraz gecikecek o yüzden pm atmamış olanlar hala isimlerini bildirebilirler. ayrıca program, tema, ekran korucu istek önerileriniz varsa link vererek bildirin elimden geldiğince enteğre edeyim onlarıda. Böylelikle bir gurup çalışması halinde herkesin tuzu biberi eklediği bi çalışmamız olur. hadi bakalım...

Not : Grup Çalışmasında emeği geçenlerin isimleri(nickleri) gerek cd de gerekse burda yayınlanacaktır
  • OOO ben foruma uğramayalı çok şeyler olmus burda :)

Gerci msi'ım evde kış uykusuna yattı ama neyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: flexy

OOO ben foruma uğramayalı çok şeyler olmus burda :)

Gerci msi'ım evde kış uykusuna yattı ama neyse

evet flexy nerelerdesin? ve ciciyle aranı soğutmuşsun niye ki ne???
  • arkadaşlar bu cihaz için 1024x2 ram düşünüyorum illaki ddr400 mü olmalı yoksa 533 veya ddr2-667 desteği varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: igguneyli

arkadaşlar bu cihaz için 1024x2 ram düşünüyorum illaki ddr400 mü olmalı yoksa 533 veya ddr2-667 desteği varmı

DDR 2 desteği yok. Hatta AMD^nin tüm soket 754 ve 939 işlemcilerinde yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozdemiralp

quote:

Orjinalden alıntı: igguneyli

arkadaşlar bu cihaz için 1024x2 ram düşünüyorum illaki ddr400 mü olmalı yoksa 533 veya ddr2-667 desteği varmı

DDR 2 desteği yok. Hatta AMD^nin tüm soket 754 ve 939 işlemcilerinde yok

533mhz olurmu, performans farkedermi?
  • 533 mhz = DDR2
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozdemiralp

533 mhz = DDR2

teşekkür ederim
  • arkadaşlarben de bayadır ugramiodum baya glişmeler var;)
    benim bi sorunun-m var bizim bu aleti usb diskten nası boot ettircez?
  • bu alet usbden boot olmuyor.
  • bios update ile mümkünmü?
  • usb'den boot olmalı. Usb belleğin eski veya desteklemiyor olabilir mi?
  • walla usb bellek 2gb kingston datatrevaller mıydı öle bişi işte yeni yani.Bu olay zaten usb cihazın yenisine eskine diil anakartın yensine eskisine bakıyor galiba bizim anakartlar biraz eski
  • Arkadaşlar benim sorunum şu, makinaya format attım, driverları falan herşeyi yükledim, internete de bağlandım ama hotmail hesabıma erişemiyorum. Hoş bazen hiçbirşeye erişemiyorum sayfalardaki linkler çalışmıyo, bir linkin açılması saatler sürüyo ya da hi açılmıyo bu arada hemen açılan sayfalar da oluyo, amaan ne biliim işte bişeyler ters gidiyo. Güzelim M635'imden soğumak üzereyim yardım edin lütfen...
  • Internet bağlantın ile iligili bir sorundur o makina ile alakası yok bence.
  • Arkadaşlar, geçen birşey farkettim. Nasıl ve farkettiğimi anlatayım.
    Rıfkı'da (laptopta) 20-30 Firefox sayfası açıp bir sürü program daha açıp 2-3 saat kullanınca CPU 2000 Mhz ile çalışmaya başlıyor, fan deli gibi çalışıyordu. Programları kapatsam bile CPU 800 Mhz'lere düşmüyor ve fan deli gibi çalışmaya devam ediyordu. Şu CPU sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyeyim dedim. Fakat o da ne. Driver'ı yükleyen setup dosyasının ismi Athlon64 ama bizim işlemci Athlon değilki Turion. MSI'ın sitesindeki CPU için olan 1.1.0.0 versionlu driver bizim CPU'lar için değil. Athlon'lar için. Daha sonra Turion işlemcisinin sürücüsünü başka bir yerde buldum, yükledim. Artık ne kadar program açsamda CPU hızı 2000 Mhz'de takılmıyor. Laptoptan aldığım verim çoooook az da olsa arttı (subjektif bir değerlendirme). ozdemiralp ile konuştum, deniyecek. O da verim alırsa linki size de vereceğim. Şimdiden vermememin sebebi acemilerle uğraşmamak. Amacım bir kaç iyi kullanıcı ile test edip driverin sorunsuz olmasını kesinleştirmek.

• Arkadaşlar alette 2048 ram mi olan varmı?? yani update eden varmı? performans nasıl? normalde notebok lar nerde yapılıyo?? bu alet chinde yapılmış.. benim bildiğim chinde yaplılan mallar kötü olur.. maliyeti ucuz olsun diye 3. sınıf malzemeden yaparlar.... yani klavyesi biraz sert gibi.. power tusunun oldugu yerin çevresi sıcaktan biraz kalkmıs.. ne biliğim... sonra power tusunun ustundeki gıri boya aç kapa aç kapa yapa yapa söküldü... lcd ile kasanın birleştiği yer yani haporlor rün oldugu yerler sanki bi süre sonra kırılcak gibi duruyo.. sonra kasanın altındaki kaymasın diye 4 plastik var onlardan biri çıkıp duruyo... lcd dının yanlarında küçük küçük siyah yuvarlak pastikler var vidalar gözukmesin diye.. onlar çıkıyo.. yapıştırıyorum herdefasında.. powr tusunun yanındaki tuslar sert çe basmadan devreye girmiyo... sonra dvd yi tam açarken en dıştaki kapak bi gün elimde kaldı zor taktım... sizcede bunlar bi gösterge değilmi... haa pc nın performansına hiiiiççççççç bir lafım yok.. sadece kasa sı 3. sınıf gibi.... sizce??

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.