Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
1
Favori
140.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bütün teknik servisler ki; buna TV, müzikseti veya çok çektiğim Anakartta dahil her cihaz için, fatura-garanti belgesi isterler sayın Komserim... (onlarda kendi açılarından haklı; ve hepimizin bildiği gibi %99.9 faturaya bakılır)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozdemiralp

bütün teknik servisler ki; buna TV, müzikseti veya çok çektiğim Anakartta dahil her cihaz için, fatura-garanti belgesi isterler sayın Komserim... (onlarda kendi açılarından haklı; ve hepimizin bildiği gibi %99.9 faturaya bakılır)

infonic de istemiyorlar,
    barkod kontrol sistemi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

bütün teknik servisler ki; buna TV, müzikseti veya çok çektiğim Anakartta dahil her cihaz için, fatura-garanti belgesi isterler sayın Komserim... (onlarda kendi açılarından haklı; ve hepimizin bildiği gibi %99.9 faturaya bakılır)

infonic de istemiyorlar,
    barkod kontrol sistemi var

istisnalar kaideyi bozmaz, heleki Türkiye'de......
  • kalan taksitlerimle yeni bir tane alabiliyorum
    bu adalet mi şimdi

pyr@mid çok teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: pyr@mid

son 2 aydır verim alamadığım,aklıma bu sorun geldikce bozuldugum m635imin 999$ inmesine dahada bozuldum,alacak arkadaşlar açısından sevindim ama.m635 tavsiye ederim düşünenlere (sorun yaşayan biri olsamda bunu olağan karşılıyorum) benim için önemli olan performanstı ve (düzgün) çalıştığı dönemlerde gayet iyiydi performansı.
    preputiom hocama ve tüm arkadaşlara antivirüs programı olarak Kaspersky 6.0 ı tavsiye ederim,bence mükemmel, firewall,antispy herşey var (eger yeni bi cd hazırlarsan :P ) cd de oldugunu düşündügüm bikaç problem vardı fakat suanda Microsoft spayware in kullanım süresinin bitmiş olması dışında aklıma bi sorun gelmiyor ve sunuda ekleyim cd deki ekran koruyucun "LostWatch" bi harikaydı.
    herneyse son olarak bişey sormak istiyorum teknik servise vereceimde laptopu,laptopla gelen fatura,fiş,garanti belgesi (her ne geldiyse) ben bunları kaybettim,aslında varmıydı hatırlamıyorum bile.servise verirken sorun cıkmaz dimi,barkod garantisi wardır heralde?tecrübesi olan arkadaşlar?
    NOT:___ radikal hocam cd kargoya verildi,gecikme için affımı pm de istedim :D

servise wireless için bilgisayarımı götürdüğümde herhangi bir belge lazım mı diye sormuştum. o sırada bütün kayıt işlemleri tamamlanmıştı bana herhangi bir belgeye gerek olmadığını söylemişlerdi sonra işlem bi hafta kadar sürecek diye iptal ettirmiştim.

O ekran koruyucu benimde en sevdilerimden. normalde ücretli ama bulduk bi yolu diyelim :) anti spyware ise dediğin gibi süresi bittiğinden veya bi sonaki windows deffender çıktığından çalışmıyor widows defender ve windows media player 11 WGA yani windows doğrulaması istediğiden enteğre edemedim. onunda çıkar bi yolu bakacaz artık. onun dışında open office koydum boş olan yere. aslında o kadar boş alan çıkacağını beklemiyordum onca proğramdan sonra. (nero micro sürümü kurtardı bayaa bi yer ) bunların dışında kerpeskye karşı olmama rağmen 2 sürüm yaparız kerp veya avastlı olur biter aslında teknik kolay olsaydı burda anlatma tarafatarıydım herkes kendi bişeyler yapsın herkes kendine uygun programları entegre etsin diye ama daha nlite ı beceren çıkmadığından iş bana düşecek sanırım yeni cd için şu mac lerde olan üst kısımdaki kolay erişim çubuğunu kaldırmayı düşünüyorum bilmiyorum kullananlar çoğunluktaysa kalabilir ama ondan daha canavar bi program buldum masa üstünü canavar bi hale getiriyor. merak edersiniz diye söylyeyim programın ismi "Konfabulator" biraz ram istesede bizimki gibi 1gb ram olan makinalarda canavar bi iş çıkarıyor. beğenilirse oda yeni cd de olacak bu arada yeni güncelleştirmeleri takip edemedim cdyi yükledikten sonra hangi güncelleştirmeleri istiyor onları bana yazarsanız onları da ekleyeyim yeni versyona. birde son olarak vista teması olayından rahatsız olan falan varsa onuda kaldırabilirim bilgilerinize...
  • preputium; Ekranın üstündeki mac çubuğunu kaldırma, kullanılmasada estetik duruyor. Ve Avast + firewall + spyware koyarsan sevindirik oluruz. Nlite'e program dahil etmek karışık bir iş. Öğrendikten sonra elbette kolaydır ama şuan için zor bir iş gibi geliyor. Ve sözlük olarak tek tıkla ing-tür olan bir sözlük koyarsan faydalı olur. Openoffice son sürüm ise mükemmel olur. Ve son olarak "ekran klavyesi"ni silmezsen sevinirim. Bazı durumlarda faydası olabiliyor. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedygonzales926 -- 23 Ağustos 2006; 0:19:45 >
  • arkadaşlar makinayı 999 usd ye düşürm
  • quote:

Orjinalden alıntı: bscol

arkadaşlar makinayı 999 usd ye düşürm

günaydın (biraz klişe oldu ama)
  • sadece çizgi elektronik bakmaz garantiye o da %0,1 lik kısma giriyo
    quote:

• bitdefenderin v9,09 versionunu kurabilirsin.4 ü birara, antivirus+güvenlik duvarı+spam+vs...
    ben gayet memnunum bitdefenderdan
    quote:

Ben avasttan biraz çekiniyorum; sevebi virus bulaşmış bilgisayarda 3. taramada bile virus bulması, tam arındıramaması. Ama temiz bir bilgisayarı iyi koruyor galiba,çünkü çok kişi avast kullanıyor. Ben "Kaspersky internet security 6" kullanıyorum. GEniş bir kapsamı var. Firewall olayıda iyi ama güvenlik seviyesini normale getirince çekilmez hale geliyor. Sıradan bir web sayfası açınca bile 50 kere izin istiyor firewall. Ve gerçekten bir miktar kastırıyor. Bu nedenle kasdeğiştirmek istiyorum. Ama ne ile orası meçhul. Avastı Msi'dan sildim ama tekrar yükleyebilirim eğer Kaspersky'nin görevini orta direk görebilirse veya Avast + ZoneAlarm nasıl olur acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: last_samurai

sadece çizgi elektronik bakmaz garantiye o da %0,1 lik kısma giriyo
    quote:

yapma yaaaa, sakin preputium'un Msi 635'de de sormamış olmasınlar. Sen fatura-garanti almadan git kardeş servise, beklemeyi ve yolculuk yapmayı seven birine benziyorsun.
  • denemesi bedava.ben çizgiye garanti belgesiz gittiğimi bilirim.hatta yapılamadığı için bana ürünün yenisini verdiler.(arızalı ürün VGA ydı)

Orjinalden alıntı: last_samurai

sadece çizgi elektronik bakmaz garantiye o da %0,1 lik kısma giriyo

yapma yaaaa, sakin preputium'un Msi 635'de de sormamış olmasınlar. Sen fatura-garanti almadan git kardeş servise, beklemeyi ve yolculuk yapmayı seven birine benziyorsun.
    [/quote
  • Chnyildirim arkadaşım xp64 ü kurduktan sonra aygıt yöneticisinden soru işaretli olanları sürücü güncelle ile sıkıştırılmış dosyaları açtığın yeri gösterip yükleyebilirsin.32 bit sürücülerle hiç alakası yok.Yalnız net framework 2.0 ı önce yüklemeyi unutma.Preputium bana katılmasada 64 bit xp bende çok stabil ve verimliydi ancak antivirüs ten tut dvd edit prglerine kadar birçok program 64 bite hazır olmadığı için 32 bite geridöndüm.Tahminimce yılbaşından sonra çıkacak 64 bit vista ile firmaların desteği artınca asıl o zaman bizim cihazların farkı ortaya çıkacak.Selamlar
  • arkadaslar sizin makinalar 80 derecenin ustune cikior mu cpu full performans calisirken ?
    benım makına cok ısınıor ne yapmalıyım ?
  • mrb arkadaşlar bende dün bu çok tartışılan labtobu aldım :)) herşey normal , içinden çıkan driver cd si ile yükledim sürücüleri wrilessda bir problem yok

sorunları ise şöyle

1- Usb 2.O çalışmadı , windows xp pro sp2
    2-işlemci sıcaklığı 56-60 ile açılıyo bilgisayar , küçk oyunlarda 70-80 dereceyi buluyo, bu sıcaklıklar labtob için ormali bileiyorum

bu iki prolemin dışında bi problemim yok, hız ve prformansı gayet iyi

usb 2.0 driver bilen varsa msn den ulaşırsa sevinirim

msn adresim : caparso2002@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alkin

arkadaslar sizin makinalar 80 derecenin ustune cikior mu cpu full performans calisirken ?
    benım makına cok ısınıor ne yapmalıyım ?

Pcdeppoda çok şaane bilgisayarlar var. Onlardan al. Senin bu bilgisayarla yıldızın barışmadı nedense, şansına problemli bilgisayar gelmiş eline, sende kurtul, millette kurtulsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedygonzales926 -- 25 Ağustos 2006; 17:21:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: caparso2002

mrb arkadaşlar bende dün bu çok tartışılan labtobu aldım :)) herşey normal , içinden çıkan driver cd si ile yükledim sürücüleri wrilessda bir problem yok

sorunları ise şöyle

1- Usb 2.O çalışmadı , windows xp pro sp2
    2-işlemci sıcaklığı 56-60 ile açılıyo bilgisayar , küçk oyunlarda 70-80 dereceyi buluyo, bu sıcaklıklar labtob için ormali bileiyorum

bu iki prolemin dışında bi problemim yok, hız ve prformansı gayet iyi

usb 2.0 driver bilen varsa msn den ulaşırsa sevinirim

msn adresim : caparso2002@hotmail.com

Kardeş öncelikle Msiın yanından gelen sürücüleri kullanma. Forumda verilen sürücüleri kullan. Hatta Prepıtiumun CDsi tüm sorunlarini çözer bence. Ve sıcaklık bence de fazlaymış . Zeminine dikkat et ve dediğim gibi sürücüleri farkli kullan. Ve Ati nin Powerplay ini kapat. USB ler 1.1 çalışıyorsa 2,0 da çalışmalı. Donanim yükleden USB sürücüsünü tazele bakalım faydası olacak mı? Bilgisayarın hayırlı olsun, Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedygonzales926 -- 25 Ağustos 2006; 17:17:33 >
  • arkadaslar benimde niyetim var bu canavar makinayı almaya hem fiyatı da

KDV Dahil:
    1765.87 YTL

olmuş..

kampanya 1 eylulde bitiyor.. bilginize
  • arkadaşlar sizi yanlış yölendirmemk için üstte açtığım konuyu düzeltiyorum, usb sorununu hallettim yazılımsal bir problem
    1765.87 YTL ye bende 2 gün önce aldım ve windows xp (service pack 2 li-yoksa usb 2.0 ı örmez)
    aldığım için şimdilik pişman değilim
    labtobun kasası adi gibi duruyo ama aşağıdaki videoyu izledikten sora biraz rahatladım

ama işlemci sıcaklığı gerçekten cok fazla ama performansda sorun yok

bu arada msi ın sitesindeki videoya bakmanızı tavsiye ederim ,notebook un gçtiği testler video halinde

videoyu izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caparso2002 -- 26 Ağustos 2006; 20:06:18 >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.