Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.894
Cevap
1
Favori
140.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar topiğe baktım sebepte benim 635i benim oğlana kaptırmak oldu.Uzun süredir 635 i oldukça hırpani şekilde kullanıyor ikaz etmeme rağmen.Yinede pre ile beraber yüklediğimiz driverlarla sorunsuz bazen baba driver update yapalım deyince yeni bir sorun çıkacak diye aldırmıyorum.Arkadaşlar m635 ler barbone sistem bu yüzden bulduğumuz driverler bizim aldıklarımız için mavi eğer siparişlerde veya msi farklı konfigde laptop gönderdiyse tam uymayabilir.Topiği okuyanlar bilir servislerle cok uğraşmıştım(bios update ile makineyi sıfırlamıştım)Bimtesle son görüşmelerimde msi nin yeni anakart üretimine başladığını öğrenmiştim.Sorun cıkan arkadaşların isyanı çok haklı bende 2000ytl verip sorun cıksa isyan ederim.Ancak önce kendi hatamız varmı diye biraz araştırma yapmak lazım.Örn Maddox arkadaşın sorunu yüzde yüz ekran kartı driver sorunu çünkü driver ararken ve bulduklarımı denerken bende aynı durumla karşılaşmıştım.Bu arada denizlide oturuyorum ve rastlantısal olarak bir bilgisayarcıda mavinin 635 ini görüp burda yazmıştım.O günden sonra 10 tane satmışlar ve bende satıcıya sorunu olanların beni bulabilmesi için adresimi vermiştim.Dün itibariyle arkadaşlara aldırdığım 3. m635i kurdum ve bir sorunla karşılaşmadım.Sonuç olarak şunu söylemek istiyorum.Bir cihaz hatalı çıkabilir.Memnunda kalmayabilirsiniz 1 ay içinde geri verebilirsiniz.Gerek pre gerekte ben mavi veya diğerlerinin avukatı değiliz.Mavi nin hatası ise büyük çünkü güncel driverleri toplu olarak kendileri nin vermeleri lazım bence.Sırf bu yüzden rapide premium üye oldum yakında rapide driverleri tekrar upload edicem.Hepinize selamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: yurdasal1

Selam arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar topiğe baktım sebepte benim 635i benim oğlana kaptırmak oldu.Uzun süredir 635 i oldukça hırpani şekilde kullanıyor ikaz etmeme rağmen.Yinede pre ile beraber yüklediğimiz driverlarla sorunsuz bazen baba driver update yapalım deyince yeni bir sorun çıkacak diye aldırmıyorum.Arkadaşlar m635 ler barbone sistem bu yüzden bulduğumuz driverler bizim aldıklarımız için mavi eğer siparişlerde veya msi farklı konfigde laptop gönderdiyse tam uymayabilir.Topiği okuyanlar bilir servislerle cok uğraşmıştım(bios update ile makineyi sıfırlamıştım)Bimtesle son görüşmelerimde msi nin yeni anakart üretimine başladığını öğrenmiştim.Sorun cıkan arkadaşların isyanı çok haklı bende 2000ytl verip sorun cıksa isyan ederim.Ancak önce kendi hatamız varmı diye biraz araştırma yapmak lazım.Örn Maddox arkadaşın sorunu yüzde yüz ekran kartı driver sorunu çünkü driver ararken ve bulduklarımı denerken bende aynı durumla karşılaşmıştım.Bu arada denizlide oturuyorum ve rastlantısal olarak bir bilgisayarcıda mavinin 635 ini görüp burda yazmıştım.O günden sonra 10 tane satmışlar ve bende satıcıya sorunu olanların beni bulabilmesi için adresimi vermiştim.Dün itibariyle arkadaşlara aldırdığım 3. m635i kurdum ve bir sorunla karşılaşmadım.Sonuç olarak şunu söylemek istiyorum.Bir cihaz hatalı çıkabilir.Memnunda kalmayabilirsiniz 1 ay içinde geri verebilirsiniz.Gerek pre gerekte ben mavi veya diğerlerinin avukatı değiliz.Mavi nin hatası ise büyük çünkü güncel driverleri toplu olarak kendileri nin vermeleri lazım bence.Sırf bu yüzden rapide premium üye oldum yakında rapide driverleri tekrar upload edicem.Hepinize selamlar

Hocam seni buralarda yeniden görmek çok güzel lafı ağzımdan alır gibi oldun. Öncelikle deiklerine %100katılıyorum.
    Şimdi Şu ekran olayına gelelim olay driver problemi aynı sc yi gönderen arkadaşlardan biri bana ulaştı artık hangi driverı kullanıyordu bilmiyorum ama atinin yeni sürücüsü sorunun kaynağı. birde şunu tahmin etmekle beraber arkadaşlara sorun yaşayan arkadaşlara sormak istiyorum kurduğunuz windows sp2 li mi? sanırım öyle bişey istiyormuş yeni ati sürücüsü ki gerek yok aynı benchmak sonucundan 100 puan aşşağı veya yukarı çıkması bişey ifade etmeyecektir son kullanıcı için. Arkadaşlara sır bu yüzden şu cd den edinmelerini tavsiye ediyorum. Çünkü yolladığım arkadaşlardan da bi sorun duymadım hali hazırda bende kullanıyorum o cd yi o yüzden ekran kartı driverı wireless driverı falan bunlarla uğraşmaya hiç gerek yok elinde olan arkadaşlar elinde olmayanlara yardımcı olsun. Bu arada eline geçen arkadaşlar eğer fikirlerinizi de belirtirseniz ona göre düzenlemeler yapıp 2 sürümü hazırlıyacam. ayrıca dediğim gibi tespit ettiğim 1 hata var bu cdde onuda halledecez. zaten şu an ki amaç hemen bütün sorunlarınızı çözmekten ziyade donanımsal bi sorun olup olmadığını tespit ve birde elimizdeki cd nin ideal bi hal alması ıvır zıvır işlerle uğraşmamak.

görüşmek dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi preputium64 -- 9 Ağustos 2006; 21:46:32 >

• Arkadaşlar,ilginiz için teşekkürler.Ama anlaşılmayan daha doğrusu benim tam olarak değinmediğim bir nokta var.Bu görüntü GRUB ekranında,mesela SuSE ya da Windows seçem ekranındada mevcut,SuSE de de aynı sorun fakat Windowsdaki kadar sık değil.Şu an nazar değmesin 3 saattir kullanıyorum ama daha bir bozukluk çıkmadı fakat genellikle 66 derecenin üzerine çıkınca bu sorun baş gösteriyor.Bu yazıyı yazdığım sıralarda ortalama sıcaklık 61 e düştü.Nened anlamadım,maşallah diyorum sadece.Ama tavsiyeleriniz üzerine eski sürücüleri birazdan kurup tekrar test edeceğim.Yani bu bozukluk herzaman olan bir olay değil.Bazen oluyor,sonra kilitlenmeler başlıyor,bazen hiç olmuyor.Ben eski driverları kurup deneyeyim.Cevaplarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaDDoX

Arkadaşlar,ilginiz için teşekkürler.Ama anlaşılmayan daha doğrusu benim tam olarak değinmediğim bir nokta var.Bu görüntü GRUB ekranında,mesela SuSE ya da Windows seçem ekranındada mevcut,SuSE de de aynı sorun fakat Windowsdaki kadar sık değil.Şu an nazar değmesin 3 saattir kullanıyorum ama daha bir bozukluk çıkmadı fakat genellikle 66 derecenin üzerine çıkınca bu sorun baş gösteriyor.Bu yazıyı yazdığım sıralarda ortalama sıcaklık 61 e düştü.Nened anlamadım,maşallah diyorum sadece.Ama tavsiyeleriniz üzerine eski sürücüleri birazdan kurup tekrar test edeceğim.Yani bu bozukluk herzaman olan bir olay değil.Bazen oluyor,sonra kilitlenmeler başlıyor,bazen hiç olmuyor.Ben eski driverları kurup deneyeyim.Cevaplarınız için teşekkürler.

Rica ederim(Kendi adıma). senden ricam format attıktan sonra denemen yani temiz bi windows kurulumu yapıp cd den veya live updateden indirdiğin dirverları kurman. birde 99 derece demek çok yüksek. amd driverların doğru kurdun mu daha önce bu sorunu yaşayanlar çok olmuştu. driverı kurduktan sonra restart atayım mı diyor kesinlikle evet demen lazım yoksa driver nedenini bilmediğimiz bir şekilde yüklenmiyor. sorun buda olabilir... yinede çözülmezse die (can sıkıcı bi durum) cd istetmeyi unutma... sana şöyle söyleyeyim benim makina günde en fazla 8 saat dinleniyor oda ben uyuyorum diye nfs mw oynuyorum çoğunlukla ısı bayaa bayaa oluyor ama ne kitlendi ne ekran sorun yarattı ne bişey her halikarda bbi driver problemi olmasını bekliyorum çünkü eğer donanımsal bi hata olsaydı sc almanız imkansızlaşırdı (ekranı normal göstermesi gerkirdi) çünkü ekran kartı desek windows bunu nasıl grafiksel algılayıp kötü halini alıyor lcd ısınması desek nasıl sc ye yansıyor mantiken böyle geldi bana ama yinede benim bilmediğim bişeyde olabilir (sorun yaşıyanların affına sığınarak istisnalar kaidei bozmaz). bi deneyin bakalım sonuçlar nasıl olacak...

• ya arkadaşlar burda bu kadar sorun yazmışsınız
    bende oluşan tek sorun dvd okuyamadığı zaman donup kalıyor reset atmak zorunda kalıyorum o da 5-6 defa olmuştur,
    başka hiç bir sorunla karşılaşmadım ilk alanlardan biri olmama rağmen
    ben de mi bir hata var yoksa
  • Maddox arkadaş amd nin sürücüsünü yükledinmi?Linuxta sorun cıkarmıyorsa amd işlemcinin winxp sürücüleri daha doğrusu powernowda düzgün çalışmıyor olabilir.Biostanda powernow acıkmı.Bu arada Başaran86 arkadaş senin 635 bizimkinden farklı bu yüzden everestle donanım bilgilerini alıp yazarsan yardımcı olmaya çalışırız.Selamlar

not:Preputium sana pm attım.Upload sorunum var yardımcı olursan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdasal1 -- 10 Ağustos 2006; 0:31:04 >
  • quote:

Rica ederim(Kendi adıma). senden ricam format attıktan sonra denemen yani temiz bi windows kurulumu yapıp cd den veya live updateden indirdiğin dirverları kurman. birde 99 derece demek çok yüksek. amd driverların doğru kurdun mu daha önce bu sorunu yaşayanlar çok olmuştu. driverı kurduktan sonra restart atayım mı diyor kesinlikle evet demen lazım yoksa driver nedenini bilmediğimiz bir şekilde yüklenmiyor. sorun buda olabilir... yinede çözülmezse die (can sıkıcı bi durum) cd istetmeyi unutma... sana şöyle söyleyeyim benim makina günde en fazla 8 saat dinleniyor oda ben uyuyorum diye nfs mw oynuyorum çoğunlukla ısı bayaa bayaa oluyor ama ne kitlendi ne ekran sorun yarattı ne bişey her halikarda bbi driver problemi olmasını bekliyorum çünkü eğer donanımsal bi hata olsaydı sc almanız imkansızlaşırdı (ekranı normal göstermesi gerkirdi) çünkü ekran kartı desek windows bunu nasıl grafiksel algılayıp kötü halini alıyor lcd ısınması desek nasıl sc ye yansıyor mantiken böyle geldi bana ama yinede benim bilmediğim bişeyde olabilir (sorun yaşıyanların affına sığınarak istisnalar kaidei bozmaz). bi deneyin bakalım sonuçlar nasıl olacak...

Bilgisayara sırf bu yüzden format atmıştım.Aldığım o görüntü formattan sonra. Biraz öncelive update i açtım.MSI ın kendi veritabanındaki sürücüleri buluyor.AMD sürücüsü bile eski.MSI ın kendi sitesinde 1.1.0.14 versiyonu vardı,ben onu yüklemiştim.Live Update 1.1.0.0 versiyonunu buldu.1.1.0.14 ü sildim.1.1.0.0. ı kurdum.Baştan başlattım.Atinin eski driverını kurdum.Sorun aynı.İlgin için teşekkür ederim.

quote:

Maddox arkadaş amd nin sürücüsünü yükledinmi?Linuxta sorun cıkarmıyorsa amd işlemcinin winxp sürücüleri daha doğrusu powernowda düzgün çalışmıyor olabilir.Biostanda powernow acıkmı Selamlar

yurdasal1 ,biostan PowerNow kapalı.Linuxta sorun yok dememiştim,var ama windows taki kadar sık değil demiştim.Bana sorun ekran kartındaymış gbi geliyor.Oblivion da 99 dereceyi gördükten sonra afalladı sanki.Şuan sorun yok, ama normal durumda 65 derece görüyorum.İlgileriniz için teşekkürler.

radikal Arkadaşım bilgisayar bu,elektronik bir alet.Garantileri var.Sorun çıkarmayacaklarını bilseler garanti diye bir olay olmazdı değil mi? M635 te oluşan sorunları kafamızdan atmıyoruz.Zaten sinirli olanların sinirlerini artırmak yerine sorunsuz bir makineye sahip olduğun için sevinmelisin.

Bugün aklıma başka birşey geldi.Bilgisayar ilk geldiğinde pardus kuruluymuş galiba,benim haberim yoktu.Bizimkiler bilgisayarcıya götürüp XP yükletmişler.Bilgisayarı ilk kullandığımızda birşeyi yoktu.Sonra ben format atığ kendi orijinal olmayan XP mi kurdum.Bilgisayarcının kurduğuda zaten orijinal olduğunu zannetmyorum.Formattan sonra bu kadar sıcak oldu bu bilgisayar ve yanlış hatırlamıyorsam benim attığım formattan sonra renkler bozuldu.O formattan sonra çok format yedi ama sorun aynı.Acaba benim XP im de mi bir sorun var ya da M635 mi benim XP mle sorun çıkarıyor.Oysa bendeki XP ile masaüstüme çok kez format atıp kurulum yaptım.Dediklerinizi denemek için MSI cd sindeki atinin 6.14 versiyonunu,işlemcinin 1.1.0.0 versiyonunu kurdum ve şu an bu driverlar yüklüyken yazıyorum ama hala bozulmalar var ve bazen bzulmalar artıp sistemi kilitleyebiliyor veya restart olabiliyor.Benim aklıma gelen tek şey bendeki XP cdsi.Bu sorunun yurdasal1 'in dediği gibi driver sorunu olduğunu zannetmiyoruım zira 6.14 ve 6.7 arası çıkan tüm driverları denedim.Bugünlerde başka XP cd si bulamazsam sadece SuSE 10.1 i kurup deneyeceğim.Sorun devam ederse preputium un hazırladığı cd den alıp deneyeceğim.O da olmazsa artık sorun donanımda demektir.Servise gidecek mecburen. Herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDDoX -- 10 Ağustos 2006; 13:15:51 >

• Arkadaslar, CD istekleri tekrar gelmeye basladi :)

aksam istekleri toparlayacagim ben tatildeyken de bi kac mesaj gelmis sonra dunlicate var cd yi baska yollardan alip gerek kalmadi diyen falan var.

hepsini toparlayip kargolayacagim.

Haberiniz olsun...
  • safakm ,öm attım,gelen kutusuna bakmayı ihmal etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: preputium64
    Bu arada eline geçen arkadaşlar eğer fikirlerinizi de belirtirseniz ona göre düzenlemeler yapıp 2 sürümü hazırlıyacam. ayrıca dediğim gibi tespit ettiğim 1 hata var bu cdde onuda halledecez.

CD bendede var saolsun pyr@mid gönderdi.
    İSTEYEN OLURSa PM ATABİLİrLER

pre CD için bikaç şey aklıma takıldı
    *10parmaga ne gerek vardı ki
    *bende yüklenmesi 35-40 dk. gecti
    *tespit ettiğin 1 hata ne olaki ben edemedim ?
    *vista teması flan gayet hoş olmuş
    *şu ana kadar yazılımsal hçbir sorun yasamadım
    ???peki bu cd yi format atmadan yükleyemiyormuyuz???
    CDyi yüklemek için C deki yüklü programlardan vazgecmek zorunda kaldım

Microsoft Windows XP Pre V 1.1 i bekliyoruz

• ben forumu daha dun kesfettigim icin bu cdnin olusma safhalarni forumdan okudugum kadar biliyorum. bu ise emek harcayan arkadaslara gercekten tesekkurler. ama anlamadigim soyle bisey var. bi cd yapilmis ve bir kisi kargo ile gonderiyor digerlerine...
    soyle bisey yapilsa daha verimli olmazmi sorusunu sormadan edemedim... bu cd nin bir iso su yapilsa ve rapide vaya baska bir yere yuklense ve herkes bu kargo derdinden kurtulsa hos olmaz mi...

* konuya yeni olmamdan dolayi uygunsuz bir teklif yaptim ise simdiden ozur dilerim....
  • Benim sorunumun kaynağına yaklaştım iyice.Sıcaklık 68 ve üzerine çıkınca kararlılıktan çıkıyor bilgisayar.Bozulmalar başlıyor,sıcaklık hala aynı seviyedeyse gitgide artıyor ve kilitleniyor,sonra mavi ekran çıkıyor fiziksel adresten bahsediyor ama ben daha okuyamadan geçiyor.Biraz önce Nexuiz diye bir oyun oynarken sıcaklık 75 e çıktı.Sonra bozulmalar başladı ve kilitlendi oyun oynarken.Yüklü olan driver 6.14. Diğerlerini de denedim,sonuç aynı.İşlemci sıcaklığı arttıkça sistem sapıtıyor.Daha SuSE denemedim ama Windows XP de durum böyle.Biraz önce farkketim.Görüntü bozulup bilgisayar kilitlenince kapatıp açtım ve windows yükleme ekranı da bozuk!! Ama masaüstü sağlam geldi.Mavi çubuğun ilerlediği ekranda görüntüler bozuktu.SuSE yi kurup tekrar deneyeceğim.Bana sorun hala donanımdaymış gibi geliyor.Umarım servislik bi durum çıkmaz.Uğraşmak istemiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rasit019

Notebook Bimtes ten az önce geldi makina iyi idi açtım güzeldi antivirüs programı kurdum yeni başlatttım başka hiç bişi yapmadım ama açılmadı Fanı full devirde dönüyor ama ekran simsiyah hdd ışığı yanmöıyor çıldırmak üzereyim Bimtesi NEREYE ŞİKAYET EDİLİCEKSEN EDİCEM. ALLAH BELALARINI VERSİN.

insanlara buradan bela okumak çok çirkin. !!!!!!!!!!! bu kalitede bir forumda bu tip insanların, nasıl böyle yorum yapmalarına izin veriliyor anlamıyorum?? hadi bela okundu yazı neden birileri tarafından müdahale edilip kaldırılmıyor ??
  • quote:

quote:

Maddox arkadaş amd nin sürücüsünü yükledinmi?Linuxta sorun cıkarmıyorsa amd işlemcinin winxp sürücüleri daha doğrusu powernowda düzgün çalışmıyor olabilir.Biostanda powernow acıkmı Selamlar

yurdasal1 ,biostan PowerNow kapalı.Linuxta sorun yok dememiştim,var ama windows taki kadar sık değil demiştim.Bana sorun ekran kartındaymış gbi geliyor.Oblivion da 99 dereceyi gördükten sonra afalladı sanki.Şuan sorun yok, ama normal durumda 65 derece görüyorum.İlgileriniz için teşekkürler.

Biostan powernow kapalı mı? biostan nie kapadın ki onu o amd işlemcinin kendi sıcaklık ayarlamalarını yapması için gerekli diye biliyorum yanlış olabilirim. bi açmayı dener misin? (not : ati sürücüsündeki powernow u kapatacaktınız yanlışlık burda olmasın?)

quote:

Orjinalden alıntı: keepclubin

quote:

Notebook Bimtes ten az önce geldi makina iyi idi açtım güzeldi antivirüs programı kurdum yeni başlatttım başka hiç bişi yapmadım ama açılmadı Fanı full devirde dönüyor ama ekran simsiyah hdd ışığı yanmöıyor çıldırmak üzereyim Bimtesi NEREYE ŞİKAYET EDİLİCEKSEN EDİCEM. ALLAH BELALARINI VERSİN.

insanlara buradan bela okumak çok çirkin. !!!!!!!!!!! bu kalitede bir forumda bu tip insanların, nasıl böyle yorum yapmalarına izin veriliyor anlamıyorum?? hadi bela okundu yazı neden birileri tarafından müdahale edilip kaldırılmıyor ??

Kısmen haklı olabilirsin ama raşitin çektiklerine 1e 1 şahidim artık çıldırmamak elde diildi.

quote:

Orjinalden alıntı: yurdasal1

Maddox arkadaş amd nin sürücüsünü yükledinmi?Linuxta sorun cıkarmıyorsa amd işlemcinin winxp sürücüleri daha doğrusu powernowda düzgün çalışmıyor olabilir.Biostanda powernow acıkmı.Bu arada Başaran86 arkadaş senin 635 bizimkinden farklı bu yüzden everestle donanım bilgilerini alıp yazarsan yardımcı olmaya çalışırız.Selamlar

not:Preputium sana pm attım.Upload sorunum var yardımcı olursan sevinirim.

Yurdasal1 pm attım habarin olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi preputium64 -- 11 Ağustos 2006; 0:00:06 >

• quote:

Orjinalden alıntı: keepclubin

quote:

Sen belliki Bimtes çalışanısın. Benim çektiğimi anlamıyorsunuz siz 1 hafta içersinde 3 kere anakart değiştirilirmi ? Nasıl TEST ediyorlar bu makinayı. Ben test ettiklerini sanmıyorum adamlara DVD arızası diye yolluyorum adamlar dvd yi yapıyor başka yerini bozuyor. Ben asgari ücretle çalışan birisiyim her ay sende 175 ytl kredi kartına verseydim benim aldğım maaş ile anlardın beni !!!!

• quote:

Biostan powernow kapalı mı? biostan nie kapadın ki onu o amd işlemcinin kendi sıcaklık ayarlamalarını yapması için gerekli diye biliyorum yanlış olabilirim. bi açmayı dener misin? (not : ati sürücüsündeki powernow u kapatacaktınız yanlışlık burda olmasın?)

Biostan PowerNow ' ı kapatalı 2 -3 gün oluyor.Catalyst te POWERPLAY zaten kapalı,şebekeye bağlı olmadığı zaman ekran kararıyor.

PowerNow ' ın ne olduğunu merak edenler gözatabilir.AMD PowerNow!

Sağ tarafta test için bir program var.Ben test ettim.Sistemde hiç yük yokken,işlemcinin %100 çalıştığını gösteriyor.Battery Saving minimum.Amacına ulaşan bir olay değil.Bunun için kapatmıştım biostan PowerNow'ı.

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDDoX -- 11 Ağustos 2006; 12:40:05 >

• Zone alarm veya başka bir Firewall programı kuran varmı ? Ben Zone ile Outpost u denedim ama Taskbara saatin oradaki yere yerleşemiyor ve makina kafayı yiyor. Bir türlü düzeltemedim. Msconfigden başlangıç olarak kapadım ama makina açılırken masaüstüne gelip bir türlü çalıştıramadım.
  • quote:

Zone alarm veya başka bir Firewall programı kuran varmı ? Ben Zone ile Outpost u denedim ama Taskbara saatin oradaki yere yerleşemiyor ve makina kafayı yiyor. Bir türlü düzeltemedim. Msconfigden başlangıç olarak kapadım ama makina açılırken masaüstüne gelip bir türlü çalıştıramadım.

zone alarmı bende denedim
    aynı olayı bendede yaptı
    makinayı ilk defa bu kadar kasılırken gördüm
    acıdım walla haline
    ilk okuduğumda rasite bir sorun olacağını düşünmüştüm ama şimd bu işte bir bit yeniği arar oldm
    caba yazılımın herhangibibr donanımla çakışması sözkonusumudur?

• quote:

quote:

Biostan PowerNow ' ı kapatalı 2 -3 gün oluyor.Catalyst te POWERPLAY zaten kapalı,şebekeye bağlı olmadığı zaman ekran kararıyor.

PowerNow ' ın ne olduğunu merak edenler gözatabilir.AMD PowerNow!

Sağ tarafta test için bir program var.Ben test ettim.Sistemde hiç yük yokken,işlemcinin %100 çalıştığını gösteriyor.Battery Saving minimum.Amacına ulaşan bir olay değil.Bunun için kapatmıştım biostan PowerNow'ı.

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW

Hahahah kendi anlattığım şeyi yanlış yazmışım sağol düzelttiğin için Powerplay olcak... Neyse bide cd yi dene olamdı teknik servis...

• Bugün film izlerken yine ekranda görüntüler bozulunca sinir sistemin iflas etti,yeter dedim zaten ortam 38 derece.Bi yandan masaüstü bilgisayar bozuk,bir de uydu bozulunca dayanamadım açtım kasanın vidalarını.teknik servis e gitmeden birde ben bakayım dedim.Açtım bilgisayarı,söktüm soğutma sistemini.CPU ya ve GPU ya baktım.Maşallahları var Sonra macunlarına baktım.Bu kadar uyduruk macun görmediğimi itiraf etmeliyim.Sildim asetonla CPU ve GPU yu.Kendi Manhattan macunlarımı sürdüm.Taktım tekrar.Format attım.Kurdum en stabil driverları.Şu an çok güzel gidiyor.Bugün hiç bozulma olmadı.99 dereceyi görene kadar zorladım bilgisayarı.Şu an çok stabil bir şekilde kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.