Şimdi Ara

MSI MegaBook M635 AMD Turion64 2.0GHz 1024MB 100GB DVD+-RW (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
1
Favori
140.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süpersin böylece tam oldu hepsini düzenleyip bu gece koyucam foruma
    yanlız bunu yüklemek için illa bi kart sokmakmı gerekecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi preputium64 -- 28 Nisan 2006; 18:37:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozdemiralp

quote:

Orjinalden alıntı: preputium64

Donanımsal olarak kumandayı destekliyor bizim alet söz gelimi uydunun kumandasıyla sesi azaltabiliyordum yani bi şekilde alıcısı var ve bu kamanda ona uygun.
    quote:

Orjinalden alıntı: ozdemiralp

quote:

Orjinalden alıntı: yurdasal1

Arkadaşlar cevap geldi yorum sizlerin ortada garip bir durumvarİ am a doctor in a primary health service in Denizli in Turkey.I have just bought an M635 laptop from Ankara?Turkey.I will use powerpoint so I need remote controller but I havent it with laptop.I couldnt find it in here.So can you help me How can I buy this part in Turkey or outside.Thanks for your attention.
    Date:2006-4-27
    From:Yurdasal@e-kolay.net
    Our solution
    Our Answer
    Dear Yurdasal,

MSI have no remote controller for M635 model,thank you for your appreciate M635.

Best Regards,
    MSI Laptop Technical Support

Kardeş MSİ'ın kasasında muhtemel sipairş seçeneklerine göre kamera yeri, bluetooth tuşu, Kızılötesi-kumanda yeri ..vb kısım yapmışlar. Bizim ithalatçı kumanda istemediğinden sadece takılacak yeri var ama donanım içerde yok. olay bu.................

Donanımsal kızılötesiyle ilgili bişeye rastladın mı bilgisayarda? Varsa çok iyi ? .....ama yok gibi?!?!?!

Bide ilk sayfalarda 47 MB lık 64 bit sürücü download2 vardıya onlar normal çalışıyo muydu???
    ozdemiralp arkadaşım O sürücüleri ben upload etmiştim hepsi stabil ve çalışıyordu ancak ricoh card reader yoktu onuda ekledim ama deneyemiyorum sende xp64 kurulu ise deneyip dönermisin tahminimce uyacak aynı chipseti gösteriyor.Selamlar
  • quote:

süpersin böylece tam oldu hepsini düzenleyip bu gece koyucam foruma
    yanlız bunu yüklemek için illa bi kart sokmakmı gerekecek?
    Bluetooth gibi değil sistem donanımı görüyor ama sürücü istiyordu.Bulamayınca device managerde sarı ünlem vardı ve tabii çalışmıyordu.Sarı işaret kaybolursa yüklenmiş demektir.Selamlar.Bu arada 635imi baya özledim.Nerden bios updati yaptıkki.Ama olsun diğer arkadaşlarada faydası oldu.Selamlar
  • yurdasal arkadaşım şu an 64 bit yükledim senin verdiğin bt ve amd driverı dışındakiler sorunlu card read setuplu bi dosya diil o yüzden sordum iila kart mı takacaz yoksa inf dosyasına sağ tıklayıp install dediğimizdemi kurulacak die sanırım okumadın.

Edit : yazım hatası

yok bt gibi diil kart sokmadan donanımı bulamıyor bildiğin gibi. o yüzden şu an donanım yüklü değilmiş gibi algılıyor. neyse bakacaz bi çaresine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi preputium64 -- 28 Nisan 2006; 18:57:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yurdasal1
    Bluetooth gibi değil sistem donanımı görüyor ama sürücü istiyordu.Bulamayınca device managerde sarı ünlem vardı ve tabii çalışmıyordu.Sarı işaret kaybolursa yüklenmiş demektir.Selamlar.Bu arada 635imi baya özledim.Nerden bios updati yaptıkki.Ama olsun diğer arkadaşlarada faydası oldu.Selamlar

hani demiştim ya senin ana kartı 2.0 la değiştiriseler bende bios update i yaparım die vazgeçtim bu kadar ayrı kalamam ciciden vallla
  • Hekese slm
    Bu dvd writer sinirlerimi bozmaya başladı. Pioneer 109D de verbatim 16x datalife+ dvd-r yazdım.
    dizüstü ne takınca boş gözüküyor.
    Firmaware'ini de güncelledim
    http://support.gateway.com/support/drivers/getFile.asp?id=20535&dscr=Philips%20DVD%20Drive%20Firmware%20Update%20for%20Gateway%20MX6428%20Notebook%20Version:%20PA49&uid=11975959

Birde bu başlık altında bir arkadaş sdvd8441_px47 firmware inden bahsetmiş.
    benim verdiğim linkteki pa49.
    Konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • valla elindeki medyadan kaynaklı sanırım ki hepimiz forumdaki pa 49 u yükledik ve benim aletin şu an okumadığı dvd cd yok sadece rw cd dvdlerde anlaşamıyoruz onun dışında bi problem yok başka media dene istersen olmadı dvd romda hata olabilir.
  • Bugün USR 9108 MaxG 125 mphs. wirelss modem aldım msi in orjinal driverları ile tek diş çekerken yeni driverlar ile 4 diş çekiyor
  • quote:

yurdasal arkadaşım şu an 64 bit yükledim senin verdiğin bt ve amd driverı dışındakiler sorunlu card read setuplu bi dosya diil o yüzden sordum iila kart mı takacaz yoksa inf dosyasına sağ tıklayıp install dediğimizdemi kurulacak die sanırım okumadın.

Edit : yazım hatası

yok bt gibi diil kart sokmadan donanımı bulamıyor bildiğin gibi. o yüzden şu an donanım yüklü değilmiş gibi algılıyor. neyse bakacaz bi çaresine
    pre arkadaşım daha önce söyledim direkt setuplardan yüklemelerde sorun çıkabiliyor hata veriyor software ler uyumlu olmayabiliyor ancak sadece aygıt yöneticisinden sarı olanları tıklayıp driver update yaparsan sadece sürücüyü yükler.Wirelessde dahil çalıştırdım.Hatta bs ye önce xp32 kurduğum için wireless sorununuda başta anlamamıştım.Örn ati nin sürücüsünü setuptan yüklersen hatırladığım kadarıyla hata veriyordu.SelamlarBu arada card reader çalıştımı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rasit019

Bugün USR 9108 MaxG 125 mphs. wirelss modem aldım msi in orjinal driverları ile tek diş çekerken yeni driverlar ile 4 diş çekiyor
    Arkadaşım bende 9108 almıştım ama ilk firmware sorunluydu.Yeni ürün olduğu için örn rapid gibi siteler için modemi aç kapa yaptığımda ayarları sıfırlıyor aldığım backuptan restore etmiyordu.Bunu usroboticse sorduğumda firmware update ile düzeleceğini söylediler.Bende 1 ay böyle idare ettikten sonra AnnexA olan firmware güncellemesini yapınca herşey yoluna girdi.Aleti baya kurcaladım çok güzel modem örn routere bağlı bs lerin internet erişimini kontrol edebiliyor.Sorun olursa veya ayrıca bilgi edinip paylaşırsan sevinirim.SelamlarSite linkini unuttum:
    http://www.usr-emea.com/support/s-prod-template.asp?prod=9108&loc=trky

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdasal1 -- 28 Nisan 2006; 23:27:46 >
  • doğrudur gözümden kaçmış o yüzden hepsi setuplarda hata verdi bt ve amd driverı hariç eski daha önce yollanan 64 bit driverlarda bu sorun olmadığı için onları tercih ettim. kart okuyucuyu test edemedim elimde kart yok ama yarın bakarım. birde driverları toplayıp verme işi gecikecek bağlantımda bi sorun var upload yapamıyorum bi türlü. ama sorun fazla uzun sürmez. bu arda bt ve kart okuyu driverları için tekar saol.
  • preputium acaba forumda sorunmu var bir kaç gündür resim eklemede alıntı yapmada sorun yaşıyorum yoksa bendemi hata var örn. şu anda ssaylancın msg sinden alıntı yapamıyorum.Ona yanıt verirsem pa47 sürümü daha unstable pa49 en iyisi sorun kesin medya sorunu daha öncede ifade etmiştim dvd medya hakkaten ayrı bir dert örn ssyanc arkadaşın verdiği verbatim kodu büyük ihtimalle mmc ile başlıyor iyi ama made in india mı taiwan olanlar daha iyi daha önceki sayfadaki (dvd identifier)kodu öğrenip o kodun uyumlu veri tabanı sitesine girebilir.Bs şu anda olmadığı için test yapamıyorum gelince buraya aktarıcam doom9 türkiye sitesinde modluk yapmıştım oyüzden medya bu topicten daha geniş konu.Tekrar selamlar
  • 64 bit kullanan arkadaşlara;
    ups driver'ına ihtiyaç olmadan tanıması lazım dimi?
    ups'i görüyor ama donanımda sarı soru işareti var. Sisde de böyle mi?
  • ups nerdençıktı usb mi? dion yoksa bluetooth driverını tanıtmamışsan usb aygıtı die sarı soru işareti şeklinde durur.
    quote:

Orjinalden alıntı: mediart

64 bit kullanan arkadaşlara;
  • quote:

ups nerdençıktı usb mi? dion yoksa bluetooth driverını tanıtmamışsan usb aygıtı die sarı soru işareti şeklinde durur.
    quote:

USB bu saatte bu kadar bluetooth driver'ın usb ile direkt alakası var mı.
    usb'ye mause bağlıyorum. Mause çalışıyor ama soru işareti var. Driver'ını nerde bulabilirim.
  • quote:

quote:

ups nerdençıktı usb mi? dion yoksa bluetooth driverını tanıtmamışsan usb aygıtı die sarı soru işareti şeklinde durur.
    quote:

usb'ye mause bağlıyorum. Mause çalışıyor ama soru işareti var. Driver'ını nerde bulabilirim.

kardes senin masaüstüde ne biçim bi cihaz öyle gerci cihaz demeye dilim varmıyor.Sen buna bi araba parası vermişindir heralde walla ağzımın suyu aktı öle masaüstü pc im olsa dizüstüne nehacet
  • quote:

Orjinalden alıntı: habecikostik

quote:

quote:

quote:

kardes senin masaüstüde ne biçim bi cihaz öyle gerci cihaz demeye dilim varmıyor.Sen buna bi araba parası vermişindir heralde walla ağzımın suyu aktı öle masaüstü pc im olsa dizüstüne nehacet

masaüstünün yeri ayrı laptopun yeri ayrı. Masaüstünü işim gereği kullanıyorum. Grafik, çizim, modellem tarzı ağır işlerde kullanıyorum. Araba parası değil ama hatrı sayılır bir para (3600$+kdv). O/C yapmadan iyi performans alıyorum acıkcası.
  • Diret var çünkü onuda usb alet olarak görüyor. Yani mause u tanınmamış usb alet ararken aslında bt ile cebelleşiyor olabilirsin. Bu arada bt programı Bluesoleilin en son versyonu yüklerseniz otomatik olarak tanıyor bt yi yanlız bnde rada bir hata veriyor birileri daha denese ben çünkü üst üste yükledim driverı ondan olabilir.(yanlız yeni versyon 32 bitte diret 5mblik evulation version olarak çalışıyor)

Bu arada harbi masa üstü sistemin coşkulu bişeymiş yaw Sunucu falan mı çalıştırıyorsun 4x300 sata hdd ohayanmus yane
    quote:

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım usb generic driver zaten windows otomatik tanıması lazım.Çizim yaptığından bahsetmişsin kullandığın mouse markası ve tipi nedir?Ayrıca
    device managerin görüntüsünü verebilirmisin?(Snagit gibi bir programla screencapture ile alabilirsin).Bu arada arkadaşlar msg saatlerine bakıyorum siz hiç uyumuyormusunuz?Selamlar
  • Arkadaşlar batarya dolum süresi ne kadar yaklaşık olarak, birde dolup dolmadığını nereden anlıcaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasit019 -- 29 Nisan 2006; 10:42:11 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.