Şimdi Ara

MSI M670XB-062TK İncelemem (699$+kdv) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
6.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: gozyasim1

slm arkadaslar fati2222 arkadasımız 2, mesajında bısey yazmıs kamerayı ve bluetooth otamık olarak tanıyo dıye acaba bu makınede camerayla bluetothdamı varr

hayır yok,usb de takılı olan aygıtlar anlamında söylemek istemiş arkadaş.
  • guzel notebook, fiyati ve ozellikleriyle:)
  • quote:

gozyasim1

kardes ben sunu merak ettim acaba bu leptopun uzerınde kamerayla
    bluetooth damı varr sen yazmıssında bluetooth ve kamerayı otamatık
    tanıyo dıyee

kamera ve bluetooth yok. olmayan birşeyi otomatik olarak tanımlayamaz tabii. ben kılavuzda opsiyonel olarak tanımlanmış dedim. yanlış okumuşsun galiba.

quote:

alos_21

ekran kartı ram miktarını max kaç yapabiliyorsun? bide ramı 2GB ta
    yükseltsem ekran kartı ram miktarına etkisi olurmu? yükseltirmi
    yani?512MB ta felan?

ilk aldığımda yapmıştım. 256 mb olarak ayarladım. 512 seçeneği yoktu galiba. bir dahakinde bakıp cevap veririm. ayrıca ramin 512 mb olması performansı artırmaz. ekran kartının kendi değişmedikten sonra ramin artması hiç bir pozitif etki yapamaz . hele de 256'dan 512'e yükseltmek.

• arkadaslar merhaba su bilgisayara bi bakar mısınız? almayı düşünüyorum. yorumlarınızı bekliyorum
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=21.185.035ünüyorum ne diyorsunuz*
  • bence makinenin özelliklerne göre fiyatı gayet makull..!

bende almayı düşünüyorum ürünü..! ama işte malum maddiyat.

bence makinenin tek eksikliği kamera ve bluetooth unun olmaması..!

aslında blutetooth o kadar da sorun değil 30 YTL verir alırsın..!

kameraya önem verenler ise başka bir ürünü tercih edebilirler..!

uzun lafın kısası ürün perfect..!
  • ben de bu ürünü almayı düşünüyorum başka kullanan arkadaşlar varmı tecrübelerini paylaşsınlar bizimle
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhaann

arkadaslar merhaba su bilgisayara bi bakar mısınız? almayı düşünüyorum. yorumlarınızı bekliyorum
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=21.185.035ünüyorum ne diyorsunuz*

evet.. bu sitedekinin ramı 2gb hdd si 80 gb ve ekran kartı 512mb kafam karıstı.. işlemcide de turion yazıyor
  • Nova bilgisayarın promosyonu vardı.
    512MB ramli modele bi 512 daha takıyolardı.
    Ordan kdv dahil 683 dolara aldım.
    Okulda kullanıyorum. Autuocad , programlamada falan
    Gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-knight -- 15 Kasım 2007; 23:20:47 >
  • ARKDAŞLAR HERKESE SELAMLAR Bİ SORUM OLACAK DÜN BİLGİSAYARIMA XP YÜKLEDİM VE SORUNSUZ KULLANDIM MAUSE SAĞ TIKLAYIP EKRAN KARTININ ÖZELLİKLERİNE BAKTIM 512 GÖRNÜYORDU BİOS GİRİP BUAKTIM 128 AYARLIYDI BU SEFER 256 YAPTIM ÇIKIP TEKRAR KONTROL ETTİM 256 OLDU BUNUN SEBEBİ NEDİR VARM I BİR BİLEN
  • Bu modelde kamera var mı hocam?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OTTO VON BISMARCK

Bu modelde kamera var mı hocam?

yok malesef
  • Bu modelde de bataryanın makina kapalıyken boşalma sorunu var mı acaba?Şuan kullananlar bu modelde bu sorunu yaşıyor mu?
  • % 3 veya 4 lük bir pil kaybı oluyor oda pek önemli değil bence
  • dün sipariş ettim gelince tüm testlerin en güncel sonuçlarını yazacağım. en geç salı elimde. bekleyin sorularınız cevap bulacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sabbra

dün sipariş ettim gelince tüm testlerin en güncel sonuçlarını yazacağım. en geç salı elimde. bekleyin sorularınız cevap bulacak.

hayırlı olsun
    kullanan arkadaslardan bol bol resim bekliyoruz

benimde 1000 ytl limitim var alsam mı diye düsünüyordum ,

oyun hariç diger multimedyalarla ilgilenmek istiyorum bunda,

calıstıgım civarda asırı derecede sirket var onlardan nasıl nete girerim habersiz&:] bide tv izlemek için ne gerekiyor .

konuyu acan arkadasımada hayırlı olsun .
    kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xfx2601 -- 30 Ekim 2007; 14:49:49 >
  • ben de bu ürünü aldım. gayet memnunum. umduğumdan daha iyi çıktı. performansı gayet iyi. 512mb ram vardı 512 daha taktırdım süper oldu. yalnız ekran kartını biostan 256mb yaptım görüntü gitti. bios update ti yapsam düzelir mi acaba?
    pili üzerinde takılı kalınca biraz bitiriyor. ona da çare olarak bilgisayarı kullanmadığım zaman akşamları falan pilini söküyorum.ç dışarı çıkarken takıyorum pil bitme sorunu ortadan kalkıyor. bitiyor diyorsam bir günde %5 falan gidiyor.
    ben ürünü öneririm. sorunsuz. bios update ti olayını nasıl yapacağız anlatan olursa çok sevinirim.
  • bende de 512*2 RAM var. BIOS'tan ekran hafızasını 256 yaptığımda ekran gitti. BIOS pil kablosunu çıkarıp tekrar taktım. BIOS fabrikasyon ayarlara döndü ve ekran görüntüsü tekrar geldi. BIOS Update yapmadım henüz. yapanlarda zaten problemle karşılaşmış.64 Ekran RAM ile kullanıyorum. ne ısınma nede problemle karşılaşmadım.tüm MSI 670 sahiplerine hayırlı olsun
  • Ben bugün sipariş verdim. Bence dizüstü pc de oyun oynamak pek mantıklı değil o yüzden en azından benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacak. Bu fiyata alınabilecek en iyi donanıma sahip. Bluetooth ve kamerayı fazla düşünmeyin çünkü externalde temin edebilirsiniz. İnanın benim bir arkadaşım bundan bir yıl önce marka diye 80 gb 128 paylaşımlı dizüstüne 1800 ytl verdi.
  • arkadaşlar bu ürünü alanlar nereden aldı belirtebilir mi ? Şuan istanbulda elden alabileceğim bir yer varmı , olmadı en uygun netten satış.. gördüğüm kadarıyla 512mb ram'li modeller hep tükenmiş..
  • Ben exa bilgisayardan aldım. Sana birde adres vereyim Osmanağa mah. Başçavuş sok. No: 12 Kadıköy Tel: 0 216 418 92 00 başka şubeleride vardır araştır bakalım netten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlee -- 24 Kasım 2007; 12:52:05 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.